07 Aug
07Aug

חמלה ואהבה קוסמים - ערב שער 8/8/2020

תקשור עם תום ממועצת התשעה השכינה והאלה


ערב טוב וברוכים הבאים

היום נדבר איתכם על חמלה.

נמצאים איתי פמליה גדולה של ישויות אור מלאכים ומאסטרים.

מטטרון והשכינה והאלה.

היום תדברנה אליכם השכינה והאלה.

אני השכינה ומייצגת בתוך כל אחד ואחת מכם את החמלה.

כאשר אתם מרגישים בתוך המהות שלכם את החמלה אתם מחוברים אלי אל השכינה.

היקום בנוי מאלמנט זכרי ונקבי, האל והאלה אלוהים והשכינה.

אלוהים או האל בראו אתכם ביחד איתנו באהבה וחמלה אינסופיים.

בהתמזגות של שני אלמנטים הכי גבוהים ביקום העוצמה והיכולת יחד עם החמלה והאהבה הקוסמית.

כאשר ממזגים את ארבעת האלמנטים האלי יחד מגיעים לתוצאות הכי טובות ועוצמתיות והכי אוהבות ומלאי חמלה שהאדם יכול להגיע אליהם במהלך החיים שלו.

היום ניקח אתכם למסע לעבר האינסוף. מסע לעבר החמלה. מסע לעבר האהבה ללא תנאי.

בכל תקופה של 10000 שנה יש שינוי מאוד מהותי בתדר של האנושות על פני כדור הארץ. לפני עשרת אלפי שנה התחילה השליטה של הצד הזכרי שהתבטא בעוצמות וכוחנות בשליטה ובהשתלטות ובאגו. בימים אלו הסתיימו אותם עשרת אלפים שנה של השליטה של האלמנט הזכרי. ואתם תחוו את השינוי כאשר האלמנט הזכרי יעזוב ותכנס השכינה והאהבה והאלה ותשלוט בכל דבר ובכל מקום על פני כדור הארץ. האנושות כבר שבעה ממלחמת מוות וסבל ואתם משוועים לשינוי.

והשינוי מגיע והשינוי קורה עכשיו כי האלה הזדקפה ולקחה פיקוד האלה או השכינה איננה נמצאת אצל הנשים היא נמצאת גם אצל הגברים. האלמנט הזכרי נמצא גם אצל הנשים והאלמנט הנקבי נמצא גם אצל הגברים. וזו בחירה של האדם איזה אלמנט הוא מוכן להשתמש בו יותר במהלך החיים שלו. יש נשים שהן יותר כוחנות ומבטאות בתוכן את האלמנט הזכרי ויש גברים יותר נשיים ועדינים ומבטאים בתוכם את האלמנט הנקבי. בכל מקרה זו בחירה של האדם עצמו למה להתחבר ואת מה להעצים בתוכו.

בתקופה זו שאתם נכנסים אליה כעת הגבולות בין הזכרי לנקבי התחילו להיטשטש ואז כל האנושות תתחבר לחמלה לאהבה הקוסמית אהבה ללא תנאי ולנתינה. אתם יותר ויותר תבינו שאתם לא נפרדים זה מזה או זו מזו אלא אתם אחד. כל האנשים על פני כדור הארץ ביחד יוצרים מקשה אחת של אנרגיה של החמלה והשכינה. וזוהי העבודה הפנימית שאתם אמורים לעשות בימים אלו. אתם אמורים להתחבר דרך הלב ביחד כדי ליצור את החיבור אל החמלה. כדי שתרגישו זה את זו וזה את זה. כדי שתבינו שכאשר במקום אחד יש סבל אז גם במקום אחר סובלים. אתם מחוברים בחיבור בלתי נראה.

אם הייתם מתבוננים ורואים מלמעלה כמונו הייתם רואים מיליארדים של חוטים. זה כמו טוויה של שתי וערב. אותם חיבורים מחברים אתכם אחד לשני ולא משנה היכן אתם גרים. כולכם מחוברים. לכן אדם שחולה בצד אחד של העולם יכול להשפיע על אדם אחר בצד שני של העולם שיחלה גם. אפשר לדמות את זה לתאומים אפילו שאחד נמצא ברוסיה והשני נמצא באמריקה, כאש אחד מקבל מכה השני מרגיש את זה באותו מקום. כולנו יצאנו מאותו רחם כולכם יצאתם מאותו רחם הקוסמי. הוא זה שבתוכו נוצרתם ואליו אתם תכנסו עכשיו במדיטציה הזו כדי לכייל מחדש את האנרגיה בתוך הגוף שלכם.

מדיטציה

תעצמו עיניים ותתרכזו בדופק הלב ובנשימה.

