אימון אישי למצוא את האיוזן הפנימי

לאחר 30 שנה של טיפולים אנרגטים והכוונה רוחנית לאלפי מטופלים ותלמידים, חשוב לי לציין שכאשר אתם עושים טיפול אנרגטי מכל סוג הטיפול מעלה לפני השטח ארועים חוויות וטראומות מהעבר. לכן חשוב עבורכם לעשות סידרה של טיפולים כדי שתהיה לכם תמיכה ועזרה אנרגטית נפשית ופיזית לאורך זמן. טיפול אחד או שניים לא מספיקים. חשוב להבין שזהו תהליך של החלמה ובניית מערכת אנרגטית חדשה.

טיפול אישי בהילינג עם מלאכים

הילינג זוהי שיטת איזון וריפוי אנרגטית שבה נוצר איזון אנרגטי בין כל הגופים והאיברים בגוף האדם. כאשר יש איזון אז יש גם זרימה ומכאן נובע הריפוי. לכן אפשר לרפא כל כאב או מחלה באמצעות ההילינג.

טיפול באמצעות אנרגיית הרייקי

רייקי זוהי אנרגיה אוניברסלית שמגיעה ישירות מהבורא. אנרגיית הרייקי מנקה, מאזנת ומרפאה כל מחלה או כאב. אפשר לקבל טיפול ברייקי וגם ללמוד את השיטה שהיא שיטת טיפול קלה ועוצמתית במיוחד. כל אחד יכול

טיפול באמצעות שחזור גלגולים

שחזור גלגולים זהו מסע אל נבכי התודעה הפנימית במטרה לשחרר מה שמעכב ומפריע לנו להמשך חיים יפים בריאים ומאוזנים. חוויות העבר משפיעות על ההווה וחוויות ההווה משפיעות על העתיד. זאת הסיבה שחוויות קשות חוסמות את זרימת האנרגיה בגוף שנעשה חולה וחסר חיות וחיוניות.

טיפול באמצעות תטא הילינג

תטא הילינג הינה שיטת טיפול, איבחון ותקשור מדהימה שאפשר להגיע באמצעותה למקומות מאוד עמוקים במטרה לנקות, לטהר ולאזן את הגוף ואת הנפש.

תקשור עם הנשמה שלך

תקשור זוהי יכולת להיות פתוח וקשוב למסרים שמגיעים מהנשמה. המתקשר מחבר את האדם עם המקומות העמוקים ביותר בתוכו כדי להבין את עצמו ואת התהליכים שהוא עובר במהלך חייו.

טיפול בדלתא הילינג - Delta Healing

דלתא הילינג - Delta Healing - ריפוי ואיזון מהמקור האלוהי התקבל על ידי בתקשור והוא נגיש ועוצמתי במיוחד. דלתא הילינג Delta Healingמתבצע באמצעות אנרגיית האינסוף ועובד בכל הרבדים והגופים שלנו כבני אדם וכאנושות ומרפא גם את אמא אדמה והפלנטה כולה.

קבלת ריפוי בכל יום

בכל יום אני שולחת באהבה ריפוי לכל מי שנרשם לאתר שלי הירשמו ותקבלו אנרגית ריפוי איזון והכלה

חדש - טיפול הילינג ודלתא הילינג בתוך הפירמידה

חדש - טיפול הילינג ודלתא הילינג בתוך הפירמידה טיפול בהילינג מאוד עוצמתי לכשעצמו אבל כאשר את/ה יושב/ת בתוך הפירמידה אז הטיפול מקבל עוצמה אחרת והרבה יותר גבוהה. הטיפול מאזן, מרפא ומשקיט ומרגיע הרגשות וכל מה שאת/ה מביא/ה ומכיל אותך באופן מלא בוא/י לחוות משהו חדש ומיוחד בוא/י באהבה