23 Mar
23Mar

השתקפות 22/3/2020

כל דבר שקורה לנו בחוץ זהו השתקפות של מה שיש לנו בפנים. כל אדם מבטא את מה שהוא מרגיש. וכאשר יש לנו אינטראקציה עם אנשים סביבנו אנחנו מתייחסים אליהם בהתאם למה שאנחנו מרגישים. כלומר אם יש בתוכי כעס ואדם פונה אלי בכעס זה אומר שהוא מרגיש את הכעס שבתוכי. כשיהיה בתוכי חמלה אנשים מסביבי יפנו אלי בחמלה או אהבה. אנחנו כל הזמן משדרים ומקבלים אינטראקציה עם הסביבה שלנו. כל דבר שאנחנו חווים בחוץ זה שיקוף של מה שיש לנו בפנים. אם אנחנו רוצים לרפא את היחסים בין אנשים אנחנו צריכים קודם כל לרפא את הרגשות שלנו ואז אנחנו יכולים גם לרפא את הסביבה. אנחנו לא יכולים לבקש מאחרים לעשות שינוי אם אנחנו לא עושים שינו. אנחנו נוטים להאשים אחרים במה שקורה לנו. אם זוג מתגרש תמיד אחד מאשים את השני. אבל תמיד יש שניים לטנגו. אם משהו קורה בין שני אנשים לא אדם אחד הוא אשם אלא שני הצדדים. אחד מזין את השני. מה שיש לי בפנים אני מוציאה החוצה ואז האדם שמולי משקף אותי ולכן הוא פונה אלי באותה צורה. אם הוא פונה אלי בכעס אני אחפש את הכעס שבפנים. אם הוא פונה אלי בהתלהמות אחפש אותה בתוכי. כשאדם כועס עלי זה אומר שיש כעס בתוכי וזה מושך את האדם השני לכעוס עלי. הוא רק משקף ומגיב אלי. ואז אני מגיבה אליו בחזרה ואז נוצר הפינג פונג הזה של רגשות של כעס פחד וחרדה וטראומה.

אתם מתבוננים כעת על העולם ושואלים את עצמכם איך הגענו למקום הזה. מה קורה, למה כדור הארץ נמצא במקום כאוטי כל כך. מה עשינו לכדור הארץ שהוא מחזיר לנו באותה מידה. תתבוננו מאה שנה אחורה ותראו שכל הזמן ניצלנו ומנצלים את המשאבים של כדור הארץ. כשאנחנו נותנים משהו למישהו אנחנו גם מקבלים חזרה. אבל הדבר הראשון הוא הנתינה. קודם לתת ולאחר מכן נוכל גם לקבל. אם אני רוצה אהבה אני צריכה לתת אהבה אם אני רוצה שפע אני צריכה לפתוח את הלב והיד ולתת מהשפע שלי. אם אני רוצה חמלה אני צריכה לתת קודם חמלה. אנחנו נותנים ומקבלים באותה מידה.

