ערב טוב וברוכים הבאים היום אנחנו בערב שער 7/7/2024 לצערנו הרב אנחנו נמצאים תשעה חודשים מתחילת המלחמה ואנחנו כל יום מקווים שזה יהיה הסוף שלה. נוסף לזה אנחנו יכולים לעשות עבודה אנרגטית שזה יביא את זה יותר מהר. העבודה הזו כל כך עוצמתית שאם הרבה אנשים יעשו את המדיטציות האלו ויתחיל להתכוונן אז דברים יתחילו להשתנות. מדיטציה בואו נעצום עיניים ונתחבר לדופק הלב ולנשימה, דופק הלב מחבר אותנו לגוף והנשימה מחברת אותנו לנשמה שלנו. תדמיינו כדור אור לבן מעל הראש ותכניסו אותו פנימה ותתמלאו באור לבן כעת כשאתם נמצאים בתוך אור לבן, תדמיינו שאתם עולים בתוך עמוד של אור שמתחיל במרכז כדור הארץ דרך הגוף שלכם ועד לשמש המרכזית שהיא לבן האל. ואתם עולים בתוך עמוד האור. אתם עולים עוד ועוד יותר גבוהה ועוד יותר גבוהה ועוברים דרך שער הזהב ואתם ממשיכים לעלות. ומגיעים לשער זהב נוסף וממשיכים לעלות ועוברים שער זהב שלישי. אתם מגיעים למועצת השנים עשר. תראו את שנים עשר ישויות האור שיושבות בחצי גורן ומקרינות עליכם אור. האור הזה הוא בצבע של יהלום, אור שקוף.

קרא עוד  

היום הזה יום אנרגטי במיוחד הוא היום הארוך ביותר בשנה. תמיד חגגו אותו מאחר שהוא ארוך הוא מאוד אנרגטי כי השמש נמצאת יותר זמן ויש יותר אור יום ביום הזה. בואו נראה מה יספרו לנו היום מאסטר מטטרון: היום אתם נמצאים בעיצומי של שינוי מאוד דרסטי בחיים שלכם גם כאינדיבידואלי וגם כעם וכאומה. אתם מרגישים את השינוי ומרגישים את הויברציות המאוד חזקות באוויר וזה מוציא אתכם מאיזון. חשוב שתשמרו על האמצע. תשמרו על המצב האופטימלי שלכם. לא לפנות לא ימינה ולא שמאלה, רק באמצע. כאשר אתם נמצאים במרכוז של עצמכם אתם יכולים להחליט את ההחלטות הנכונות ולבצע את הדברים הנכונים עבורכם. תבינו שכל מה שקורה בחוץ זה השתקפות של מה שיש לכם בפנים. היום ניקח אתכם למקום בו תבינו טוב יותר את מהלך החיים שלכם על פני האדמה

קרא עוד  

ערב טוב וברוכים הבאים, אני מטטרון ואני נמצא אתכם בכל רגע נתון. אני חלק מישויות אור וגם חלק ממועצת התשעה. היום אני אקח אתכם לעשות סיבוב או סיור בממלכות הגבוהות יותר. אנחנו היינו רוצים שתתבוננו על כל מה שקורה מזווית ראיה גבוהה יותר. כדי לעשות את זה אתם צריכים לעלות בתדר ולהתבונן על כדור הארץ והאנושות מהרמה שאנחנו מתבוננים, מלמעלה, מהתדר הגבוהה יותר. זה נכון שכל מה שקורה כואב ומתסכל אבל תדעו שזה דבר חולף. גם מלחמה זה דבר חולף. ואתם תגיעו למקום של שלום שקט ושלווה כפי שאתם מתאווים ורוצים להגיע. כדור הארץ והאנושות עברו דרך מאוד ארוכה וחתחתית. אם אתם מתבוננים לאחור על ההיסטוריה ורואים את ההתקדמות ואת ההתפתחות של בני האדם אתם יכולים רק להתגאות בעצמכם. עשיתם דרך ארוכה ויפה והתפתחתם גם מבחינה פיזית וגם מבחינה אנרגטית וגם נפשית. אתם עדיין בדרך, עולים ומתקדמים. ואנחנו עושים הכל כדי למשוך אתכם עוד ועוד גבוהה למעלה כדי שתראו את הדברים מרמות גבוהות יותר.

