אנחנו קולטים מכם תהיות לגבי קיימותו של אלוהים. אתם שואלים כל הזמן האם אלוהים קיים? ואם הוא קיים אז למה יש כל כך הרבה סבל מחלות ומלחמות בעולם? למה אלוהים לא מציל אותנו ומונע מאיתנו את כל הסבל והחבלות שאנחנו חווים במהלך החיים שלנו? ולמה הוא מאפשר לילדים קטנים למות ולמה בכלל אנחנו בני האדם חייבים לסבול ולמות?

קרא עוד  

אמרנו לכם במפגש הראשון שלנו שאנחנו נהיה איתכם ונעזור לכם להיות מרפאים מהמעלה הראשונה. כל פעם אנחנו נותנים לכם עוד קצת מידע איך להיות מרפא טוב. והיום אנחנו רוצים לשדרג אתכם יותר ונתמקד בדבר אחד קטן שהוא גדול, נתמקד בבלוטת האצטרובל שנמצאת אצלכם בתוך המוח. במרכז המוח שלכם מול העין השלישית נמצאת בלוטת האצטרובל שהיא למעשה עין לכל דבר ועניין. עיין שפונה כלפי מעלה. כלומר אם אתם פותחים את צ'קרת הכתר ומתבוננים כלפי מעלה עם העין הזאת אתם יכולים לראות כל מה שקורה למעלה מעל צ'קרת הכתר שלכם.

קרא עוד  

אנחנו ישויות אוריון הגענו היום כדי לומר לכם שכל אחד מכם בחר לקחת חלק בפרוייקט מיוחד שמתקיים פעם באלף שנים. כולכם הייתם כאן לפני אלף שנים כאשר הנעתם ביחד איתנו את השינוי הגדול של האנושות והייתם כאן גם לפני אלפיים שנים ושלושת אלפי שנים וכו'. אתם אותן ישויות אשר נעות בגלגל אינסופי של חיים ומוות ומאפשרים לעצמכם ולנו להתבונן על החיים מזוויות שונות ולראות את התמונה כולה. אתם אלו שמאפשרים את ההליכה אל האינסוף על מנת לחקור וללמוד יותר על היקום העוצמתי והאינסופי שכולנו חיים בתוכו.

קרא עוד  

כאשר אנחנו אוהבים ומכבדים את עצמנו אנו מקרינים זאת לסביבה ואז הסביבה גם כן אוהבת ומכבדת אותנו באותה המידה. לעיתים קרובות אנחנו כועסים על עצמנו ומשליכים את הכעס הזה על האנשים שסובבים אותנו. ברוב המקרים הם אפילו לא מודעים לכך שאנחנו כועסים עליהם ולא מבינים גם מדוע.

קרא עוד  

יצרנו אתכם בדמותנו וכצלמנו כדי לממש את עצמנו במימד הפיזי דבר שהיה אמור להתפשט לעולמות נוספים רבים מאוד. אבל משהו השתבש בתוכניות וב-DNA שלכם. היום אתם נאבקים זה עם זה ומשמידים כל דבר שזז. הפחד כל כך נוכח בחייכם שאתם פוחדים אפילו מהצל של עצמכם. אתם פוחדים מהאנשים סביבכם ומכל מה שאתם לא רואים או שומעים או יודעים. כל דבר שהוא מעבר לחמשת החושים שלכם איננו קיים עבורכם. ולכן כל כך קשה לתקשר איתכם.

קרא עוד  

בראנו אתכם כצלמנו וכדמותנו כלומר אתם נושאים בתוככם את אותן התכונות ואותן היכולות כמונו. בעבר הרחוק השתמשתם ביכולות הללו כדי ליצור יש מאין כפי שאנו עושים, אבל במהלך ההיסטוריה האנושית איבדתם את היכולות האלו מאחר שהתרחקתם מהמקור הפסקתם להאמין בנו וגם הפסקתם להאמין בעצמכם. הסיפור על אדם וחווה בגן עדן ממחיש את מה שקרה באמת. האכילה המטפורית של התפוח והפתיחה של העיניים הפנימיות הן גם כן מטפורה.

