במהלך השנים עשיתם שינוי מאוד משמעותי בתדרים שלכם באופן אישי ובתדרים של כדור הארץ. הגעתם למקום שבו אתם צריכים לקחת אחריות על עצמכם וגם על הסביבה שלכם, האנשים סביבכם והפלנטה שעליה אתם חיים והיקום כולו. דעו כי כדור הארץ זה אתם. כאשר אתם יכולים לחוש את הרגשות שנובעים מתוך האדמה ולדעת מה האדמה רוצה לומר לכם כאשר היא מתפרצת נבקעת ורועדת מבפנים. האדמה אומרת לכם להרגיש אותה, להבין שהתהליכים שהיא עוברת עוברים גם עליכם. האדמה היא הססמוגרף שלכם.

קרא עוד  

בכל תקופות החיים על פני האדם יצרתם קשר עם הממדים הגבוהים על מנת לקבל הבנות תובנות ידע ואנרגיה ממקורות עליונים כי העולם הפיזי לא יכול להתקיים לבדו. העולם הפיזי מחובר בחבל טבור לעולם הרוחני לישויות האור והמלאכים שכל הזמן מטעינים אותו באנרגיות חדשות. כך הוא מתפתח ומתקדם.

קרא עוד  

היום נעשה את הקפיצה הקוונטית. זהו תהליך של הרחבת התודעה. כאשר התודעה מתרחבת אתם נמצאים במקום של הכלה וידיעה. אתם נחשפים לאותה ידיעה שמתגלה מתוך התודעה הרחבה של היקום ואלוהים הכל יכול. ביום הזה התת מודע שלכם נפתח ואתם יודעים. הידע הוא אוניברסאלי ויקומי. כך אתם מתחברים לעצמכם ברבדים עמוקים יותר. כאשר זה קורה אז אתם יכולים ליצור לעצמכם את הזוגיות הרצויה והאולטימטיבית, ליצור את החיים שתמיד רציתם, ליצור שפע, אהבה שמחה ועוד.

קרא עוד  

הנשמה זוהי אנרגיה שנגזרת מהמקור, מהאלוהות. הישות היא נגזרת מהנשמה, האדם הוא נגזרת מהישות. הישות נכנסה לתוך גוף פיזי על מנת לחוות וללמוד על עצמה מתוכה. דרך הרגשות והחוויות שאתם כבני אדם נתקלים בהם בחיי היום יום. כל חוויה מביאה אתכם צעד נוסף לקראת ההבנה והקבלה של עצמכם כפי שאתם. ההבנה שאתם חלק מהאנרגיה האינסופית האלוהית.

קרא עוד  

מרגע בריאתו של העולם, כל בני האדם חשים בתוכם את הכמיהה למשהו אחר שונה וגבוה יותר. התחושה הזו מלווה את בני האדם במהלך כל החיים שלהם. לפעמים הכמיהה הזו מתממשת אבל ברוב המקרים זה לא קורה. האנרגיה כל הזמן מזינה את בני האדם, בעלי החיים, האדמה, העצים וכל מה שיש. קיימת סינכרוניזציה ופוטוסינטזה בכל התחומים ובכל המקומות.

קרא עוד  

אלוהים והשכינה או האלה הן שתי אנרגיות שמשלימות זו את זו ומכילות זו את זו. אלוהים מפיץ אנרגיה של יאנג והשכינה מפיצה אנרגיה של ין. חמלה זהו תדר אנרגטי מאוד גבוה. האנרגיה של החמלה היא אנרגיה אלוהית, אנרגיה שמגיעה מהשכינה, מהאלה. זוהי אנרגיה אימהית אוהבת, מלטפת מעדנת ומכילה. החמלה היא אנרגיה מרפאה שמביאה מזור ומרפא לכל מקום שאליו היא מגיעה.

קרא עוד  

כאשר משה עלה להר סיני הוא ראה סנה בוער שלא אוכל. לאחר שנאמר לו: "של נעליך מעל רגליך"… וכו', הוא שאל: איך קוראים למי שמדבר אליו. והתשובה הייתה: "אהיה אשר אהיה". "אהיה אשר אהיה" איננו שם. זוהי הוויה. כלומר נוכחות. ואנחנו מכנים את אותה נוכחות בשם "יהווה" כלומר: י = אלוהים, הווה = ישנו, קיים, נוכח.

קרא עוד  

בתקופה הזאת אנחנו אוספים את כל ישויות האור שהם בתוך גוף וגם ללא גוף. זוהי תקופה מאוד חשובה ומעניינת בהיסטוריה גם של כדור הארץ ההיסטוריה האנושית וההיסטוריה של היקום בכלל. כל הזמן נולדות פלנטות חדשות וגלקסיות חדשות וישויות חדשות ובני אדם חדשים. יש כל הזמן סירקולציה. כפי שהעץ נולד ומת הפרח נולד ומת האדם נולד ומת, גם פלנטות וגם גלקסיות נולדות ומתות. יש סירקולציה, סינכרוניזציה בכל דבר.

קרא עוד  

כאשר אתם עושים שינוי פנימי אז כל מה שיש בחוץ משתנה. אני אומרת לכם אני החמלה, אני האלה, אני אהבה ללא תנאי, אני השכינה, ואני באה כל יום וכל לילה ועוטפת אתכם באהבה ובחמלה. חלק מכם מקבל את זה, מעריך את זה ומודה על זה, וחלק מכם כועס, מתנגד, ומתהפך. ואני באה אליכם כל לילה ועושה אתכם עבודה מהרגע שאתם נולדים ועד לרגע שאתם עוזבים את הגוף.

קרא עוד  

היום ממדים רבים נפתחים בעת ובעונה אחת. אתם נקראים להיות מוכנים מבחינה אנרגטית ופיזית לקבל ולהכיל את העוצמות והאיכויות של האנרגיות. זאת הסיבה שהיום יותר מתמיד יורדים הרבה מאוד מלאכים, כרובים, ישויות אור, מאסטרים ואנרגיות מרבדים מאוד מאוד גבוהים. לא תמיד הגוף שלכם יכול להכיל את מה שיורד. לכן הגוף נקרא למנוחה כדי שהאנרגיה תוכל לחדור ולשנות את הגוף ומכלול האנרגיות שבתוכו.

קרא עוד  

התקופה הבאה, השנתיים הבאות תהיינה לא קלות. גם מבחינה אישית וגם מבחינה לאומית וגלובאלית. לכן ככל שתהיו בתדר יותר גבוה ותתחברו לנשמה שלכם וליעוד שלכם אתם תעברו את התקופה הזאת בצורה טובה יותר ואתם תעברו את התקופה הזאת ביתר קלות ותתנו לדברים לעבור לידכם ולא תיפגעו. הערב הזה ייקח אתכם למקום יותר גבוה ויחבר אתכם עם עצמכם האמיתי.

קרא עוד  

כדור הארץ ואנושות נמצאים עכשיו במצב של המתנה. במצב של חיפוש. מצד אחד העבר כבר לא משרת אף אחד ומצד שני העתיד עדיין לא נכתב. אתם יודעים שאתם כותבים את העתיד שלכם בכל יום מחדש. מאחר שעדיין לא השלתם מעליכם את כל הטראומות, החששות, הפחדים, האמונות מהעבר, מכל הגלגולים, הם הולכים אחריכם כמו זנב.

קרא עוד