כדור הארץ נכנס לסחרור אנרגטי שבו כל האנרגיות מתקבצות יחד לאנרגיה אחת. התקבצות האנרגיות מביאות לכאוס ולאנדרלמוסיה כללית. סופות טורנדו, צונאמי, התפרצות של הרי געש, רוחות עזות, ימים ואגמים קפואים, אדמה קפואה, שינוי מזג אוויר בכל הפלנטה. הדברים הללו לא יקרו ביום אחד וגם לא בשלושה ימים. אלו תהליכים שקורים ויקרו במהלך שלוש השנים הבאות עד לשנת 2016. ככל שנתקרב יותר לתאריך הזה, כך התהליכים ילכו ויתעצמו.

קרא עוד  

היום אתם נמצאים בעין הסערה. לא רק מבחינת הסערה שבחוץ (היה ערב של סערה וגשמים ושלגים בחוץ) אלא גם מבחינת מה שקורה על פני כדור הארץ ומבחינת ההתקדמות האבולוציונית שלכם. בתקופה הזו אתם וכדור הארץ עוברים אבולוציה והכל משתנה. וככל שאתם מתקדמים בשנים, השינוי נעשה יותר מהיר יותר חזק ויותר עוצמתי. זאת הסיבה שאנחנו אומרים לכם לעלות בתדר האנרגטי. ככל שאתם עולים גבוה יותר אז יותר קל לכם לעבור את השינויים.

קרא עוד  

דיברנו איתכם בעבר על כך שאתם נכנסתם בעצם לממד החמישי וכעת אתם נמצאים בממד החמישי. שימו לב למחשבות שלכם, לפעולות שלכם, שימו לב למה שקורה סביבכם. כי אתם יוצרים כל פעם מחדש את מה שאתם חושבים ואת מה שאתם עושים. כל המחשבות שלכם מתממשות בחיים הפיזיים שלכם. וכעת בימים האלו הן מתממשות הרבה יותר מהר מאשר בעבר. גם הזמן שלכם עובר הרבה יותר מהר. השנים, החודשים, הימים, השעות וכו'. והמהירות הזאת משפיעה עליכם.

קרא עוד  

התאריך הזה 12.12.12 הוא תאריך מאוד חשוב. זהו יום של שינויים מאוד עמוקים בבני האדם ושינוי התודעה. יש 12 ימי שער במהלך השנה. כל תחילת חודש הוא שער אנרגטי. 1/1 2/2 וכו'. 12.12 הוא שער שמסכם את מהלך השנה. כל האנרגיות שירדו במהלך השנה מתנקזות ביום הזה. אם אחדים מכם הרגישו את התנודות ואת האנרגיות העוצמתיות שמתנקזות במהלך היום הם הרגישו גם בתוכם את חוסר האיזון, ובגלל שהאנרגיות מאוד חזקות ועוצמתיות.

קרא עוד  

אני מלכיהו מלך יה – יהווה באתי לכאן היום כדי לומר לך שאת נבחרת להעביר מסרים מהרבדים העליונים אל הרבדים התחתונים.

קרא עוד  

מאסטר קטהומי מדבר: שלום אהובים בתקופה זו נשלחות לכדור הארץ הרבה מאוד אנרגיות גבוהות שמשנות את התדר של כל מה שקיים. האנרגיות חודרות לכל מקום. לאדמה, לעצים, לבעלי החיים ובני האדם ומשנות את המהות הפנימית שלהם.

קרא עוד  

הלב הוא המקום הקדוש ביותר בתוך כל הבריאה. הלב הוא מקור הבריאה. אלוהים שוכן בתוך הלב של כל אחד ואחד מבני האדם. לעיתים אתם נוסעים למרחקים, גומעים קילומטרים רבים, מחכים לקבל אהבה ממישהו שנמצא סביבכם.

קרא עוד  

הנשמה היא נגזרת מהבורא הראשוני, כלומה היא יצאה מהבורא הראשוני ולאחר מכן היא חלקה את עצמה לכל מיני ערוצים. והם התחלקו שוב. זה כמו תא שמתפצל לשניים ולארבע וכו'.

קרא עוד  

דיברנו בעבר שהיקום פועל במחזוריות. היקום פועל במעגליות. יש מחזורים של שנה, חודש, שבוע, יממה, שעה דקה וכו'. יש גם מחזוריות של עידנים. כלומר כל תקופה מסוימת מתחיל עידן חדש. זה כאילו בריאה מחדש. העולם נברא מחדש. יחד עם הבריאה המחודשת הזו גם האנושות נבראת מחדש. זה אומר שכל מה שהיה קודם נגמר מתכלה ומתחילים משהו חדש, אנרגיה חדשה, סיבוב חדש.

קרא עוד  

היום נזמין את מאסטר תות כדי שייתן לנו הבנות ותובנות למה שקורה כעת על פני כדור הארץ. מאסטר תות היה כמה פעמים על פני כדור הארץ הוא היה אחד המאסטרים באטלנטיס, הוא זה שלקח את האנשים המוארים לפני שקיעת אטלנטיס למצרים העתיקה ולימד את אומנות החיים ואמנות המיתה.

קרא עוד  

המים על פני כדור הארץ מזוהמים מפסולת תעשייתית וביתית. בני האדם לא מתייחסים בכבוד ובהערכה אחד כלפי השני ולא מתייחסים בכבוד ובהערכה כלפי כדור הארץ שחיים על פניו.

קרא עוד  

במהלך שיעורי ההילינג והתקשור וגם לאחר טיפול הילינג יש אנשים שחווים בכי או עצב או סוג של געגוע. מה שאתם חווים זה געגועים לנשמה.

קרא עוד