ערב טוב וברוכים הבאים אנחנו ישויות אוריון וישויות ארקטורוס הגענו היום כדי לחבר אתכם לתדר של השפע. שפע זה הוויה. זה שפע זה מצב אנרגטי. כשאתם נמצאים בשפע אתם נמצאים בתדר גבוה. ככל שאתם עולים גבוה יותר השפע בא אליכם בקלות ולעיתים קרובות ואתם נהנים וחיים בשפע. ככל שאתם עולים יותר השפע נמצא בחיים שלכם ככל שאתם יורדים בתדר השפע עוזב אתכם. שפע זה לא רק כסף שפע זה גם ידע שפע זה גם אנרגיה תדר גבוה יכולת גבוהה גם פיזית וגם רוחנית. שפע זה לחיות את החיים במלואם. להבין מי אתם מאין באתם ולאן אתם הולכים ומהו היעוד שלכם בעידן הזה. שפע זה להיות. כאשר אתם נמצאים בשפע האולטימטיבי אתם מרגישים את עצמכם החלק מכל מה שיש. אתם מרגישים שאתם האדמה וחווים את האדמה מבפנים. אתם מרגישים שאתם השמים אתם מרגישים שאתם העוף שאתם רואים בשמים הציפור הברדלס הפיל וכל מה שיש. אתם מרגישים שאתם המים שזורמים בנהר אתם מרגישים שאתם אוקיאנוס הלוויתן הדולפין וכל חיות המים. כל בעלי החיים.

קרא עוד  

ביקור בסטונהיינג' סלוסברי אנגליה היום יום חמישי 21 ביוני 2018–06–21 זהו היום הארוך ביותר בשנה ושער אנרגטי חשוב מאוד אנחנו נמצאים קבוצה של אנשים מתל אביב בסטונהיינג' שבאנגליה אנחנו נמצאים כעת בצומת ומתבוננים על האבנים הגדולות והמועצמות שהונחו כאן לפני אלפי שנים ועדיין ניצבות במלוא הדרן ותפאורתן. האבנים האלו שניצבו כאן הן אינדיקציה או אפשור לחיבור בין האדם לאדמה בין האדם לאלוהיו...

קרא עוד  

אנחנו קבוצה של ישויות מגיעים אליכם מקבוצת הכוכבים אוריון. בכל פעם שאנחנו מגיעים אנו מביאים אליכם עוד ועוד ידע אנרגיה הבנות תובנות ועוצמות כדי להעצים אתכם ולהנחות אתכם בנבכי היקום. אתם מכירים אותנו הייתם איתנו הרבה מאוד פעמים ובכל פעם מחדש אתם בורחים לחזור ולהתגלם בתוך גוף פיזי. בכל פעם שאתם מתגלמים בגוף פיזי אתם לומדים שיעורים מהחוויות ומכל מה שקורה לכם על פני האדמה...

קרא עוד  

ערב טוב וברוכים הבאים אנחנו ישויות אוריון אנחנו נמצאים איתכם כל הזמן. אמנם הערב הזה אתם מתחברים אלינו במיוחד והתדרים מאוד עוצמתיים וחזקים בגלל שאתם מתכווננים אלינו אל האור אל המקור ואז אתם מרגישים יותר את האנרגיות. אנחנו קודם כל רוצים לדבר אתכם על הגוף שלכם שבנוי גם מאיברים וגם מאנרגיה שמכילה את האיברים. לדוגמה יש לכם גם לב אנרגטי וגם לב פיזי שיושב בתוך הלב האנרגטי יש לכם ריאות אנרגטיות וריאות פיזיות שיושבות בתוך הריאות האנרגטיות כלומר כל איבר וכל תא עטוף באנרגיה. כאשר אתם עוברים תהליך של ניתוח פיזי או תאונה לא רק האיבר הפיזי נחתך אלא גם האנרגיה שסביבו. לכן אנחנו מאוד ממליצים שכאשר אתם עוברים תהליך כזה לגבות או להעצים אותו באמצעות הילינג כי הטיפול בהילינג ישלים את הטיפול הפיזי שאתם עוברים וכך לא יהיו לכם יותר כאבים והבעיה לא תחזור יותר

קרא עוד  

היום נמצאים איתנו ישויות אוריון והדובר שלהם סת אנחנו ישויות אוריון אנחנו נמצאים איתכם מאז ומתמיד מלווים אתכם בכל החיים שלכם מחשבות שלכם הרצונות שלכם ואנחנו נמצאים איתכם כל הזמן. היום הגענו לדבר אתכם על נושא חשוב שנוגיע לנשמה הקולקטיבית. מהי הנשמה הקולקטיבית?

