ערב טוב וברוכים הבאים אנחנו בעיצומה של מלחמה שנמשכת כבר חצי שנה ומתפללים שזה יגמר וכולנו נחיה בשלום עם עצמנו ועם השכנים שלנו. היום אני אתקשר עם מאסטר מטטרון ונראה איזה מסרים ימסור עבורנו ועבור האנושות וכדור הארץ. מאסטר מטטרון ערב טוב וברוכים הבאים אני מטטרון ואני מלווה אתכם גם באופן אישי וגם באופן גלובאלי מזה עידן ועידנים. אנחנו קבוצה של מלאכים ואנחנו מתואמים יחד לעשות עבודה גלובאלית בכדור הארץ וביקום. העבודה שלנו היא מימים ימימה מימי קדם מאז שהיקום נברא. ואנחנו מלווים את האנושות בכל העידנים. אתם יקירים אתם אותן ישויות שהתגלותם שוב ושוב על פני כדור הארץ מתוך רצון לעזור ולצמוח ולגדול. כל אחד ואחת מכם שנמצאים על פני כדור הארץ היום בחרתם להיות בתקופה הזאת ובסיטואציות האלו שאתם חווים. כל אחד ואחת בחוויות האישיות והגלובליות. החוויות שלכם הן לא רק שלכם אתם חווים את החוויות בשביל עצמכם אלא גם בשביל הסביבה והעם שלכם. החוויות הן לאומיות וגלובאליות. והן משפיעות. מתוך הכעס הצער והאין אתם יוצרים את היש.

קרא עוד  

ערב טוב וברוכים הבאים, אנחנו בערב שער 21/3/2/24 היום אנחנו מתחברים לאלה שהיא בעצם השכינה וקוואן יין, בכל אזור בעולם קוראים לה בשם אחר, אנחנו נקרא לה השכינה כמו ביהדות. השכינה היא חלק מהאל, שיש בו את החלק הזכרי והנקבי. היום יותר מתמיד השכינה נוכחת במלוא עוצמתה על פני כדור הארץ. היום הוא יום של מפנה, יום של התחדשות, יום של שינוי. והשינוי הכי גדול שאת האנרגיה של השכינה והאלה יורדת לכדור הארץ במלוא עוצמתה עם הרבה מאוד אהבה קוסמית וחמלה. כדור הארץ במשך מאה אלף שנה העצים בתוכו את האנרגיה הזכרות, האנרגיה של המלחמה של הכיבוש של העוצמה והיכולות הפיזיות של השליטה והכיבוש. אתם חווים יותר ויותר את האנרגיות האלו. ככל שהאנרגיה הזכרית שלטה בכדור הארץ, האנרגיה הנקבית החלק של האלה הלך והצטמק. עד כדי כך שנשים מחפשות את עצמן מתביישות בעצמן ויושבות בצד. הן לא מביעות את עצמן וקולן צריך להישמע בעולם הזה. הנשים מתנהגות כקורבן כאשר יש קורבן תמיד מופיע הרודן. זה חלק מחוקי היקום לכן האישה האינדיבידואלית והנשים בכלל זה הזמן להרים ראש ולקרוא תיגר על האנרגיה הזכרית. הגיע הזמן לקחת את העוצמות שלכן ולהשתמש בהן. יש בכן עוצמות רבות והאלה תומכת ונוכחת וישנה.

קרא עוד  

נכון, כולנו רוצים חיים ארוכים בריאים ומלאים בשפע מכל סוג. גם פיזי כלכלי ורוחני. אבל על מנת לזכות בכל אלו עלינו לעבוד. וזה אומר להיות במקום של פתיחות ורצון ללמוד ולהשתנות. לא כל אחד מוכן לשנות את הדפוסים שהוא נולד לתוכם ולמד במהלך השנים. הרבה מאיתנו מקובעים למה שאנחנו כבר יודעים ולא מוכנים לעשות שינוי. כדי להיות בריאים זה לא מספיק ללכת לרופא ולקבל תרופות. גם התרופות הטובות ביותר שנוצרו הן בסופו של דבר עשויים מחומרים כימיים ומשפיעים על הגוף בצורה שלא הפיכה. אז מה עושים כדי להיות בריאים אתם שואלים? כדי להיות בריאים אפשר לעשות דבר אחד מאוד חשוב וזה לעלות בתדר האנרגטי ולהתחבר לאנרגיות המרפאות ביקום. יש הרבה מאוד אנרגיות מרפאות ולא כולנו נחשפנו אליהן. אפשר ללמוד רייקי - שזה אנרגיה מדהימה שמרפאה בנגיעות קלות באמצעות הידיים. האנרגיה עוברת דרך הידיים של המטפל אל המטופל. וגם כל אחד יכול ללמוד רייקי ולרפא את עצמו ואת האנשים סביבו כולל בעלי חיים וצמחים.אפשר ללמוד הילינג - אנרגיה מרפאה שמגיעה ישירות מהבריאה ומרפאה כל אחד וכל דבר. שואלים אותי: האם זה באמת מרפא כל אחד וכל מחלה? והתשובה היא: נכון שאלוהים ברא אותנו? אז אלוהים גם יכול לרפא אותנו. האנרגיה שמגיעה מרפאה ומאזנת.

