12 Dec
12Dec

ערב טוב וברוכים הבאים

נמצאים איתנו היום ישויות האור והמלאכים והכרובים.

וגם ישויות מכוכב אוריון הוא כוכב ההתעלות.

בכוכב אוריון נמצאות הישויות הבוראות שבראו כוכבים וגלקסיות ברחבי היקום.

היום נתוודע אליהם נכיר אותם נראה אותם ונקבל מהם הבנות תובנות ידע אנרגיה ואתחול מחדש של הגוף הפיזי האנרגטי הנפשי הרוחני האתרי האסטראלי.

אתם מבורכים ואתם מוכלים בתוך האנרגיה של הבריאה.

הגענו אליכם היום כדי להראות לכם דרך חדשה דרך שונה כיצד להתחבר למקורות שלכם. כאשר אנו מתבוננים עליכם אנו רואים שהלכתם לאיבוד בתוך ים האנרגיה שנשלחת אליכם מכל עבר. ואתם מבולבלים וקשר לכם להחליט ולמצוא את הדרך שבה אתם יכולים להתעלות. עשיתם דרך ארוכה מהרגע שנבראתם בצלם. בראנו אתכם בצלמנו וכדמותנו. נתנו לכם את כל האנרגיה שתעטוף אתכם במהלך החיים שלכם תרפא אתכם ותאזן אתכם בכל רגע נתון במהלך החיים שלכם. החיים שלכם היו אמורים להיות מאוזנים יפים בריאים ומועצמים.

היו לכם כל מיני בחירות ואחת מהן הייתה להתרחק מהמקור. כאשר התרחקתם מהמקור של עצמכם ומהאנרגיה של המקור שבראה אתכם התחלתם להיות לא מאוזנים ולאבד את הבריאות החיוניות ואת האנרגיה שלכם. היום אנחנו באנו לעזור לכם לעשות את הפעולה ההפוכה כדי שתעלו תתעלו ותחזרו חזרה למקור האנרגיה שבראה אתכם. מכוכב אוריון הגיעו הישויות הבוראות מכדור הארץ על מנת לברוא זן חדש, זן שלא נמצא בשום מקום ביקום. זן שברגע שהוא מתפתח ומגיע לרמות גבוהות הופך בעצמו לישות בוראת. במהלך כל הגלגולים שלכם אתם מנסים לעשות את ההתקדמות הזאת אבל מאחר שיש על פני כדור הארץ הרבה מאוד אנרגיה שפועלות עליכם אתם מרגישים כמו בתוך מכבש ואתם לא מצלילים להתחלות.

לכן אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעזור לעצמכם. באו להטעין אתכם ולחדש אתכם ולתת לכם את האנרגיות של הבראשית. כי האדם הראשון שנברא בצלם היו את האנרגיות של הבוראים שלו. לכן הוא ידע הכל ראה הכל הרגיש הכל ויכול היה להיות בכל מקום בעת ובעונה אחת בדיוק כמו הישויות הבוראות. לאחר הנפילה בתדרים הפסיק לראות להרגיש ולדעת.


מדיטציה

תעצמו עיניים  ותראו שאתם יושבים בתוך מרכבה בצבע כחול. ישויות מלאכיות עומדות בקצוות המרכבה והמרכבה מסתובבת ומסתחררת ועולה כלפי מעלה. עולה למעלה למעלה עוד ועוד יותר גבוה…

המרכבה מגיעה לכוכב אוריון כאשר אתם יוצאים מתוך המרכבה אתם פוגשים ישות אחת שהיא בעצם שלוש. שלוש ישויות שהן אחת. ושלושת הישויות האלו מניחות לכם יד על הלב יד על העין השלישית ויד על הכתר.