קרא עוד  

ברוכים הבאים אנחנו בערב שעה 5 במאי 2024 והיום אנחנו נמצאים עדיין בתוך המלחמה בעזה וגם בצפון ואנחנו שולחים מכאן המון אהבה ואור וחמלה לכל מדינת ישראל ולכל העולם. היום אנחנו נתקשר עם מאסטר מטטרון ונראה איזה מסרים ימסור לנו: אני מרגישה את האנרגיה שנמצאת ומתקשרת גם דרך התת מודע וגם מרגישה את האנרגיה בידיים זה יותר קל לי לתקשר בצורה כזאת. ערב טוב וברוכים הבאים, אני מטטרון ואני נמצא כאן בשליחות האור האינסופי. האור שנמצא בכל מקום ומגיע לכל מקום ביקום הזה וביקומים אחרים. אנחנו קבוצה של ישויות אור ואנחנו נמצאות כאן על פני כדור הארץ כבר יובלות. כל ישויות האור מלוות את כל בני האדם על פני האדמה בכל רגע נתון. כל בני האדם מכוונים אל האור בזמן השהות שלהם על פני האדמה וזו בחירה שלהם לאיזה כיוון לפנות האם להתחבר לאור או להתחבר לחושך. והחושך נמצא גם כן על פני האדמה ויש אנשים שמתחברים לאור וכאלו שמתחברים לחושך. ואנחנו באים ומעצימים את האור בכל פעם מחדש ומעירים ומאירים את בני האדם למהות הפנימית שלהם ולאור הגדול שהוא אור הנשמה שלהם. כאשר אתם מחוברים לאור הנשמה אתם בדרך הנכונה. ואתם יכולים להגיע הכי רחוק והכי גבוה שאפשר. אור הנשמה הוא זה שמכוון אתכם ומושך אתכם למעלה. וככל שהחיבור שלכם לאור הנשמה הוא יותר חזק כך אתם תעלו בתוך האור לרמות גבוהות יותר של תודעה ושל המהות הפנימית שלכם. התודעה של כל בני האדם מחוברת. אתם מחוברים דרך התודעה ודרך האור האלוהי ודרך האינסוף. כולכם מחוברים. זאת הסיבה שאתם מרגישים את הכאב של האחר ואתם מנסים לעזור אחד לשני.

קרא עוד  

ערב טוב וברוכים הבאים אנחנו בעיצומה של מלחמה שנמשכת כבר חצי שנה ומתפללים שזה יגמר וכולנו נחיה בשלום עם עצמנו ועם השכנים שלנו. היום אני אתקשר עם מאסטר מטטרון ונראה איזה מסרים ימסור עבורנו ועבור האנושות וכדור הארץ. מאסטר מטטרון ערב טוב וברוכים הבאים אני מטטרון ואני מלווה אתכם גם באופן אישי וגם באופן גלובאלי מזה עידן ועידנים. אנחנו קבוצה של מלאכים ואנחנו מתואמים יחד לעשות עבודה גלובאלית בכדור הארץ וביקום. העבודה שלנו היא מימים ימימה מימי קדם מאז שהיקום נברא. ואנחנו מלווים את האנושות בכל העידנים. אתם יקירים אתם אותן ישויות שהתגלותם שוב ושוב על פני כדור הארץ מתוך רצון לעזור ולצמוח ולגדול. כל אחד ואחת מכם שנמצאים על פני כדור הארץ היום בחרתם להיות בתקופה הזאת ובסיטואציות האלו שאתם חווים. כל אחד ואחת בחוויות האישיות והגלובליות. החוויות שלכם הן לא רק שלכם אתם חווים את החוויות בשביל עצמכם אלא גם בשביל הסביבה והעם שלכם. החוויות הן לאומיות וגלובאליות. והן משפיעות. מתוך הכעס הצער והאין אתם יוצרים את היש.