קרא עוד  

בזמנים רחוקים בעבר, האישה כלומר האנרגיה הנשית הייתה מרכז הבית, הקהילה והכפר. היא הייתה המקור של הגאווה, השמחה היצירה והבריאה החדשה. היא עמדה במרכז ההוויה של הקהילה שלה.לאחר עידנים רבים שבהם האישה הייתה מרכז היקום, היה מהפך שבו האישה הוכנעה וכוחה נלקח ממנה והגבר השתלט על העולם.כל עוד הגבר (זכר האלפא) שולט בעולם, ימשיכו המלחמות השליטה והכיבוש. כמו בטבע הזכר רוצה לשלוט על העדר. בעולם של האדם הזכר רוצה לשלוט ולכבוש עוד אדמות מדינות ועמים ולהכניע את היריב. ההכנעה מובעת בעיקר על ידי השתלטות על הכוח הנשי והכנעתו על ידי אונס וכוח.

קרא עוד  

נשאלת השאלה למה קורים דברים נוראים כמו רצח אונס חטיפה ועוד. אנחנו מבינים שהארועים האלו רוחניים והגיעו מהנשמות שבחרו ללמוד בדרך הזו. לנו בני האדם מתוך הראיה הצרה שלנו, הדרך הזו נראית לא מובנת קשה ואכזרית. אבל זוהי בחירת הנשמה. לנו קשה להבין כי אנחנו נמצאים ברובד הפיזי וההחלטות קורות ברובד הרוחני והנשמתי של האדם הרבה זמן לפני שהוא נולד לתוך גוף מסויים על פני האדמה. הלמידה או השיעור הוא כפול, גם של האדם עצמו כי הוא חווה את הארועים על עצמו, וגם של הסביבה שלו. זהו שיעור גם לבני המשפחה החברים והאומה, אם זה נעשה בתהליך לאומי כפי שזה קרה ב- 7 באוקטובר 2023.חשוב שנשאל את עצמנו את השאלה: מה אנחנו אמורים ללמוד מהארוע הזה? כיצד אנחנו כעם וכאומה או אדם יחיד, צריכים להשתנות על מנת שנלמד את מוסר ההשכל מאחורי הארוע כדי שלא נאפשר ארועים דומים בעתיד. ממקום הראיה של הנשמה, זהו ארוע אחד חולף בהמשך לארועים שהנשמה חוותה בעבר ותחווה בעתיד. בניגוד לידיעה שהגוף מתכלה לאחר המוות, אנו יודעים שהנשמה היא אינסופית ולא מתכלה לעולם. הנשמה מכוונת את עצמה לארועים קשים על פני האדמה כי כדור הארץ הוא המקום של הניסוי והטעיה. האדם בא לכאן על מנת ללמוד. ונשמות וישויות מנסות להקצין את החוויות שלהן כדי שהלמידה שלהן תהיה אפקטיבית וטובה יותר.