כמו תמיד דופק הלב מחבר אתם לגוף והנשימה מחברת אתכם לנשמה שלכם

תתמלאו באור לבן

כעת תדמיינו שאתם נכנסים לתוך מרכבה של אור כאשר בקצה העליון של המרכב עומד מטטרון

ובקצוות אחרים עומדים מלאכים וכרובים. והם מובילים ולוקחים את המרכבה למעלה ואתם רואים ומרגישים את עצמכם עולים למעלה בתוך עמוד של אור לבן וזוהר. והמרכבה עולה בספירלה כלפי מעלה. אתם עולים עוד ועוד יותר גבוה.  ומגיעים לכוכב שהוא רק אור. אתם נכנסים לתוך האור האינסופי של הכוכב. ואתם מרגישים שנכנסתם לתוך רחם. אתם מרגישים את החמימות הרוגע והשלווה. תשבו בתוך האור ותרגישו שאתם עטופים בתוך האהבה קוסמית ובתוך החמלה האינסופית. תראו שמסביבכם יש הרבה מאוד ישויות או ומלאכים שעוטפים אתכם באור נגוהות. תשבו בתוך הרחם הקוסמי ותרגישו שהגוף שלכם מתכייל מחדש. הכל נרפא. אתם נרפאים מכל המחלות הכאבים החבלות הנפשיות והפיזיות ומכל מה שמעכב אתכם מלהיפתח מבחינה פיזית ורוחנית. תנו לאנרגיות שלכם להשתנות ותקבלו באהבה ובשמחה את האנרגיה החדשה ותשחררו את האנרגיות הישנות שלא משרתים אתכם יותר. תרגישו את הסירקולציה בתוך הגוף שלכם כאשר האנרגיה הישנה יוצאת מהגוף והאנרגיה החדשה נכנסת לגוף. שימו לב מה אתם מרגישים ומה קורה בגוף שלכם.

תרגישו שאתם מתכיילים מחדש. תתבוננו על הגוף שלכם ותראו שאתם נראים אחרת ומרגישים אחרת, יותר חדשים מוכלים ובריאים. יותר אוהבים את הגוף שלכם.

כעת תתבוננו שהישויות עומדות מסביבכם במעגל ומתוך הישויות האלו יוצאת מלאכית אחת ומתקרבת אליכם לתוך המעגל ואומרת לכם: אני השכינה. תראו שהיא מחבקת אתכם ואתם מרגישים את החמלה שעוטף את הגוף והנפש שלכם. ואתם מוצפים בחמלה. והאנרגיה של החמלה חודרת לכל תא ולכל מולקולה בתוך הגוף שלכם.  תרגישו שאתם מלאים בחמלה.

עכשיו תראו שמולכם נפתח מסך פנורמי מאוד גדול ואתם מתבוננים בו כמו במסך קולנוע ועל המסך הזה מוקרן כדור הארץ. תתבוננו על כדור הארץ ותראו איפה הכדור חולה, מה קורה בתוכו, איך נראים האנשים, תתבוננו עליו. עם העיניים הפנימיות אתם יכולים לראות כל דבר שאתם מתמקדים בו. תתבוננו על כדור הארץ וכעת תיקחו את הידיים שהן מלאות חמלה ותגעו בכדור שהופך להיות ממשי לידכם ואתם יכולים לגעת בו. תגעו בכדור ותעבירו את החמלה הזאת אל הכדור אל האדמה אל המים האויר היבשה העצים הצמחים בעלי החיים ובני האדם. תראו שהחמלה נכנסת לתוך הגוף שלכם ממלאה אתכם ויוצאת מתוך הידיים שלכם אל הכדור ואתם ממלאים את הכדור בחמלה.

תראו שכדור הארץ לאט לאט משנה תדר והאנרגיות שלו נעשות יותר רכות ואווריריות ורכות ונעימות תראו שהאדמה התחילה לנשום, האדמה היא ישות חיה כמו כל דבר חי. היא נושמת מרגישה יודעת וחווה. כעת תראו שהישויות מזמינות אתכם לחזור לתוך המרכבה שעושה את דרכה לתוך המסלול של כדור הארץ ולתוך האטמוספירה ומגיעה לתוך החדר שאתם יושבים בו.

תנשמו עמוק ותפקחו עיניים לאט לאט.

כעת תתבוננו על עצמכם ועל האנשים סביבכם ותראו את השינוי הפנימי והחיצוני בכם. תרגישו את השינוי שעשיתם.

חשוב לעשות את המדיטציה הזו מידי יום כדי שכולנו נעשה שינוי תדר. זה קורה היום. קחו חלק בשינוי המדהים שקורה על פני כדור הארץ והאנושות.
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.