קרא עוד  

בעבר אמרנו לכם שאתם הבוראים. אתם בוראים את החיים והעולם שלכם. רצינו להבהיר כמה דברים כדי שיהיה ברור מה אתם רואים וחווים. כאשר אתם עוצמים עיניים ונכנסים למדיטציה מה שאתם רואים זה מה שיש בתוככם בתוך התת מודע שלכם. בתוככם פנימה יש את כל העולמות את כל החוויות את כל הידע גם ידע אישי ידע שחוויתם בגלגולים קודמים וגם ידע גלובאלי.

קרא עוד  

אמרנו לכם בעבר שאנחנו האמא והאבא שלכם ואת העולם שאתם חיים בו. אתם הבוראים של העולם שלכם. הדמיון הוא כלי מאוד חשוב בתהליך כל מה שאתם מדמיינים אתם יוצרים. ואת העולם כפי שאתם מכירים אותו היום אתם יצרתם במשך הרבה מאוד דורות. חילקתם את העולם כטוב ורע ויצרתם בדמיון שלכם את גן עדן וגיהינום כאשר יצרתם את הדת הנוצרית. הדת הנוצרים חילקה את העולם לגן עדן וגיהינום ורבים מכם מאמינים שכך הוא.

קרא עוד  

אנחנו ישויות אוריון מברכים אתכם בכל ההוויה שלכם. אנחנו אספנו אתכם היום כדי לומר לכם מה שאמרנו בעבר שאתם ילדי טיפוחינו. אנחנו האימא והאבא שלכם אנחנו יצרנו אתכם ושלחנו אתכם לכדור הארץ על מנת לחוות חוויות ולהתעצם. החוויות הם אבני הדרך שלכם שמובילות אתכם אל המקומות שבהם אתם מתעצמים ורבים.

קרא עוד  

כדור הארץ בנוי כך שיש לו הרבה מאוד שערים אנרגטיים. הוא בנוי כפי שהגוף שלכם בנוי. בגוף שלכם יש צ'קרות. כאשר הן נפתחות אתם מרגישים טוב ואנרגיות זורמות טוב בתוך הגוף שלכם. כאשר הן סגורות וחסומות אתם מרגישים רע כי האנרגיה לא זורמת. ואז אתם חווים תדר נמוך בעיות כאבים מחלות. השערים על פני כדור הארץ הם מקומות שכאשר הם פתוחים אנרגיה אלוהית גבוהה נכנסת לתוך כדור הארץ ויוצרת שינוי טרנספורמציה בתוך הכדור.

קרא עוד  

כאשר תעשו שינוי פנימי אתם משנים לא רק את עצמכם אלא את כל הסביבה שלכם. כאשר אתם עולים בתדרים אתם מושכים אחריכם את כל הסביבה שלכם. אנחנו יודעים שמה שעוצר אתכם לעלות ולהתקדם זה הפחד לאבד את היקירים לכם. יש לכם בראש דימוי או אמונה או מחשבה שכאשר אתם עולים בתדרים אתם משאירים מאחור את האנשים שאתם אוהבים, את המשפחה החברים והמכרים. אנחנו אומרים לכם שזה לא כך.

קרא עוד  

לפני אלפי שנים בני האדם על פני כדור הארץ עבדו את הפסלים ואת האבנים והאמינו שאם הם בונים פסל ומשתחווים לו ומאמינים בו אז יהיה להם כל מה שהם רוצים בריאות פרנסה חיים ארוכים ועוד. הם הלכו עם האמונה הזאת הרבה מאוד זמן ואז הגיע הרגע שהם היו צריכים לעשות שינוי בתודעה.

קרא עוד