באתם לכדור הארץ מתוך בחירה. בחירה לעבור ולחוות אנרגיות. כל החוויות שאתם עוברים ועברתם בעבר ותעברו בעתיד זה בחירה שלכם. בחירה של הישות והנשמה שלכם. הירידה אל החומר שחוויתם בכל הגלגולים בעצם מלמדת אתכם איך להיות יותר ממה שאתם. איך להביא את היכולות העמוקים בותר שלכם, את הידע הרב ביותר שלכם, את החוכמה הגבוהה ביותר שלכם, להביא אותה מהרובד העליון אל החומר אל הפיזי ולהשתמש בה הלכה למעשה. זוהי הבחירה שלכם ובעצם זה מה שאתם עושים במהלך כל הגלגולים.

קרא עוד  

בעידן הזה הגעתם למאסה קריטית של בני אדם שמחוברים לאור ומצנרים הרבה מאוד אור לתוך כדור הארץ ולאנושות כולה. מתוך כך, האנרגיות שמגיעות לכדור הארץ הן עוצמתיות ומאתגרות במיוחד. האנרגיות נכנסות פנימה ומעלות אל פני השטח את כל החוויות הקשות שחוויתם בכל הגלגולים, את כל הכאוס והאתגרים הקשים. וכל זה אמור להתפוגג מעצם הנוכחות האנרגטית העוצמתית שמגיעה לכדור הארץ.

קרא עוד  

כולנו רואים את מה שקורה היום סביב וכל אחד מאיתנו רוצה לעשות שינוי, רוצה שהדברים יהיו אחרת. אני אומרת תמיד שהשינוי מתחיל בכל אחד מאיתנו כמה אנחנו רוצים ומוכנים לעשות את השינוי הפנימי האינדיבידואלי של כל אחד מאיתנו. והיום אנחנו נמצאים בעידן שאנחנו צריכים להתאחד ולעשות עבודה משותפת. כדי לעשות שינוי קטן. העבודה שלנו היום היא עבודה גלובאלית ולא אישית.

קרא עוד  

בתקופה האחרונה אתם נמצאים בתהליך של שיקום, הכלה וצמיחה אנרגטית רוחנית ופיזית. אתם עוברים גם תהליכים פנימיים וגם תהליכים גלובאליים על מנת להתפתח להתקדם ולצמוח. גם התהליכים הקשים שאתם עוברים הם דרך שבחרתם בה על מנת להגיע למקומות גבוהים וללמוד. אתם לומדים מתוך החוויות שלכם ומתוך מה שאתם חווים בחיי היום יום וגם מתוך שאתם רואים סביבכם.

קרא עוד  

אתם היום נמצאים בתקופה שהיא פרשת דרכים. אתם עומדים על פרשת דרכים. האנרגיות על פני כדור הארץ משתנות בקצב מסחרר. הגוף שלכם לא מצליח להתמודד עם הפער שנוצר בין האנרגיה המאוד מהירה לבין התאים של הגוף שבקצב איטי. לכן הרבה אנשים נתקלים במחלות נפשי אנרגטי ופיזי. יש פער מאוד גדול בין הקצב המהיר מאוד של האנרגיה לבין הקצב האיטי של הגוף והתאים של הגוף.

קרא עוד  

בשנת 2012 נכנסתם לעידן הזהב. זוהי תקופה של אתגרים גדולים הן ברובד הפיזי והאישי והן בממד הגלובאלי והרוחני. כל האתגרים מהעבר חוזרים אליכם מועצמים פי אלף ואתם אמורים להתגבר עליהם ולהתעלות לממדים גבוהים יותר. כל אתגר שאתם נתקלים בו ועוברים אותו לוקח אתכם קדימה ולמעלה.

קרא עוד  

ברוכים הבאים וברוכים הנמצאים, היום אנחנו רוצים לדבר איתכם עליכם בני האדם, ועל התהליכים שאתם עוברים עכשיו בתקופה הזאת על פני כדור הארץ. אם אתם מסתכלים על ההיסטוריה שלכם אתם רואים את ההתפתחות וההתקדמות האבולוציונית שלכם ומבינים שאתם כל הזמן עושים שינויים וכל הזמן מתפתחים ומתקדמים. עכשיו אתם נמצאים בתדר שהגעתם אליו בזכות כולכם יחד ובזכות זה שאפשרתם לכדור הארץ בפרט ולבני האדם בכלל לעלות מבחינה אנרגטית ורוחנית.

קרא עוד  

בימים אלו אתם עוברים שינוי מאוד עמוק שישפיע על כל אחד מכם באופן אישי ועל הפלנטה שלכם. התדר על פניהפלנטה משתנה ולאט לאט חודר יותר ויותר התדר של האלה, של השכינה, של האימא. אתם תרגישו את השינוי בתוך הגוף שלכם ובתוך כל הסביבה שלכם. האלה מתעוררת. האנרגיה שנשית, האנרגיה שהיתה ישנה במשך 13000 שנהמתעוררת ומעירה אתכם אל האהבה, אל החמלה, מעירה אתכם אל המהות הפנימית העמוקה ביותר שלכם.

קרא עוד  

האנרגיה הנשית היא האנרגיה של השכינה, הפן הנקבי של אלוהים. זוהי האנרגיה של האלה, שקטי, קוואן ין, האנרגיה של השכינה היא אנרגיה של אהבה קוסמית שמביאה רוגע שלווה אושר ושמחה גדולים. האנרגיה של השכינה התממשה בכדור הארץ בגוף אישה על מנת לממש את אנרגית הבורא בתוך גוף פיזי ולדאוג למחזוריות וללידה של אנרגית הבורא בכל פעם מחדש.

קרא עוד  

רבבות ישויות עומדות בתור על מנת שתהיה להן ההזדמנות להיכנס לתוך גוף פיזי. בעולם הרוחני פעולה זו של החוויה הפיזית נחשבת לדבר מיוחד במינו. כל ישות רוצה להתנסות ולחוות את הגוף הפיזי. להרגיש איך זה לחיות במוגבלות של זמן ומרחב, איך זה להיות במוגבלות של גוף קטן וסופי. איך זה לחיות בתוך חלל מוגבל וקטן מבלי יכולת לרחף. זהו אתגר מאוד מיוחד וחשוב עבור הישות.

קרא עוד  

כדור הארץ והיקום מסביב עובדים במחזוריות של 26000 שנה. כאשר פעם ב-13000 שנה אנחנו הולכים לישון מבחינת התודעה, התודעה שלנו ישנה. ואחרי 13000 שנה שאנחנו ישנים התודעה מתחילה להתעורר. אנחנו מתחילים להתעורר לתודעה חדשה. התחלנו את ההתפתחות בשנת 1972 והיום אנחנו נמצאים במקום של שער הזדמנויות שבו אנחנו נשנה את התדר האנרגטי שלנו ונעשה קפיצה קוונטית בתודעה ונהיה במקום אחר.

קרא עוד  

ימים אלו הם ימים חשובים מאוד עבורכם. חשוב שתתמקדו בפנים ולא בחוץ. תהיו מחוברים לעצמכם וללב שלכם. כאשר אתם מחוברים ללב אז אתם מחוברים גם למרכז שלכם, כאשר אתם מחוברים ללב אז אתם מחוברים גם למרכז שלכם. כך אתם יוצרים את העוצמה והיכולת שלכם לעמוד בתהליך של השינוי הגדול.

קרא עוד