קרא עוד  

אני סת אני אומר אני אבל זה אנחנו. אנחנו כולנו מחוברים ומאוגדים לאחר. כל הידע שיש בתוכי יש גם בתוך כל הישויות שבאות מאותו מקום. אמרנו לכם בעבר שאנחנו האימא והאבא שלכם ויצרנו אתכם ואנחנו יכולים גם לרפא ולאזן אתכם.

קרא עוד  

אנחנו ישויות אוריון ומגיעים אליכם ונמצאים לידכם ובתוככם בכל רגע נתון. אנחנו רוצים להבהיר נקודה מאוד חשובה שההסתכלות שלכם על העולם שאתם חיים בו ולומר להם שהעולם הזה שאתם מתבוננים עליו לא חיצוני מכם לא נפרד מכם לא רחוק מכם הגלקסיות והכוכבים לא נמצאים אי שם במרחקים של אלפי שנות אור מכם, אלא כל מה שיש נמצא בתוככם פנימה. כל מה שאתם רואים בחוץ קיים בפנים. המוח שלכם מאוד משוכלל ועוצמתי ומיוחד. ואתם יכולים להבין ולקבל את העוצמות שלו והיכולות שלו רק כאשר אתם תקבלו את עצמכם כפי שאתם.

קרא עוד  

לפני כ-40 שנה התחילו להגיע לכדור הארץ ילדים חדשים נולדו אז ילדי האינדיגו והם סללו את הדרך עבורכם והביאו אנרגיה חזקה ועוצמתית במיוחד וסללו את הדרך לישויות האור לאנשי האור וילדי האור ועשו שינוי מאוד משמעותי וחשוב בכדור הארץ...

קרא עוד  

היום אתם נמצאים בתחילת שנת 2018 שתהיה שנה מופלאה עבורכם גם מבחינה אנרגטית ופיזית וגם מבחינה תודעתית. האנרגיות עכשיו כל כך עוצמתיות. אתם פתחתם את השמים והאנרגיות מגיעות לכדור הארץ כמו גשם. אל תפתחו את המטריות. תשארו בגשם ותנו לאנרגיות לשטוף אתכם. תנו לאנרגיה לעבוד דרככם לשחרר אתכם ולשנות אתכם מבפנים.

קרא עוד  

ביום הזה שערים נפתחים. השערים שנפתחים הם גם עבורנו וגם עבורכם. עבורנו כדי שנגיע בקלות יותר למרחב של כדור הארץ להביא אליכם את האנרגיות העוצמתיות ולחבר אתכם לרבדים עליונים. עבורכם זה כדי שתהיו פתוחים ונגישים יותר לאנרגיה הזאת ותוכלו להתעלות מעבר למצב הקיים שאתם חיים בו ביום יום.

קרא עוד  

כאשר אתם מתעלים אתם מרגישים שהגוף שלכם מרחף מעל פני האדמה. זהו מצב תודעתי גבוה מאוד ואתם מרגישים כמו שיכורים מאנרגיה, שיכורים מהפתיחות, שיכורים מהידע הרב שזורם ומציף אתכם בבת אחת, שיכורים מאינספור ישויות שעוטפות אתכם בחמלה ובאהבה גדולים מאוד. זוהי תחושה של ריחוף ושיכרות שלא חוויתם מעולם. תדמיינו שאתם נמצאים במקום שהחמצן שם דליל כמו למשל בהרי ההימלאיה, אתם מרגישים חלשים ואז נותנים לכם בלון חמצן ואתם שואפים בבת אחת הרבה מאוד חמצן לתוך הריאות ואז אתם מרגישים סחרחורת.

קרא עוד  

אתם נמצאים באמצע תהליך של לימוד עצמי של מי אתם באמת. כל עוד אתם מתכחשים לעצמכם ומתנהגים כמו בת יענה שטומנת את ראשה בחול לא תוכלו להגיע למסקנות הנכונות. כאשר אתם נכנסים למדיטציה אז אתם נמצאים בתוך מרחב אנרגטי שמגן עליכם גם מאנרגיות חיצוניות וגם מהאנרגיות השליליות שלכם כמו למשל האגו והפחד. בזמן מדיטציה אתם יכולים לזמן מוגבל להיות במרחב האנרגטי של הנשמה שלכם ולהציץ בשבריר שניה על מי שאתם באמת ולהבין מזה הרבה מאוד על עצמכם.

קרא עוד