קרא עוד  

ערב טוב וברוכים הבאים, אנחנו בערב שער 21/3/2/24 היום אנחנו מתחברים לאלה שהיא בעצם השכינה וקוואן יין, בכל אזור בעולם קוראים לה בשם אחר, אנחנו נקרא לה השכינה כמו ביהדות. השכינה היא חלק מהאל, שיש בו את החלק הזכרי והנקבי. היום יותר מתמיד השכינה נוכחת במלוא עוצמתה על פני כדור הארץ. היום הוא יום של מפנה, יום של התחדשות, יום של שינוי. והשינוי הכי גדול שאת האנרגיה של השכינה והאלה יורדת לכדור הארץ במלוא עוצמתה עם הרבה מאוד אהבה קוסמית וחמלה. כדור הארץ במשך מאה אלף שנה העצים בתוכו את האנרגיה הזכרות, האנרגיה של המלחמה של הכיבוש של העוצמה והיכולות הפיזיות של השליטה והכיבוש. אתם חווים יותר ויותר את האנרגיות האלו. ככל שהאנרגיה הזכרית שלטה בכדור הארץ, האנרגיה הנקבית החלק של האלה הלך והצטמק. עד כדי כך שנשים מחפשות את עצמן מתביישות בעצמן ויושבות בצד. הן לא מביעות את עצמן וקולן צריך להישמע בעולם הזה. הנשים מתנהגות כקורבן כאשר יש קורבן תמיד מופיע הרודן. זה חלק מחוקי היקום לכן האישה האינדיבידואלית והנשים בכלל זה הזמן להרים ראש ולקרוא תיגר על האנרגיה הזכרית. הגיע הזמן לקחת את העוצמות שלכן ולהשתמש בהן. יש בכן עוצמות רבות והאלה תומכת ונוכחת וישנה.

קרא עוד  

נכון, כולנו רוצים חיים ארוכים בריאים ומלאים בשפע מכל סוג. גם פיזי כלכלי ורוחני. אבל על מנת לזכות בכל אלו עלינו לעבוד. וזה אומר להיות במקום של פתיחות ורצון ללמוד ולהשתנות. לא כל אחד מוכן לשנות את הדפוסים שהוא נולד לתוכם ולמד במהלך השנים. הרבה מאיתנו מקובעים למה שאנחנו כבר יודעים ולא מוכנים לעשות שינוי. כדי להיות בריאים זה לא מספיק ללכת לרופא ולקבל תרופות. גם התרופות הטובות ביותר שנוצרו הן בסופו של דבר עשויים מחומרים כימיים ומשפיעים על הגוף בצורה שלא הפיכה. אז מה עושים כדי להיות בריאים אתם שואלים? כדי להיות בריאים אפשר לעשות דבר אחד מאוד חשוב וזה לעלות בתדר האנרגטי ולהתחבר לאנרגיות המרפאות ביקום. יש הרבה מאוד אנרגיות מרפאות ולא כולנו נחשפנו אליהן. אפשר ללמוד רייקי - שזה אנרגיה מדהימה שמרפאה בנגיעות קלות באמצעות הידיים. האנרגיה עוברת דרך הידיים של המטפל אל המטופל. וגם כל אחד יכול ללמוד רייקי ולרפא את עצמו ואת האנשים סביבו כולל בעלי חיים וצמחים.אפשר ללמוד הילינג - אנרגיה מרפאה שמגיעה ישירות מהבריאה ומרפאה כל אחד וכל דבר. שואלים אותי: האם זה באמת מרפא כל אחד וכל מחלה? והתשובה היא: נכון שאלוהים ברא אותנו? אז אלוהים גם יכול לרפא אותנו. האנרגיה שמגיעה מרפאה ומאזנת.

קרא עוד  

בזמנים רחוקים בעבר, האישה כלומר האנרגיה הנשית הייתה מרכז הבית, הקהילה והכפר. היא הייתה המקור של הגאווה, השמחה היצירה והבריאה החדשה. היא עמדה במרכז ההוויה של הקהילה שלה.לאחר עידנים רבים שבהם האישה הייתה מרכז היקום, היה מהפך שבו האישה הוכנעה וכוחה נלקח ממנה והגבר השתלט על העולם.כל עוד הגבר (זכר האלפא) שולט בעולם, ימשיכו המלחמות השליטה והכיבוש. כמו בטבע הזכר רוצה לשלוט על העדר. בעולם של האדם הזכר רוצה לשלוט ולכבוש עוד אדמות מדינות ועמים ולהכניע את היריב. ההכנעה מובעת בעיקר על ידי השתלטות על הכוח הנשי והכנעתו על ידי אונס וכוח.

