אנחנו מבקשים מכם להכין את עצמכם לקראת השינויים שכדור הארץ עובר. לעשות יותר מדיטציות, להיות במקום פתוח, הרבה בטבע, לאכול יותר זרעים מדברים אחרים. להפסיק לאכול בשר, גבינות, ביצים, וכל מה שגורם לגוף שלכם להיות קשוח ומוצק. תתחילו להיות יותר מאווררים, נקיים, זורמים, שוחים.

קרא עוד  

בכל רבעון היו מציינים את הימים האלו ועושים מדיטציות כדי לעזור לעצמם לקבל כמה שיותר אנרגיה. היום אנחנו מנסים לעשות מדיטציות ולהיכנס פנימה כדי ליצור סינכרוניזציה עם התדרים שמגיעים ולקבל יותר אנרגיה לתוך כדור הארץ והאנושות ולעשות שינוי. ככל שנקבל יותר אנרגיה נוכל לעשות שינוי עמוק יותר.

קרא עוד  

אתם עובדי האור ומפיצי האור אתם מאוד חשובים והאנרגיה שלכם חשובה והגוף שלכם חשוב ואתם בעצם מתאמים, טרנספורמטורים בין העולם הפיזי לעולם האור העולם הרוחני. לכן אתם חייבים לשמור על הגוף הפיזי שלכם. לשמור כך שיוכל להכיל את האנרגיות הגבוהות שמגיעות מלמעלה.

קרא עוד  

אתם כבני אדם חיים את החיים שלכם ובמהלך החיים אתם כל הזמן מחפשים אחר האהבה. אבל מה שאתם מחפשים זה אהבה פיזית. ואתם חושבים שהאהבה תמיד נמצאת במקום אחר. אצל האדם האחר או במקום מסוים אחר מהיכן שאתם נמצאים. וכל החיים אתם מחפשים אחר האהבה והרבה אנשים מסתובבים מסביב לגלובוס ומחפשים אחר האהבה ככל שמחפשים אותה כך היא בורחת מהם. כי אהבה זה אנרגיה. ואנרגיה של אהבה נמצאת בכל מקום.

קרא עוד  

אנחנו מברכים אתכם ושולחים לכם הרבה מאוד אהבה קוסמית. ומאוד מרוצים מהעבודה שאתם עושים. כל אחד שעושה עבודה אנרגטית גלובאלית העבודה שהוא עושה משפיעה על הרבה מאוד בני אדם בכל הרבדים. העבודה שאתם עושים משפיעה גם ביקומים אחרים בגלקסיות אחרות ובמקומות אחרים ביקום. וכמובן היא משפיעה על כדור הארץ והאנושות.

קרא עוד  

היום אנחנו רוצים לדבר איתכם על תדרים. תדרי האנרגיה שנמצאים ביקום הם כמו מדרגות. אפשר לעלות בהם ואפשר גם לרדת בהם. כלומר התדר האנרגטי של המקום או של האדם, לפי התדר אפשר לדעת את הרמה האנרגטית שהאדם נמצא. כאשר האדם עולה בתדרים אז הבריאות שלו טובה, יש זרימה בחיים שלו, כל מה שהוא עושה מצליח. האהבה שוררת אצלו בתוך החיים ובתוך מה שהוא עושה.

קרא עוד  

אהובים יקרים, אנחנו רואים את העבודה הברוכה שלכם ושולחים לכם המון אהבה וחיזוק. כל ערב כזה מביא לכם הבנות, תובנות, ידע וריפוי בכל הגופים, הגלגולים והרבדים שלכם. העבודה שלכם מורגשת ונראית למרחוק. אפילו שאתם חושבים שלא עשיתם דבר, אתם עושים המון. תאמינו בעצמכם ובייעוד שלכם ותלכו אחר תחושות הבטן והידיעה הפנימית שמה שאתם עושים נכון. שימו בצד את מה שאומרים לכם אנשים אחרים או הרופאים שלכם או המורים שלכם. תחושות הבטן והאינטואיציה שלכם הם המצפן שלכם. תלכו אחריהם ותגיעו רחוק וגבוה מאוד.

קרא עוד  

שנת 2016 תהיה שנה מאוד קשה לאנושות וגם לכדור הארץ. יש התעוררות גלובאלית של בני האדם מאחר שהם כבר לא מוכנים לקבל את המנהיגות העכשווית ויודעים שמגיע להם מנהיגים טובים יותר. לכן יהיו יותר מחאות, יותר מלחמות, יותר שפיכות דמים, יותר פיגועים, יותר אסונות אדם ואסונות טבע. כי גם הטבע מגיב לאנרגיות שאתם מפזרים מסביב.

קרא עוד  

האור הולך ומתעצם בימים אלו. יורדות עוד ועוד קרניים של אור מהבורא הראשוני ומעצבות מחדש את האנושות. זוהי בריאה מחודשת. בריאה לתוך עולם חדש שלא הכרתם קודם לכן. הקרניים הן קרניים היוליות ראשוניות שבראו אתכם וכל מה שיש. אלו הקרניים שבוראות. והן בוראות מחדש.

קרא עוד  

לוחות הברית שנמצאות בתוך לוח הלב שלכם הם אשר יפתחו את ליבכם ויראו לכם את הדרך לשלום פנימי ומתוך השלום הפנימי אתם תיצרו את השלום בחוץ. כאשר אתם פוגשים אדם אחר תחברו את לוחות הברית שלכם.

קרא עוד  

העם הזה הוא קהילה עם תדר מאוד מאוד גבוה. המקור שלו הוא מאוד גבוה. החוקים שלו הם מאוד גבוהים. אבל היום הוא התרחק מהחוקים האמיתיים שלו ופועל לפי חוקים אחרים. האנרגיה שמגיעה עכשיו דרך ארונות הברית שהתקבעו בתוך האדמה לעזור לאנושות בכלל ולעם היהודי העברי בפרט להבין מי הוא, מאין הוא בא ומתי עליו לעזוב. העם העברי יכול לעזוב רק לאחר שיסיים את כל הקארמה שלו על פני כדור הארץ. והאור יעזור לו לעשות את זה.

קרא עוד  

אתם עובדי אור ומפיצי אור. כאשר אתם נלחמים במשהו, ולא חשוב מה, אם הדבר קטן או גדול, אתם נותנים לו את האנרגיה והכוח שלכם. האנשים שרוצים להילחם בכם, אלו שמתגרים בכם, אלו שרוצים שתצאו לקרב, הם אנשים שחסרים אנרגיה. ולכן הם יוצרים מצב של ריב, כאוס ומלחמה כדי להעצים את האנרגיות שלהם.

קרא עוד