תראו שהגופים שלכם מתחילים להתפצל. הגוף האנרגטי האתרי האסטראלי הרוחני כל גוף עומד לחוד בפני עצמו. תראו שמלמעלה מגיעות קרניים היוליות ראשוניות קרניים בוראות ומטעינות כל אחד מהגופים שלכם.  הגוף מקבל צורה אחרת שונה יותר עדינה יותר אוורירית. יותר מבריקה בהירה וזוהרת. כעת תראו שכל הגופים מתמזגים חזרה לגוף אחד וכל הגופים נכנסים לתוך הגוף הפיזי שמשנה את עצמו מבפנים. האיברים משתנים הדם משתנה התאים משתנים, הגוף שלכם מקבל צביון אחר שונה ותדר הרבה יותר גבוה. אתם יכולים להרגיש את הרטטים העדינים בתוך הגוף האיברים והתאים.  תרגישו את הריפוי ואת הפתיחות ואת העוצמה תראו שסביבכם יש הרבה מאוד בני אדם שעוברים את התהליכים האלו

כעת תראו שנפתח לפניכם מראה פנוראמי ואתם יכולים להתבונן ולראות את כדור הארץ  מלמעלה. מאחר שהשתניתם התדרים שלכם השתנו היכולות שלכם התעצמו אתם בעצמכם הפכתם להיות לישויות בוראות. ולכן אתם יכולים לברוא מחדש את כל מה שנמצא על כדור הארץ. לברוא מחדש מקומות בני אדם אפילו את מזג האוויר אתם יכולים לברוא מחדש. אתם יכולים להזיז הרים להטות נחלים ונהרות להזיז ימים ואגמים ואוקיאנוסים להפעיל הרי געש רדומים ולהעצים בני אדם.

תראו איך אתם יכולים לכוון את האנרגיות ההיוליות הראשוניות שמגיעות מלמעלה לכוון אותן לכדור הארץ. תכוונו אתן לכל המקומות שיש בהם מלחמות עוני רעב קשיים חבלות לבני אדם לאדמה לרפא את האדמה לרפא את האנשים בבתי חולים ובמקומות אחרים ושונים על פני כדור הארץ. תכוונו את האנרגיות ההיוליות הראשוניות תכוונו אותן.

אתם יכולים ליצור שינוי באמצעות התודעה שלכם. אתם יכולים לכוון את האנרגיה אפילו שאתם לא יודעים באיזה אזור זקוק לאנרגיה של הבריאה הראשונית. רק תחשבו על אזור מסוים וזה יגיע לשם.

יחד עם האנרגיה מגיעות הישויות הבוראות מאוריון ומתפרשות על פני כדור הארץ כמו רשת ומכסות את כל כדור הארץ מסביב.  תראו את השינויים שחלים בכל מקום.

תתבוננו דרך המראה הפנוראמי מלמעלה ותראו את השינויים שחלים על פני כדור הארץ שינויים של מקומות אנשים תראו את האחווה את האהבה את השיתופים את החמלה את השמחה. האדם טוב מיסודו.

תרגישו את הגוף שלכם המחודש שימו לב מה קורה לכם בתוך הגוף. איך האנרגיה שינתה אתכם מבפנים.

שימו לב שכעת  יש מסביבכם הרבה מאוד ישויות אור שעוטפות אתכם באנרגיה. ואתם מרגישים כמו בתוך רחם מוגנים ובטוחים.

כעת תראו שמגיעה ישות אחת ומתמזגת אתכם. אחרי שהתמזגתם עם ישות אחת והרגשתם את העוצמות שלה מגיעה ישות נוספת וגם איתה אתם מתמזגים. כעת תראו שמגיעה ישות שלישית וגם איתה אתם מתמזגים והופכים לאחד. שלוש שהם אחד. תרגישו איך הגוף שלכם משתנה מבפנים האנרגיה משתנית.

תאפשרו לדברים לקרות. תגידו לעצמכם אני מאפשר או אני מאפשרת. אני מסכים או אני מסכימה. כאשר אתם מאפשרים אז האנרגיה נכנסת ועושה שינוי תדרים בתוך הגוף שלכם ואז אתם מתעצמים. אם אתם מתנגדים באיזו שהיא צורה אז אתם חווים כאב. אז פשוט תאפשרו פשוט תהיו. אני מאפשר או אני מאפשרות. אני מוכנה או אני מוכן. תגידו את זה לעצמכם. כי רק כאשר אתם מאפשרים הדברים קורים. כל צעד שאתם עושים זה בחירה שלכם.  כל החלטה זה בחירה שלכם. כל ביצוע זה בחירה שלכם. אנחנו לא מתערבים בבחירות שלכם. אנחנו רק מאפשרים. אנחנו רק תומכים. כל החוויות שאתם חווים במהלך החיים הם בחירות שלכם אפילו שזה לפעמים לא נראה כך. גם כאשר יש לכם חוויות קשות. גם כאשר אתם "מתים" כי בעצם אין מוות ביקום. היקום לא מכיר במושג הזה מוות. כי כאשר אדם עוזב את גופו הפיזי הוא ממשיך לחיות בתור ישות. החיים תמיד ממשיכים. החיים הם נצחיים והגוף הוא רק קליפה הוא רק לבוש שהישות לובשת כאשר היא נמצאת על פני כדור הארץ. והלבוש הזה הקליפה הזאת היא זמנית.