קרא עוד  

נשאלת השאלה למה קורים דברים נוראים כמו רצח אונס חטיפה ועוד. אנחנו מבינים שהארועים האלו רוחניים והגיעו מהנשמות שבחרו ללמוד בדרך הזו. לנו בני האדם מתוך הראיה הצרה שלנו, הדרך הזו נראית לא מובנת קשה ואכזרית. אבל זוהי בחירת הנשמה. לנו קשה להבין כי אנחנו נמצאים ברובד הפיזי וההחלטות קורות ברובד הרוחני והנשמתי של האדם הרבה זמן לפני שהוא נולד לתוך גוף מסויים על פני האדמה. הלמידה או השיעור הוא כפול, גם של האדם עצמו כי הוא חווה את הארועים על עצמו, וגם של הסביבה שלו. זהו שיעור גם לבני המשפחה החברים והאומה, אם זה נעשה בתהליך לאומי כפי שזה קרה ב- 7 באוקטובר 2023.חשוב שנשאל את עצמנו את השאלה: מה אנחנו אמורים ללמוד מהארוע הזה? כיצד אנחנו כעם וכאומה או אדם יחיד, צריכים להשתנות על מנת שנלמד את מוסר ההשכל מאחורי הארוע כדי שלא נאפשר ארועים דומים בעתיד. ממקום הראיה של הנשמה, זהו ארוע אחד חולף בהמשך לארועים שהנשמה חוותה בעבר ותחווה בעתיד. בניגוד לידיעה שהגוף מתכלה לאחר המוות, אנו יודעים שהנשמה היא אינסופית ולא מתכלה לעולם. הנשמה מכוונת את עצמה לארועים קשים על פני האדמה כי כדור הארץ הוא המקום של הניסוי והטעיה. האדם בא לכאן על מנת ללמוד. ונשמות וישויות מנסות להקצין את החוויות שלהן כדי שהלמידה שלהן תהיה אפקטיבית וטובה יותר.

קרא עוד  

ערב טוב וברוכים הבאים, אנחנו היום מציינים 150 יום שהחטופים שלנו נמצאים בעזה. אנחנו מקווים שהם יחזרו במהרה ושולחים להם הרבה אור ואהבה. ערב טוב וברוכים הבאים, אני מטטרון ואני נמצא כאן עם פמליה גדולה של מלאכים וישויות אור רבים. כל ישויות האור מלווים את בני האדם במשך עידן ועידנים מהרגע שהאדם נולד וחי על פני כדור הארץ. אנחנו איתכם בכל המצבים ובכל השתלשלויות של ההיסטוריה שלכם. אנחנו מכירים אתכם, דואגים לכם, תומכים בכם ועוזרים לכם בכל רגע נתון אנחנו איתכם. הלמידה של האדם הוא תהליך מאוד ארוך. אתם התחלתם מתודעה מאוד מאוד נמוכה ואתם כל הזמן מתקדמים ומתפתחים ועושים הרבה טעויות בדרך ואז אתם מתקנים אותם במהלך השנים. לא רק עם ישראל נמצא בתהליך של למידה אלא כל העמים על פני כדור הארץ נמצאים בתהליך של למידה שנוצר תוך כדי חיפוש וטעיה. וכל פעם שאתם נופלים מקבלים מכה חזקה והכוונה לכל עם לא רק לעם היהודים, כל פעם שעם נופל הוא קם ונעשה יותר חזק מקודם. עם ישראל נפל הרבה פעמים בהיסטוריה נפל ועם נפל וקם... הפעם הזאת, הנפילה הזאת, המלחמה הזאת, זה כמו סטירת לחי להתעוררות. אתם הלכתם לישון, אתם הייתם בתרדמת הרבה מאוד שנים ומידי פעם אנחנו חייבים להעיר אתכם מהתרדמת התודעתית הזאת ולנער אתכם...