קרא עוד  

ערב טוב וברוכים הבאים, אנחנו היום מציינים 150 יום שהחטופים שלנו נמצאים בעזה. אנחנו מקווים שהם יחזרו במהרה ושולחים להם הרבה אור ואהבה. ערב טוב וברוכים הבאים, אני מטטרון ואני נמצא כאן עם פמליה גדולה של מלאכים וישויות אור רבים. כל ישויות האור מלווים את בני האדם במשך עידן ועידנים מהרגע שהאדם נולד וחי על פני כדור הארץ. אנחנו איתכם בכל המצבים ובכל השתלשלויות של ההיסטוריה שלכם. אנחנו מכירים אתכם, דואגים לכם, תומכים בכם ועוזרים לכם בכל רגע נתון אנחנו איתכם. הלמידה של האדם הוא תהליך מאוד ארוך. אתם התחלתם מתודעה מאוד מאוד נמוכה ואתם כל הזמן מתקדמים ומתפתחים ועושים הרבה טעויות בדרך ואז אתם מתקנים אותם במהלך השנים. לא רק עם ישראל נמצא בתהליך של למידה אלא כל העמים על פני כדור הארץ נמצאים בתהליך של למידה שנוצר תוך כדי חיפוש וטעיה. וכל פעם שאתם נופלים מקבלים מכה חזקה והכוונה לכל עם לא רק לעם היהודים, כל פעם שעם נופל הוא קם ונעשה יותר חזק מקודם. עם ישראל נפל הרבה פעמים בהיסטוריה נפל ועם נפל וקם... הפעם הזאת, הנפילה הזאת, המלחמה הזאת, זה כמו סטירת לחי להתעוררות. אתם הלכתם לישון, אתם הייתם בתרדמת הרבה מאוד שנים ומידי פעם אנחנו חייבים להעיר אתכם מהתרדמת התודעתית הזאת ולנער אתכם...

קרא עוד  

שנת 2024 = 2+2+4 = 8 שזה מסמל את האינסוף. בתדר האינסוף אנחנו יכולים להגיע לאן שאנחנו רוצים ומתי שאנחנו רוצים וכמה שאנחנו רוצים. זוהי בחירה אינסופית של כל אחד ואחת מאיתנו. היום אנחנו נמצאים בערב שער 1/1/24 ונמצא איתנו מאסטר מטטרון, ישויות האור, מלאכים וישויות בוראות שבראו את כל מה שקיים בכדור הארץ. אתם נבראתם באמצעות ישויות תבוניות מאוד גבוהות ועוצמתיות עם תודעה רחבה ואינסופית. ישויות אלו בראו אתכם בדמותם ובצלמן. קיבלתם את המודעות שלהן, את המתאר שלהן, וגם את התודעה שלהן. כאשר התינוק נולד הוא נולד עם תודעה רחבה ואינסופית. הוא רואה שומע ויודע אבל אין לו את היכולת לדבר את השפה שלכם בני האנוש. לוקח לו כמה שנים עד שהוא מתחיל לעשות את השינוי ואז התודעה שלו מתחברת עם התודעה של בני האנוש והוא שוכח מהיכן הוא בא ואת התפקיד שלו על פני האדמה. ככל שהוא מתבגר התובעה שלו הולכת ונחסמת באמצעות ההגיהון. כאשר הוא מגיע לגיל מבוגר מאוד התודעה שלו עוד פעם מתחילה להתרחב והוא מבין את הדברים אחרת. אתם נמצאים כקולקטיב, אומה, אנושות אתם נמצאים בתהליך של התפתחות התודעה ואתם עוברים אותה בשלבים. השלב של התינוק היה בשלב שהייתם כאדם הקדמון, זו הייתה התחלת התודעה ואחר כך עברתם לשלב של האדם המודרני שאתם היום. וכעת אתם עושים את השינוי לאדם המואר לאדם בעל התודעה הרחבה והגבוהה יותר.