אתם צריכים לעשות שינוי בתפישת העולם שלכם לגבי המוות ולהבין שמוות זה המשך של החיים שלכם. המשך של החיים שלכם כישות. כי לאחר שאתם משילים את הקליפה הזאת הישות ממשיכה להתקדם לעלות לצמוח וליצור ולעבוד. היקום הוא רחב ואין סופי יש אין סוף מקומות כוכבים וגלקסיות על פני היקום. ובתור ישות אתם יכולים לחקור את היקום. יכולים לבחור לחקור את היקום. אתם יכולים לעבור מכוכב לכוכב ומגלקסיה לגלקסיה. אתם יכולים לבחור לנסוע בין הכוכבים וללמוד. יש הרבה מאוד מה ללמוד.

הלימודים על פני כדור הארץ הם מאוד מאוד מובלים מסיבה פשוטה שבכל המלחמות על פני כדור הארץ אנשים ניסו לשלוט ואז הם שרפו המון ידע. ידע עתיק ידע שאנחנו כישויות בוראות דאגנו להשאיר על פני כדור הארץ כדי שהדורות הבאים ילמדו. אבל מאחר שהידע הזה נשרף ונכחד במהלך הדורות אז היום הגעתם למקום של בורות מבחינת הידע על היקום שלכם. והיום אנחנו מנסים למצוא יחידי סגולה אנשים מסוימים שיגיעו אלינו לכוכב אוריון באופן קבוע וילמדו מחדש את החוקים ואת הידע העתיק שיש לנו ללמד אתכם.

אתם תבנו בית ספר ותקראו לא בית ספר אוריון על שם כוכב אוריון. ובכל שיעור תגיעו אלינו כדי ללמוד כל פעם בתדר אחר ברמה אחרת ובעוצמות אחרות. אנחנו נשמח לעזור לכם. המפגש הזה היום הוא המפגש הראשון. בינינו לביניכם. בכל מפגש התדר יעלה. אנחנו רוצים לעשות איתכם 12 מפגשים. פעם בחודש מפגש. אנחנו נלמד אתכם על עצמכם נלמד אתכם לרפא ברמת תדר הכי גבוהות שיש. אנחנו נלמד אתכם לראות ברמה של רנטגן. אתם תתבוננו על אדם מסוים ותדעו מה יש לו ונגיעה קטנה שלכם תרפא אותו. אנחנו נכשיר אתכם כמרפאים וזה ייראה כמו נס. כל האנשים יחשבו שאתם עושים ניסים. אנשים חולים יבריאו מכל מיני מחלות כולל סרטן ומחלות קשות אחרות.  ולאט לאט האנושות תשנה את צורתה. מהיום והלאה הדברים ישתנו ויראו אחרת וירגישו אחרת.

כעת תכנסו חזרה לתוך המרכבה הכחולה תראו אותה מסתחררת ומסתובבת וחוזרת לחדר הזה. תרגישו שאתם נכנסים לתוך הגוף. תנשמו עמוק, תתבוננו פנימה לתוך הגוף שלכם תראו שם מקומות שכאבו לכם קודם או שהיה משהו לא מאוזן בתוכם תראו שהכל נרגע נרפה נתאזן, שימו לב לנשימה שחוזרת לאט לאט תנשמו עמוק, תניחו את כפות הרגלים על האדמה תרגישו שיש לכם שורשים בכפות הרגלים כדי לקרקע את עצמכם, תנשמו עמוק, ותפקחו עיניים לאט לאט. 

וכך הוא

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.