אנחנו מועצת התשעה. זוהי מועצה של תשע ישויות שכל אחת מהן היא מורה ומדריכה רוחנית בכל מקום ביקום. כל אחת יוצרת ובוראת בפני עצמה. לכן כל הידע הקוסמי מוכל בכל אחת מהישויות הללו.

קרא עוד  

הסנהדרין הינה מועצה בת שנים עשר ישויות אור. ישויות אור אלו יושבות בחצי גורן כאשר במרכז מובאים לפניהן מקרים בין- ממדיים רבי משמעות.

קרא עוד  

תודעת המשיח היא מצב אנרגטי שאתם נכנסים אליו בימים אלו על מנת שתוכלו לעשות את עבודת ניקוי הרשת האנרגטית והכלת כדור הארץ כמכלול אחד בתוך עצמכם.

קרא עוד  

מזה מספר שנים מורים רוחניים רבים מדברים איתכם וכותבים ספרים על הקפיצה הקוונטית. היינו רוצים להקרין מעט אור על הנושא שמעסיק אתכם יום ולילה בשנים האחרונות.

קרא עוד  

בפעמים קודמות דיברנו איתכם על הרשת האנרגטית שנמצאת סביב כדור הארץ שלכם וסביב כל כוכב או פלנטה, חי או דומם. הרשת סביב כדור הארץ הינה רשת מאוד דומיננטית ויש לה קשר אנרגטי עם כל מה שמסביב. בימים אלו הרשת סביב כדור הארץ לא טעונה באנרגיה כפי שהייתה פעם. לפני יותר ממאה אלף שנים כדור הארץ היה חי וזוהר. הוא היה כוכב מנצנץ בשמים. הוא היה כך מאחר שהרשת האנרגטית סביבו הייתה מוארת באור נגוהות והאירה את הגלקסיה כולה.

קרא עוד  

עם הארת הרשת האנרגטית מסביב לכדור הארץ והארת הכדור עצמו אתמול, הפחתם למעשה רוח חיים בכדור הארץ ובכל מה שבתוכו ומסביבו. הפעולה הזו האירה את כדור הארץ וגרמה לו להתעורר מתרדמה ארוכה של אלפי שנים. במדיטציה הזו שבה השתתפו מיליוני בני אדם על פני כדור הארץ, אפשרתם לכמות אנרגיה גדולה מאוד להגיע לכדור הארץ ולהעצים אותו. כך גם בניתם ערוצים חדשים של אנרגיה שהגיעו לכל מקום בתוך כדור הארץ. האנרגיה הזו היא אנרגיה של קריסטל לבן אשר מעצימה ומפיחה רוח חיים בכדור הארץ.

קרא עוד  

האור שאתם חווים בימים אלו הוא אור האינסוף, הוא האור שמגיע ישירות מהבריאה ומכיל בתוכו את כל מה שיש. כאשר אתם מחפשים את הדרך אל הבריאה, אל האור, אל האחד, אתם מוכנים להכיל בתוככם זרעים של אור שאנו זורעים בכם באופן עקבי ויום יומי.

קרא עוד  

במפגש האחרון קיבלתם חניכת מלאכים. מטרתה של חניכה זו היא לעזור לכם לחבר בין הראש ללב, בין השכל לבין הרגש הגבוה כלומר האהבה. במשך דורות רבים למדתם להפריד בין שני אלמנטים אלו ולהתרכז במה שהראש או השכל מראה לכם. מאחר שאתם ישויות מאוד אינטליגנטיות, אתם יודעים להשתמש בדימויים בראש והיה לכם קל יותר לעבוד עם הראש וליצור לעצמכם את מהלך החיים העתידיים שלכם. ידעתם שאתם יכולים לעשות זאת באמצעות המוח ולכן נתתם למוח אפשרות להתרחב ולהתפתח.

קרא עוד  

בימים אלו מגיעות הרבה מאוד אנרגיות גבוהות ועוצמתיות על מנת לעזור לאנושות ולכדור הארץ עצמו לשנות את התדר האנרגטי שיביא לשינוי בתודעה האנושית שתביא לשינוי העולם באופן כללי ואינדיבידואלי.

קרא עוד  

רוחות השמים הם ארבעה רוחות או ארבעה כיוונים.כיוונים אלו משפיעים על כל מהלך החיים שלכם. כל דבר שאתם חושבים או עושים מושפעים מרוחות השמים. גם כדור הארץ ואמא אדמה מושפעת מרוחות השמים. האוקיאנוסים, הימים, האגמים, ההרים, הגאיות וכל מה שיש על פני האדמה ובתוכה פנימה מושפע מרוחות השמים. רוחות השמים אלו הם ישויות חיות ונושמות והן מרגישות וחוות חוויות בדיוק כמוכם.

קרא עוד  

אתם יקירים בנויים ממספר גופים. הגוף הפיסי אליו אתם מתייחסים כאל "אני", הגוף המנטאלי שהוא גוף הרגשות, הגוף האסטראלי – איתו אתם יכולים לצאת לרבדים גבוהים יותר וגם לחלום, הגוף האתרי – הוא הגוף שנמצא ברובד של האתר, כלומר רובד גבוה יותר מהמימד הפיזי שבו אתם מתפקדים בחיי היום יום. אלו הם ארבעת הגופים שאתם מודעים אליהם כיום.

קרא עוד  

הכרובים הם ישויות קטנות שנראות כמו תינוקות קטנים עם כנפיים מלאכיות. אלו הם מלאכים קטנים. מלאכים קטנים אלו הם ישויות מלאכיות שמגיעות ישירות מהבורא הראשוני, הם מלאכים עם ידע רב בריפוי ואיזון כל דבר באשר הוא.

קרא עוד