בתקופה הזו שבה אתם מתבוננים סביבכם ורואים את הכאוס הגדול, את חוסר האיזון בכל מקום, את השליטה וההשתלטות של קבוצות קטנות שמשתלטות באמצעות הפחד וסוחפות אחריהן אנשים רבים, בתקופה שבה אתם חושבים שאין תקווה, בתקופה שבה אתם חושבים שהמין האנושי הגיע לשפל המדרגה ואינכם יכולים יותר להרים את הראש מחוץ למים כדי לשאוף מעט אוויר.

קרא עוד  

אלוהים הוא אחד. לאלוהים אין שם. כאשר משה שאל את אלוהים מה אומר לבני ישראל מי האלוהים שנגלה אלי, אלוהים אמר: "אהיה אשר אהיה". אבל מאחר שרציתם להבדיל אותו מאלים אחרים נתתם לו שמות שונים וגם ניסיתם במשך עידנים רבים להגדיר מה זה אלוהים. ועד היום אתם לא בדיוק יודעים. מה זה אלוהים או מי הוא אלוהים.

קרא עוד  

אנו מתבוננים ועוקבים אחר כל מה שקורה היום על פני כדור הארץ ואומרים לכם כי שם המשחק הוא שליטה והשליטה היא באמצעות ודרך הפחד. ככל שהפחד חזק ועמוק יותר כך השליטה חזקה יותר. והשליטה היא שליטה על התודעה על פני כדור הארץ. האמצעי הנגיש ביותר לשליטה בתודעה הוא באמצעות הדת. כאשר יש שליטה על התודעה אז השליטה על האנושות היא נגישה ביותר.

קרא עוד  

כדור הארץ משפיע על בני האדם, על בעלי החיים ועל האקלים. וגם בני האדם משפיעים על האקלים, על מזג האוויר, על כמות החמצן באוויר, על כמות הדגה בים, על כמות הנפט בתוך האדמה, על התחממות האקלים על פני כדור הארץ, על הפשרת הקרחונים במקומות גבוהים, על כמות המשקעים, על איכות וכמות המים בנהרות ובאגמים וגם במאגרים התת קרקעיים ועוד. האדם משחק את תפקיד "אלוהים" ומנסה לשלוט בכל מקום ובכל דבר.

קרא עוד  

אנחנו לומדים לסלוח אנחנו מגיעים למקום של חמלה ולמקום של אהבה קוסמית, אהבה אבסולוטית. כדי להגיע לשם עלינו להשיל מעלינו את כל הפחד, החששות, וכל הקליפות. אם משילים מעלינו את החשיבות העצמית וכל מה שלא מעצים אותנו בחיים האלו, אז אנחנו יכולים לגעת בנושא של החמלה. כשאנחנו מתחברים ללב אז אנחנו יכולים גם להתחבר ללב של האדם השני ולהרגיש אותו. איך הוא מרגיש, באיזה מקום אנרגטי הוא נמצא, מה עובר אליו, עם מה הוא מתמודד, להיכנס לנעליו.

קרא עוד  

מהי סליחה? יש אצל האדם שתי תכונות חזקות וקיצוניות: האהבה והשנאה. אלו הן תכונות מובנות והאדם מנסה לנתב את החיים שלו בין שתי התכונות הללו. בכל ימי חייו מחפש את האהבה מצד אחד אבל מצד שני הוא מלא שנאה כלפי עצמו וכלפי האנשים סביבו.

קרא עוד  

על פני כדור הארץ יש שערים אנרגטיים רבים שנפתחים ונסגרים לעיתים קרובות. שערים אלו הם מעברים שבהם עוברות אנרגיות לתוך כדור הארץ וממנו. גם המדענים שלכם מודעים לתופעה הזו ומחכים לפתיחת השערים האנרגטיים על מנת לשלוח חלליות כדי לחקור את החלל שמסביב לכדור הארץ.

קרא עוד  

אירופה משנה את האוכלוסייה שלה. מהגרים מכל העולם מתחילים לעבור ממדינה למדינה. ולא רק באירופה אלא בכל מקום בעולם. בשנים הבאות תראו הגירה מהמזרח למערב. מאחר שארצות המערב הן הארצות העשירות, ומאחר שאותן ארצות עשירות לא עוזרות לארצות העניות, הרבה אנשים מהארצות העניות מהגרים לארצות העשירות כי הם מבינים שכל אחד אחראי לצורת החיים שלו. המודעות הגלובאלית הולכת ומתפתחת ואיתה גם הידיעה וההבנה שכל אחד אחראי לתהליכים שהוא עובר ולחוויות שהוא חווה במהלך החיים.

קרא עוד  

בעולם הרוחני אין דואליות. אין גבוה או נמוך, גדול או קטן, שמן או רזה וכו'. הדואליות קיימת רק מתוך זווית הראייה שלכם את העולם. מאחר שזווית הראיה שלכם מוגבלת, אתם רואים את העולם במוגבלות שלו. יש לכם הרבה מאוד מגבלות שאתם משליכים על עצמכם ועל אחרים. אם אתם אומרים לעצמכם שאתם יכולים להצליח רק ב-70% אז זה בדיוק המקום שאליו אתם מכוונים את התודעה שלכם ואז לא תצליחו ביותר מכך. אבל אם תכוונו את התודעה שלכם ל-100% תצליחו הרבה יותר.

קרא עוד  

האנרגיה שנבראתם ממנה הינה אנרגיה אינסופית ונצחית. אנרגיה שלא מתכלה לעולם. זוהי אנרגיה שכל הזמן בוראת ומחדשת. זוהי אנרגיה אלמותית. ומהאנרגיה הזו הבורא ברא את כל מה שקיים ביקום שלכם וביקומים אחרים.

קרא עוד  

אתם חושבים מיליוני מחשבות בשנייה והמחשבות חוזרות על עצמן שוב ושוב… כך אתם יוצרים לעצמכם כאבי ראש וכאבים אחרים בכל הגוף. כי אתם יוצרים הלכה למעשה את המחשבות במציאות היום יומית שלכם. כי אתם יוצרים את המחשבות שלכם למציאות. אם אתם חושבים על תאונת דרכים אתם יוצרים אותה בהמשך. אם אתם חושבים על כישלון אתם יוצרים את הכישלון. אם אתם חושבים על הצלחה אתם יוצרים אותה וכו'.

קרא עוד  

מאחר שאתם רב ממדיים אתם לא חיים רק בממד הפיזי – הממד השלישי אלא חיים בעוד ממדים במקביל. כלומר מה שאתם חווים בחיים הפיזיים שלכם אתם חווים בממדים אחרים, ומה שאתם חווים בממדים אחרים אתם חווים גם בממד הפיזי שלכם. זאת הסיבה שלא תמיד אתם מבינים את התהליכים שאתם עוברים. לפעמים אתם עוברים תהליכים קשים ולפעמים תהליכים יותר קלים. התהליכים הקשים זה עניין של פרספקטיבה איך אתם מתבוננים על החוויות שלכם.

קרא עוד