אימון אישי למצוא את האיוזן הפנימי

הייתי ארבע פעמים בהודו ולמדתי אצל מאסטרים נחשבים מאוד. במנזרים שבמזרח המאסטר לוקח נזיר צעיר אחד ומכוון אותו במשך שנים רבות לרגע שהוא בעצמו יהיה מאסטר. במשך 30 שנים אני עושה עבודה אנרגטית מתקשרת מטפלת ומלמדת כיצד להביא את עצמכם למקום של מירכוז התודעה והאנרגיה הפנימית. למדו בהנחייתי מאות אנשים במהלך השנים.

טיפול אישי בהילינג עם מלאכים

בהילינג מלאכים ניתן לטפל ולרפא כל מחלה, כאב, טראומה וחבלה נפשית או פיזית. הטיפול כולל מסר אישי וליווי אישי עד להחלמה מלאה.

טיפול באמצעות אנרגיית הרייקי

רייקי זוהי אנרגיה אוניברסלית שמגיעה ישירות מהבורא הראשוני. אנרגיית הרייקי מנקה, מאזנת ומרפאה כל מחלה או כאב. אפשר לקבל טיפול ברייקי וגם ללמוד את השיטה שהיא שיטת טיפול קלה ועוצמתית במיוחד. כל אחד יכול

טיפול באמצעות שחזור גלגולים

שחזור גלגולים זהו מסע אל נבכי התודעה הפנימית במטרה להוציא משם את כל מה שמעכב ומפריע לנו להמשך הקיום שלנו על פני האדמה. כדי להבין את ההוה ולהתכונן לעתיד חשוב להבין את העבר. כאשר מבינים את מה שקרה בעבר יכולים לשחרר ולנקות את האנרגיות הקשות שחוסמות את הזרימה הידע והריפוי.

טיפול באמצעות תטא הילינג

תטא הילינג הינה שיטת טיפול, איבחון ותקשור מדהימה שאפשר להגיע באמצעותה למקומות מאוד עמוקים במטרה לנקות, לטהר ולאזן את הגוף ואת הנפש.

תקשור עם הנשמה שלך

תקשור זוהי יכולת להיות פתוח וקשוב למסרים שמגיעים מהנשמה. כאשר אני מתקשרת עם הנשמה שלך אני יכולה לקבל מסרים הבנות תובנות וידע רב עליך ועל החיים שלך והתהליכים שאתה עובר היום ועברת בעבר. במהלך התקשור אין מגבלות ואני יכולה לענות על שאלות שמציפות אותך ואין לך יכולת או אפשרות לקבל עליהן תשובות.

טיפול בדלתא הילינג - Delta Healing

דלתא הילינג - Delta Healing - ריפוי ואיזון מהמקור האלוהי התקבל על ידי בתקשור והוא נגיש ועוצמתי במיוחד. דלתא הילינג Delta Healingמתבצע באמצעות אנרגיית האינסוף ועובד בכל הרבדים והגופים שלנו כבני אדם וכאנושות ומרפא גם את אמא אדמה והפלנטה כולה.

קבלת ריפוי בכל יום

בכל יום אני שולחת באהבה ריפוי לכל מי שנרשם לאתר שלי הירשמו ותקבלו אנרגית ריפוי איזון והכלה