הדבר החשוב שאנו צריכים לדעת שיש שפע לכל האנשים על פני כדור הארץ בצורה אינסופית. מה שרואים היום את המניפולציה של השפע על ידי קומץ אנשים ומשאיר את כל הכסף השפע והיכולות של אנשים מסוימים משהו כמו 10% ורוב האנשים חיים בעוני. במיוחד בעולם השלישי והשפע הזה לא מגיע אליהם. אבל מבחינת היקום יש שפע אינסופי ביקום. אם אפשר היה לשנות את סדר העדיפויות אפשר היה להגיע לשגשוג בהרבה מקומות שהיום אין את השפע.

קרא עוד  

לפני הרבה מאוד שנים הימים האלו של ימי שער היו ימי חג שהיו חוגגים את האנרגיה שנכנסת מלמעלה כדי שהאנשים יוכלו לעשות שינוי. היום בני האדם עושים שינוי תוך כדי מעבר דרך מה שהם עוברים בחיי היום יום. הם עוברים תהליך של למידה. האנרגיה מאלצת אותם להיכנס פנימה וללמוד מתוכם. ככל שאנחנו מתקדמים ומתעצמים יותר אנחנו מבינים שאנחנו עושים שינוי.

קרא עוד  

כל אחד רוצה להיות צעיר בריא ומאושר. כאשר אתם מתבוננים על הגוף שלכם במהלך השנים אתם רואים את ההזדקנות של העור השרירים והתאים. הזדקנות התאים מביאה להזדקנות הגוף בכללותו ולהאטה בזרימת האנרגיה ולכן הגוף לאט לאט מאבד מהחיות והחיוביות שלו וכך הוא מזדקן.

קרא עוד  

אנחנו יודעים שיש אנשים שפועלים דרך הראש כלומר שהראש או השכל יותר דומיננטי אצלם, זאת אומרת שמה שהם רואים או חושבים או מאמינים הם יוצרים הלכה למעשה בחיים שלהם. ויש אנשים שפועלים דרך הלב. כלומר הם מביאים את הלב קדימה ונותנים יותר ממה שהם מוכנים לקבל. כל דבר שהוא קיצוני מידי יוצר חוסר איזון אנרגטי.

קרא עוד  

כדור הארץ אנו יודעים שהוא בנוי עגול. ואנחנו חושבים ששום לדבר לא נכנס לתוכו כי הוא קליפה ואנחנו חיים על גבי הקליפה של כדור הארץ. אבל מבחינה אנרגטית יש לכדור הארץ יש כל מיני שערים אנרגטיים שבתאריכים מסוימים השערים האלו נפתחים. בזמן שכתבו את התנ"ך לפני אלפי שנים, הנביאים היו מתנבאים דווקא בימים האלו והיו מספרים לעם את כל מה שהולך להיות בעתיד. הם ידעו מתי השערים נפתחים והם קיבלו את הידע. בימים אלו השערים נפתחים והאנרגיה נכנסת ביתר קלות.

קרא עוד  

כאשר אתם מתחילים להתפתח מבחינה רוחנית אתם מתחילים לעלות בתדרים ולהשיל מעצמכם את כל הקליפות. אתם משילים מעצמכם חוויות, מחשבות, מעשים, טראומות מהגלגול הזה וגם מגלגולים קודמים. ככל שאתם משילים מעצמכם יותר קליפות כך אתם יכולים לעלות יותר גבוה כי אתם נעשים יותר קלים מאווררים וחיוניים.

קרא עוד  

היום נדבר איתכם על המים. המים שהם האלמנט הראשון שנברא על פני כדור הארץ. הם האלמנט הראשון הוא האלמנט של החיים. כאשר המים נקיים וטהורים יש להם תכונה של ריפוי והזנה. כאשר הם מתים, כלומר כל האנרגיה והחיות שלהם נעלמו הם יכולים להיות מסוכנים.

קרא עוד  

בכל אדם יש ילד פנימי לא מוכל ולא ממומש. כאשר אנו מתבוננים על הילד הפנימי, אנו רואים אותו בדרך כלל ביישן, פגוע, פוחד וכועס. הילד הפנימי מסתגר בתוך עצמו ולא מוכן ליצור קשר עם העולם החיצון. הוא מפרש את העולם החיצוני כעולם זר ומנוכר שמתנכל לו ורוצה את רעתו. והוא עושה זאת מאחר שחווה חוויות לא נעימות והוא מנסה להגן על עצמו. זאת הסיבה שהוא הופך להיות ביקורתי ושיפוטי.

קרא עוד  

היום נמצא איתנו מאסטר תות והארקטורים ישויות מכוכב ארקטורוס. הם מביאים מידע מחודש. זהו מידע שיש על כדור הארץ כבר אלפי שנים, זהו ידע יקומי שכל דבר פועל לפיו. זהו בעצם צינור של אור ושל אנרגיה. באמצעות צינור האנרגיה בצורה זו אפשר להטעין בני אדם, מקומות, טורבינות לייצר חשמל, באמצעות האנרגיה הזו כדור הארץ מסתובב סביב השמש וגם כל הכוכבים והגלקסיות נעים. כל דבר ביקום פועל לפי האנרגיה האלקטרומגנטית הזו שנמצאת מסביב לכל דבר. היא עולה מלמטה כלפי מעלה ויורדת מסביב לגוף וחוזרת בצורה של כדור ועולה שוב וחוזר חלילה.

קרא עוד  

היום זה המוות של האדם שהיה בודהה. מתוך המוות הזה נולד הבודהה עצמו. הפירוש של בודהה זה המואר. בתוך העבודה האנרגטית שלנו על פני כדור הארץ כל אחד רוצה להגיע להארה.

קרא עוד  

היום אתם נמצאים במקום של פרשת דרכים. אותה פרשת דרכים שאתם נמצאים בה מידי פעם במהלך ההתפתחות האנושית שלכם. בכל פרק זמן מסוים אתם צריכים להחליט מחדש איך הייתם רוצים שכדור הארץ ייראו בדורות הבאים.

קרא עוד  

אנחנו משתמשים באנרגיה שלכם ובגוף שלכם כדי להעצים אתכם ואת הסביבה שלכם ומתוך כך מתעצמות עוד יותר ועוד יותר אנרגיות. מאחר שלאנרגיה אין מגבלה של זמן ומרחב, אז היא מגיעה לכל מקום בכדור הארץ וביקום. לכן המחשבות והפעולות שלכם מאוד חשובות לשינוי תדר. שינוי התדר והתודעה לא יתקיים על ידי קבוצת אנשים קטנה אלא יתקיים כאשר הרבה מאוד בני אדם יהיו בתודעה גבוהה. אנחנו מדברים על 144 אלף בני אדם שיהיו בתודעה גבוהה והם יהיו עמוד התווך של השינוי התודעתי שיתהווה על פני כדור הארץ.

קרא עוד