קרא עוד  

שנת 2024 = 2+2+4 = 8 שזה מסמל את האינסוף. בתדר האינסוף אנחנו יכולים להגיע לאן שאנחנו רוצים ומתי שאנחנו רוצים וכמה שאנחנו רוצים. זוהי בחירה אינסופית של כל אחד ואחת מאיתנו. היום אנחנו נמצאים בערב שער 1/1/24 ונמצא איתנו מאסטר מטטרון, ישויות האור, מלאכים וישויות בוראות שבראו את כל מה שקיים בכדור הארץ. אתם נבראתם באמצעות ישויות תבוניות מאוד גבוהות ועוצמתיות עם תודעה רחבה ואינסופית. ישויות אלו בראו אתכם בדמותם ובצלמן. קיבלתם את המודעות שלהן, את המתאר שלהן, וגם את התודעה שלהן. כאשר התינוק נולד הוא נולד עם תודעה רחבה ואינסופית. הוא רואה שומע ויודע אבל אין לו את היכולת לדבר את השפה שלכם בני האנוש. לוקח לו כמה שנים עד שהוא מתחיל לעשות את השינוי ואז התודעה שלו מתחברת עם התודעה של בני האנוש והוא שוכח מהיכן הוא בא ואת התפקיד שלו על פני האדמה. ככל שהוא מתבגר התובעה שלו הולכת ונחסמת באמצעות ההגיהון. כאשר הוא מגיע לגיל מבוגר מאוד התודעה שלו עוד פעם מתחילה להתרחב והוא מבין את הדברים אחרת. אתם נמצאים כקולקטיב, אומה, אנושות אתם נמצאים בתהליך של התפתחות התודעה ואתם עוברים אותה בשלבים. השלב של התינוק היה בשלב שהייתם כאדם הקדמון, זו הייתה התחלת התודעה ואחר כך עברתם לשלב של האדם המודרני שאתם היום. וכעת אתם עושים את השינוי לאדם המואר לאדם בעל התודעה הרחבה והגבוהה יותר.

קרא עוד  

נכון, כולנו בהלם ומאוד קשה לבטא את התחושות הקשות שאנו מרגישים לנוכח מה שקורה במדינתנו הקטנטונת. חטופים, מלחמה, חיילים הרוגים, וגם אנשים צעירים, אזעקות, התמודדות עם קושי רגשי המון דמעות פחד תסכול כעס ותחושה שכל העולם מתמוטט סביבנו. ואכן כך קורה. העולם שכולנו רגילים אליו, מתמוטט לנגד עינינו והחיים שלנו לא יהיו כפי שהיו לפני כן. כי כדי שהעולם ישתנה הוא צריך קודם להרוס את התשתית הקיימת כדי לבנות תשתית חדשה וטובה יותר.לבני האדם קשה עם שינויים קיצוניים. העולם משתנה והוא מאלץ גם אותנו להשתנות. זה קרה במשך אלפי שנים של היסטוריה. כך אנו משתנים ומתקדמים באבולוציה. כך אנו מאתגרים את עצמנו ולומדים את יכולותנו הפיזיות המנטליות והרוחניות. כך האדם מתקדם באבולוציה. כך התקדמנו מהאדם הקדמון לאדם המודרני וכעת אנו בעיצומו של תהליך מעבר מהאדם המודרני לאדם המואר.אדם מואר כלומר אדם מודע. והמודעות היא בכל הגופים והרבדים. גם בגוף הפיזי להיות מודע לחלקים הפיזיים בתוך הגוף, להיות מודעים לחלקים האתריים והחלקים הרוחניים. כלומר להבין מהיכן באנו ולאן אנו הולכים. מה יהיה העתיד שלנו כאדם אינדיבידואלי, כעם או לאום. מי אנחנו, מה יש סביבנו, אילו גלקסיות עדיין לא חקרנו ועם אלו ישויות עדיין לא נפגשנו ושיכולות ללמד אותנו הרבה מאוד על העולמות האחרים. היקום הוא מקום עצום ואנחנו כמו גרגיר חול בתוך הממדים האינסופיים. הרחבת התודעה והעלאת המודעות תתן לנו את האפשרות להבין לעומק את התהליכים שאנו עוברים ולעבור אותם יותר בקלות. לכל תוצאה יש סיבה. עלינו להבין את הסיבה כדי לקבל את התוצאה. אז אם נבין שאדם מסוים נהרג כי ניסה להגן על חבריו, אז נקבל את המוות שלו ביתר קלות. אבל לא נוכל לשנות את התוצאה. זה רק יקל עלינו להבין ולקבל. ומכאן שהדבר הנוסף שאנחנו לומדים בתקופה הזאת היא לקבל.

קרא עוד