13 Jul
13Jul

נמצאים איתנו מאסטר מטטרון, מאסטר קטהומי מועצת התשעה ומועצת השנים עשר.

אתם מבורכים באשר הנכם

בעולם הרוחני אין דואליות. אין גבוה או נמוך, גדול או קטן, שמן או רזה וכו'. הדואליות קיימת רק מתוך זווית הראייה שלכם את העולם. מאחר שזווית הראיה שלכם מוגבלת, אתם רואים את העולם במוגבלות שלו. יש לכם הרבה מאוד מגבלות שאתם משליכים על עצמכם ועל אחרים. אם אתם אומרים לעצמכם שאתם יכולים להצליח רק ב-70% אז זה בדיוק המקום שאליו אתם מכוונים את התודעה שלכם ואז לא תצליחו ביותר מכך. אבל אם תכוונו את התודעה שלכם ל-100% תצליחו הרבה יותר.

כאשר אתם מגיעים לכדור הארץ ונכנסים לתוך גוף פיזי אתם מקבלים שם ומשפחה שבתוכה אתם גדלים ומתחנכים לפי המסורת והאמונות של אותה משפחה. אילו גדלתם במשפחה אחרת או במדינה אחרת הייתם מקבלים ערכים שונים.
לפני שהגעתם לכדור הארץ בחרתם קארמה כלומר מטרה רוחנית שאותה תיישמו במהלך השהות שלכם בתוך גוף פיזי. במהלך החיים אתם בוחרים כיצד ליישם את המטלות הללו ונושאים בתוצאות של הבחירות שלכם.

מאחר שהעתיד שלכם טרם נכתב, אתם כותבים אותו במחשבותיכם ובאמונות שלכם בכל רגע נתון. כל מחשבה או אמונה שאתם משליכים על עצמכם או על הסביבה שלכם, אתם מיישמים אותה הלכה למעשה בעתיד שלכם. ומכך נובע שכל מחשבה או אמונה שחשבתם עליה בעבר אתם חווים היום כחלק מחיי היום יום שלכם. המחשבה או האמונה יכולה לנבוע מהילדות או מגלגולים קודמים. כל האמונות מושלכות אל העתיד. כך אתם בונים את העתיד שלכם נדבך אחר נדבך כמו שאתם בונים בית.

כאשר אנו אומרים שאתם בונים את העתיד שלכם בכל רגע נתון לזה בדיוק אנחנו מתכוונים. אין שום ישות או מלאך או משהו עליון שמכתיב לכם כיצד לחיות, עם מי לצאת ועם מי להתחתן או איזה עסק לבנות וכו'. את כל המהלכים אתם קובעים אם אתם מודעים לכך או לא. אבל דעו כי הכל בידיים שלכם.

לכן קחו אחריות על ההחלטות שלכם, על העתיד שלכם ועל החיים שלכם כאן ועכשיו. דעו כי כל מה שאתם חווים אלו הם מחשבות ואמונות ורצונות מהעבר. ואם אתם רוצים לחוות חיים יותר טובים יפים ונוחים עליכם להתכוונן לכך. ואז תחוו את העתיד בצורה שונה לחלוטין.

זה נכון שישויות האור והמלאכים נמצאים בסביבתכם ותומכים עוזרים ומנתבים אתכם, אבל העזרה היא בדיוק לפי הרצון והתוכנית של הנשמה שלכם שמכוונת אתכם בדיוק למקום שבו תלמדו הכי הרבה ותפיקו את השיעור החשוב ביותר, כדי שכשתגיעו לגלגולים הבאים תוכלו להביא לשם את מה שלמדתם מהחוויות שאתם חווים כעת. כי גם החוויות מהעבר משפיעות עליכם היום מאחר שהבאתם משם את החוויות ומוסר ההשכל. כך אתם לומדים ומתקדמים.

העולם הפיזי הוא השתקפות של העולם הרוחני. אתם נמצאים גם בעולם הפיזי וגם בעולם הרוחני. אתם כל הזמן נתרמים משני העולמות ולומדים בשניהם. אי אפשר להפריד בין העולם הפיזי לעולם הרוחני. שניהם מקשה אחת.

בעולם הפיזי אתם לומדים על עצמכם ועל העוצמות הטמונות בתוככם. בכל יום אתם מגלים עוצמות חדשות ויוצאים לדרך של תגליות חדשות. אתם לומדים בעיקר בדרך השלילה. כלומר כאשר אתם חולים אתם מתחילים להעריך את הבריאות. כאשר אתם נמצאים במצב של סכנת נפשות אתם מתחילים להעריך את החיים וכו'.

אנחנו מבקשים מכם להעריך את החיים ולדאוג לבריאות שלכם בכל רגע. החיים הם מקודשים מאחר שאתם חלק ממגוון מאוד רחב של ישויות אור שנכנסו לתוך גוף פיזי על מנת להתנסות וללמוד. חלק גדול מבני האדם שחיים היום על פני האדמה הם ישויות אור ומלאכים שבחרו להתנסות פעם נוספת בעולם שלכם ולהביא לעולמכם את האור ואת איכות החיים והבריאות האולטימטיבית.

זכרו שאתם ישויות אור ומלאכים בתוך גופים פיזיים. אתם חיים בעולמות מקבילים רבים בעת ובעונה אחת. ורק כאשר אתם עושים מדיטציה ועולם גבוה מאוד ומתחברים לעצמי הגבוה והאמיתי שלכם, אתם יכולים לראות חלקים נוספים של מי שאתם באמת. ואז אתם מקבלים אמיתות ומגלים שאתם חלק ממכלול עצום ורב של מלאכים שבאו לכדור הארץ על מנת לעזור לאנושות לעשות שינוי ולעלות בתדרים.

העלייה בתדרים היא עלייה בממדים. ככל שתעלו גבוה יותר כך העולם שלכם יהיה טוב ויפה יותר. אתם תשילו מעליכם את המחשבות השליליות והמגבילות ותעטו עליכם את שמיכת האור האינסופית של האושר האינסופי והאהבה הקוסמית.


מדיטציה


תעצמו עיניים ותתבוננו בדופק הלב ובנשימה. תנשמו שלוש נשימות עמוקות מהאף ותנשפו מהפה. תדמיינו שאתם עולים מצ'קרת הכתר גבוה מאוד תגיעו למקום של אור וורוד אינסופי.

תכנסו לתוך האור הוורוד ותעמיקו לתוכו. ככל שאתם מעמיקים לתוך האור אתם רואים שאתם הופכים לאט לאט לאור וורוד. הגוף שלכם נעשה שקוף ומקבל את הגוון הוורוד.

תתבוננו מסביב ותראו שיש עוד הרבה מאוד ישויות שעושות את תהליך השינוי בדיוק כמוכם. תתהלכו בתוך האור הוורוד השקוף ותתמזגו איתו. תהיו האור הוורוד השקוף. אתם מתמוססים בתוך האור הוורוד השקוף והופכים לאור וורוד.

כאשר אתם הופכים לאור וורוד אתם עדיין מודעים לעצמכם ומתמזגים עם התודעה האינסופים של כל היש. אתם מתחילים לקבל ידע קוסמי עתיק על התהוות היקום. אתם נכנסים עוד יותר עמוק לתוך האור הוורוד וחשים את האהבה שעוטפת אתכם, חשים את התחושות, רואים את המראות ומקבלים את התובנות.

וכך הוא

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.