מה אנחנו יכולים לעשות כדי שהמצב הזה ישתנה. במצב הזה של הכאוס של וירוס הקורונה. מה אנחנו יכולים לעשות בשביל עצמנו הסביבה שלנו וכדור הארץ. איך אנחנו יכולים לרפא. קודם כל אנחנו צריכים לרפא את עצמנו. לרפא את הרגשות שבפנים. יש בנו רגשות של פחד של כעס קינאה שנאה בדידות וכו'. אנחנו יכולים לעבוד על כל רגש או לפוגג אותם או לגמד אותם. כשאנחנו מגמדים את הרגשות או מפוגגים אותם אז יש לנו מקום לרגשות נעלים יותר להיכנס כמו אהבה מחלה יופי שמחה וכו'. כשאנחנו מכניסים לתוכנו אנרגיה של אהבה וחמלה אנחנו יכולים לשחרר את זה חזרה ליקום ולסביבה שלנו כשאנחנו נותנים אהבה וחמלה אז הם חוזרים אלינו חזרה. היקום עובד כמו בומרנג כל מה שאנחנו מוציאים אנחנו מקבלים. כשאני מוציאה אנרגיה של אהבה וחמלה לסביבה שלי זה כמו מעגלים מעגלים שהולכים ומתרחבים מעגלים של אהבה שמחה וחמלה. אנחנו לא צריכים לעשות עצומות או התקהלויות גדולות או אירועים גדולים אלא להתבונן פנימה לתוך הלב כי האהבה והחמלה נמצאים בתוך הלב פנימה. כשאנחנו מתחברים לאהבה והחמלה האלו אנחנו יכולים לשלוח את זה הלאה בצורה של מעגלים מעגלים לכל עבר. כשאנחנו שולחים את האהבה והחמלה מתוכנו אנחנו יכולים לשנות את החיים שלנו. שינוי העולם זה לא משהו שאנחנו עובדים עליו שלוקחים טוריה ומתחילים לחרוש. שינוי העולם בא משינוי של כל אחד ואחד מאיתנו. אם כל אחד מאיתנו ישתנה קצת, את האופי, את הצורה שהוא מתנהל קצת, יתחשב יותר באחרים, באדמה, באקלים אז כדור הארץ יגיב וגם הסביבה שלנו יגיב. כל אחד ואחת חושבים על עצמו כך שאנחנו לא רואים את האדם שממול לכן אנחנו מנוכרים אחד כלפי השני, שונאים אחד את השני, כי אהבה ושנאה לא יכולים ללכת ביחד. ועכשיו בתקופה הזאת השנאה והניכור ההפרדה מאוד גדולים וכדור הארץ והיקום מראים לנו מה עלול לקרות אם נמשיך בדרך הזאת. הקורונה זה רק ההתחלה. זוהי סטירת לחי. הבעיה מה אנחנו נעשה לאחר מכן, האם נשנה את דרכינו או נמשיך באותה דרך ואז הדרך למטה היא סלולה. אם כל האנשים 9 מיליארד אנשים ישתנו אז כדור הארץ ישתנה כי נתנהל אחרת, פחות נטוס ואז יהיה פחות זיהום אוויר, פחות ניסע ברכב שמוציא עשן, פחות נוציא את המשאבים של כדור הארץ, פחות נשתמש בחומרים שאינם מתכלים, השינוי צריך לבוא מאיתנו אנחנו צריכים להעלות את המודעות. כדור הארץ מאלץ אותנו לפתוח את התודעה ולשנות את המודעות. כדור הארץ הוא רק מארח אותנו. אחנו רק אורחים פה. אנחנו באים לשמונים או מאה שנה והולכים אבל הוא נשאר. תתארו לכם למישהו בא להתארח אצלכם ולאחר שבוע הוא הורס לכם את כל הבית, האם לא תגרשו אותו מביתכם? זה בדיוק שאנחנו עושים לכדור הארץ. זהו בית זמני עבורנו אין לנו אותו לאינסוף יש לנו אותו לכמה שנים בודדות ואחר כך אנחנו עוזבים אותו אבל במהלך הזמן שאנחנו חיים אנחנו משאירים אחרינו חורבן. תתארו לעצמכם מה קורה לכדור הארץ לאחר שכולנו הולכים במקומנו באים אחרים שממשיכים את החורבן.

איך אנחנו יכולים לשנות את המצב הזה בעיקר על ידי זה שאנחנו משנים את עצמנו ואת הפנימיות

את ההתנהלות והמחשבות. כל דבר שאנחנו עושים מתחיל במחשבה. ואז המחשבות הרגשות והמעשים. כי הרבה אנשים הם אימפולסיביים אומרים ועושים מה שהם מרגישים בצורה אימפולסיבית ולא תמיד זה עובר את השכל הישר. אני מציעה: א. לפני שאנחנו עושים משהו לספור עד 10 ואז להגיב. במיוחד כשאנחנו כועסים. כי יכול להיות עד אז תגידו את זה בצורה אחרת פחות פוגעת או שלא תגידו את זה כלל.

מדיטציה

הדמיון הוא אמיתי והוא כלי מאוד חשוב של התודעה. אנחנו כל הזמן משתמשים בדמיון אבל לא תמיד לטובה. במדיטציות אנחנו משתמשים בדמיון לטובה.

נעצום עיניים ונתבונן בדופק הלב ובנשימה. תנשמו מהאף לתוך הבטן ותנשפו דרך הפה ותמלאו את כל הבטן באור לבן.

כשכל הבטן מלאה באור לבן תעלו לאזור של הראש ותמלאו את כל הראש באור לבן.

בתוך הראש ובתוך המוח אתם רואים כל מיני נקודות שחורות, אלו הן המחשבות שלכם.

תפתחו את צ'קרת הכתר ותתנו לכל המחשבות להתפוגג כלפי מעלה בצורה של ציפורים שעפות ומתפוגגות ביקום. תשלחו את כל המחשבות שלכם ליקום.

כעת תמלאו את הראש באור ותרגישו שהמוח שלכם ריק. אין מחשבות, אין פחד אין חרדה, אין כלום. ריק. עכשיו אתם יכולים לקבל רעיונות והרבה אור לתוך הגוף שלכם. יש כעת הרבה מקום להרבה אור.

שיהיה לכם יום נפלא

וכך הוא

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.