קרא עוד  

נכון, כולנו בהלם ומאוד קשה לבטא את התחושות הקשות שאנו מרגישים לנוכח מה שקורה במדינתנו הקטנטונת. חטופים, מלחמה, חיילים הרוגים, וגם אנשים צעירים, אזעקות, התמודדות עם קושי רגשי המון דמעות פחד תסכול כעס ותחושה שכל העולם מתמוטט סביבנו. ואכן כך קורה. העולם שכולנו רגילים אליו, מתמוטט לנגד עינינו והחיים שלנו לא יהיו כפי שהיו לפני כן. כי כדי שהעולם ישתנה הוא צריך קודם להרוס את התשתית הקיימת כדי לבנות תשתית חדשה וטובה יותר.לבני האדם קשה עם שינויים קיצוניים. העולם משתנה והוא מאלץ גם אותנו להשתנות. זה קרה במשך אלפי שנים של היסטוריה. כך אנו משתנים ומתקדמים באבולוציה. כך אנו מאתגרים את עצמנו ולומדים את יכולותנו הפיזיות המנטליות והרוחניות. כך האדם מתקדם באבולוציה. כך התקדמנו מהאדם הקדמון לאדם המודרני וכעת אנו בעיצומו של תהליך מעבר מהאדם המודרני לאדם המואר.אדם מואר כלומר אדם מודע. והמודעות היא בכל הגופים והרבדים. גם בגוף הפיזי להיות מודע לחלקים הפיזיים בתוך הגוף, להיות מודעים לחלקים האתריים והחלקים הרוחניים. כלומר להבין מהיכן באנו ולאן אנו הולכים. מה יהיה העתיד שלנו כאדם אינדיבידואלי, כעם או לאום. מי אנחנו, מה יש סביבנו, אילו גלקסיות עדיין לא חקרנו ועם אלו ישויות עדיין לא נפגשנו ושיכולות ללמד אותנו הרבה מאוד על העולמות האחרים. היקום הוא מקום עצום ואנחנו כמו גרגיר חול בתוך הממדים האינסופיים. הרחבת התודעה והעלאת המודעות תתן לנו את האפשרות להבין לעומק את התהליכים שאנו עוברים ולעבור אותם יותר בקלות. לכל תוצאה יש סיבה. עלינו להבין את הסיבה כדי לקבל את התוצאה. אז אם נבין שאדם מסוים נהרג כי ניסה להגן על חבריו, אז נקבל את המוות שלו ביתר קלות. אבל לא נוכל לשנות את התוצאה. זה רק יקל עלינו להבין ולקבל. ומכאן שהדבר הנוסף שאנחנו לומדים בתקופה הזאת היא לקבל.

קרא עוד  

אני מטטרון ואני מלווה אתכם בכל רגע נתון מהרגע שבו נוצרתם כישויות וכבני אדם ועד אינסוף אני תמיד מלווה אתכם וכל נפש חיה.היום אתם חווים אתגרים מאוד קשים עבורכם כבני אדם וגם כישויות.החוויות שלכם גם אישיות וגם הקולקטיביות נובעות מהתדר האישי וגם הקולקטיבי. גם כבני אדם אינדיבידואלים וגם כעם או לאום. התדר של העם היהודי ירד. אתם הלכתם וירדתם בתדר האנרגטי וככל שהירידה יותר חזקה אתם עוברים אתגרים יותר קשים. אמרנו לכם בעבר שכלל מה שקורה זה עניין של תדר אנרגטי. אם אתם מתבוננים על פרבולה, אתם נמצאים לפעמים למעלה ואז אתם נוחתים ועולים שוב וכו'. אתם נמצאים כרגע במקום הכי נמוך מבחינת התדר האנרגטי שלכם כעם. אתם עולים בתהליך כל עליה ואתם נמצאים בעיצומה של העליה האנרגטית הבאה. המצב הזה יסתיים בתוך חודש ימים. מאמצע ינואר תסתיים המלחמה. הפסקת האש הבאה המלחמה תיעצר. אבל המלחמה הזאת היא שיעור עבורכם. השיעור הזה הוא כדי שתלמדו איך להביא את עצמכם מתדר נמוך לתדר גבוה. כאשר אתם נמצאים במקום גבוה אז כל מה שקורה לכם כאדם אינדיבידואלי וגם כעם הולך על מי מנוחות. ברגע שאתם יורדים בתדר, הכל משתבש. השיעור שלכם הוא ללמוד איך להחזיק את עצמכם בתדר אנרגטי גבוה כדי שתחיו חיים טובים ושופעים.

קרא עוד  

ברוכים הבאיםאני מטטרון ואני נמצא אתכם בכל רגע נתון גם על פני האדמה וגם ביקום האינסופי.אנחנו רואים ומשתתפים אתכם במקום הזה של הכאוס שנמצא על פני האדמה. המלחמה היא לא רק בין אומה אחת לשניה או עם אחד לעם אחר המלחמה היא בעצם על שליטה בעולם. מהרגע נוצרו הדתות מתחילה המלחמה על השליטה. איזו דת יותר נכונה או יותר טובה ואנשים התחילו להרוג ולכבוש בשם הדת ובשם אלוהים. אין אלוהים של הנוצרים או האיסלם או היהודים, כל האלוהים הם אחד והם באו ממקור אחד. כל מה שיש וכל מה שקיים בעולם הוא ממקום אחד והוא אחד. כל בני האדם בעולם מחוברים לאנרגיה אחד עם השני או אחד עם השנייה. כל מה שקיים בעולם מחובר ביחד. כלומר הכל אחד. כל מה שקיים בעולם הוא אלוהים. לא רק כדור הארץ אלא גם כל היקומים שיש שבני האדם לא גילו אותם עדיין. אתם מכירים רק חלק קטן מהעולם. אתם חושבים שאתם גיליתם ארצות חדשות אתם יודעים מה זה העולם. העולם הוא הרבה יותר מכך. יש הרבה מאוד עולמות שעדיין לא גיליתם ולא חקרתם. כדור הארץ הוא טיפה באוקיינוס הענקי הזה שנקרא יקום. אם תסתכלו על כדור הארץ מהחלל תראו שהוא סיכה בתוך החלל של הכוכבים והגלקסיות.כל העולם שלכם הוא עולם שנוצר מתוך עולמות אחרים ושייך לעולמות אחרים וישויות מכל העולמות מגיעות לכדור הארץ כדי ללמוד לעזור או לחבל. במשך אלף שנים אחרונות השתלטו על כדור הארץ ישויות חושך ישויות שרוצות לחבל וליצור כאוס על פני כדור הארץ. הישויות האלו נתרמות מהמצב הזה שבני האדם מתחברים לפחד. הם לוקחים אנרגיה מבני האדם שמתחברים לפחד וחרדה. בני האדם האלה הם משרתים את החושך. לכן מה שבני האדם חייבים לעשות הוא לעלות בתדר האנרגטי לשחרר את הפחדים והחרדות שבתוכם.

קרא עוד  

שימו יד ימין על הבטן ויד שמאל על הלב. דמיינו אור כחול מול האף ותנשמו אותו לתוך הבטן ונשפו החוצה את הפחד, החרדה וכל מה שלא משרת אתכם יותר. אני מטטרון ואני נמצא כאן לידכם ובשבילכם מאז עידן ועידנים. אוהב תומך ועוזר בכל מקום על פני כדור הארץ. יחד איתי מגיעים ישויות אור ומלאכים רבים ואנו כאן בשבילכם ועבורכם. דעו כי כל מה שקורה זה תוצאה של המחשבות והרגשות שלכם. תתחברו ללב דרך הנשימות ותתבוננו את האנרגיה שלכם מתפשטת לתוך הלב. תנשמו את האנרגיה של האהבה הקוסמית והחמלה בצבע טורקיז. כדי שישלוט אור ומלאכים יגיעו לעזור לכם, תבקשו שכל המלאכים של עולם הבריאה הראשוני שיבואו כדי לעזור לכם בעת הזאת. תהיו ממוקדים בבקשה שלכם. ככל שיותר בני אדם יבקשו יגיעו עוד ועוד ישויות אור כדי להילחם עבורכם. כי זוהי מלחמה של האור בחושך. זוהי מלחמה שנמשכת כבר רבבות של עידנים. זה לא משהו שהתחיל אתמול, האנושות יצרה את זה לפני רבבות שנים. והיום יש לכם את הזכות להיות לוחמי האור והצדק על פני האדמה. כל אחד ואחת מכם בחרתם להיות נושאי האור והצדק על פני האדמה. העבודה שלכם היא גם חיצונית וגם פנימית. העבודה הפנימית שלכם מאוד חשובה. ככל שתהיו יותר שלווים ורגועים מבפנים תשליכו את הרגשות האלו כלפי חוץ ואז גם אנשים סביבכם יהיו רגועים ושלווים.

קרא עוד  

אנחנו נמצאים במצב לא תקין והמדינה עוברת מצב קשה. עם ישראל מתגייס ואנחנו מתגייסים גם לטובת בני האדם ובעיקר בישראל כדי להעצים את האנרגיה והנפש. כי העוצמה היא פנימית. אם אנחנו יכולים להעצים את עצמנו מבפנים ולהיות חזקים מבפנים אנחנו יכולים לעמוד בפני כל אתגר שמגיע אלינו.המפגש הזה הוא לעשות משהו בשביל העוצמה הפנימית שלנו כדי להיות חזקים מבפנים ומבחוץ.אנחנו עושים מדיטציה. דבר ראשון זה נשימות. נשימה: עושים את זה כל הזמן ולא מודעים לזה. איך נושמים נכון?כשמתבוננים על התינוק. מכניס אוויר פנימה והבטן עולה ויותר חמצן נכנס פנימה. כאשר התבגרנו התחלנו לנשום לתוך בית החזה.צריך לנשום לתוך הבטן ואז הבן עולה הסרעפת נפתחת ואז יותר אוויר נכנס פנימה.

קרא עוד