03 Mar
03Mar

היום אנחנו בשער אנרגטי 3/3/14

נוכחים איתנו מאסטר קטהומי, מטטרון, מיכאל מלך יה, והמלאכים מיכאל, גבריאל, אוריאל, רפאל וגם יהווה,

ברוכים הבאים וברוכים הנמצאים, היום אנחנו רוצים לדבר איתכם עליכם בני האדם, ועל התהליכים שאתם עוברים עכשיו בתקופה הזאת על פני כדור הארץ. אם אתם מסתכלים על ההיסטוריה שלכם אתם רואים את ההתפתחות וההתקדמות האבולוציונית שלכם ומבינים שאתם כל הזמן עושים שינויים וכל הזמן מתפתחים ומתקדמים. עכשיו אתם נמצאים בתדר שהגעתם אליו בזכות כולכם יחד ובזכות זה שאפשרתם לכדור הארץ בפרט ולבני האדם בכלל לעלות מבחינה אנרגטית ורוחנית.

כדור הארץ של היום הוא לא אותו כדור ארץ שהיה בעבר. אתם עשיתם שינוי מאוד משמעותי ועמוק במהות שלכם ובתפישת העולם שלכם ובצורה שאתם רואים את העולם.

אנחנו אמרנו לכם שנחוצה מאסה קריטית של בני אדם שיהיו מוארים שכדור הארץ ישרוד ושאתם בני האדם תעשו שינוי ותעלו מבחינה אנרגטית. אנחנו רוצים לבשר לכם שזה נעשה, עשיתם את הקפיצה הקוונטית ואתם נמצאים בדרך למעלה. כל אחד מרגיש את השינויים בגוף ובחיים שלו. דברים שהיו בעבר כבר לא משרתים אתכם יותר. יתכן שמקום העבודה או הזוגיות או החברים או הבית שאתם גרים בו לא מתאים לכם יותר, אתם תעשו את השינויים האלו לאט ותראו שבעוד שנה תהיו כולכם במקום אחר.

מאחר שאתם משתנים מבפנים אתם צריכים גם לשנות את מה שקורה בחוץ. השינויים הפנימיים מביאים לפתיחת צ'קרת הכתר. כשאתם מתחברים לרבדים עליונים, צ'קרת הכתר היא החיבור שלכם לאלוהות. כאשר היא פתוחה לרווחה היא מקבלת אנרגיה שהוא ידע קוסמי. האנרגיה נכנסת לכל תא ולכל מולקולה בתוך הגוף שלכם. הגוף שלכם הוא המיקרוקוסמוס והיקום הוא המאקרוקוסמוס. כל מה שיש במאקרוקוסמוס יש במיקרוקוסמוס. אם המדענים ינסו לבדוק את המוח יראו שיש שתי אונות ימנית ושמאלית, העל מודע, התת מודע וגם בתוך המוח פנימה ממול לעין השלישית נמצאת בלוטת האצטרובל שהיא למעשה עין. והעין הזאת היא עין אנרגטית שרואה מה שיש למעלה, זוהי עין שחשה ומרגישה וקולטת. אם נדמה את זה למצלמה, אז בלוטת האצטרובל היא למעשה הצמצם של המצלמה. העין הזאת קולטת את האנרגיה שהיא ידע ומפיצה אותו לכל חלקי הגוף כדי שהמיקרו יהיה דומה למאקרו. כדי שהאנרגיה האלוהית תכנס לתוך הגוף ותציף את הגוף ואז הוא יהיה העתק מדויק של אלוהים. כל אחד ואחד מכם הוא העתק של אלוהים.  כי האנרגיה האינסופית הזאת שקוראים לה אלוהים נמצאת בתוך כל אחד ואחד מבני האדם, בכל אחד מבעלי החיים, באדמה, באבנים ובתוך כל מה שיש. המהות הזאת, הניצוץ הזה נמצא וקיים בתוך כל מה שיש.

כאשר אתם מתרחקים מהמהות שלכם וממי שאתם באמת אתם יוצרים קליפות כדי להגן על עצמכם ואז אתם חוסמים את עצמכם מלקבל את האור וזה משאיר אתכם במקום נמוך מסוגר ואפל.

כדי להגיע למהות הפנימית שלכם ולחיות מתוכה כדי להיות בתדר של אלוהים כל מה שעליכם לעשות זה להתחיל להוריד ולקלף את הקליפות מעל הגוף שלכם. יש לכם הרבה גופים: הגוף הפיזי, הגוף האנרגטי, הגוף האתרי, ההילה, הגוף הרוחני, יש לכם הרבה גופים. מסביב לגופים האלו יש לכם את הקליפות ואתם מרגישים בתוכם כמו גולם שנמצא בתוך הקליפה ואתם צריכים לכרסם את הקליפה כדי שתוכלו לעוף כמו פרפר. זאת העבודה שלכם. אנחנו יכולים לעזור לכם מלמעלה, להביא לכם אור, ידע, לשלוח לכם מלאכים, ישויות אור, עובדי אור, מתווכים, אבל אתם צריכים לעשות את העבודה של קילוף הקליפות ואתם יכולים גם לבקש עזרה. כאשר אתם מבקשים אתם נפתחים וכאשר אתם נפתחים אז אתם גם מקבלים.


מדיטציה

נעצים עיניים ונתבונן בדופק הלב ובנשימה

תתבוננו בצ'קרת הלב שלכם ותראו שיש שם חוט שני. תמשכו את חוט השני עד מרכז האדמה ותביאו אנרגיה לבנה וזוהרת ממרכז כדור הארץ.

תראו שיש בתוך החדר הזה הרבה מאוד מלאכים. נמצא גם מטטרון. מטטרון ניגש אליכם ופותח לכם את העין השלישית ונוגע לכם בכתר ופותח לכם אותו. אלו הצ'קרות שכאשר הן פתוחות אתם יכולים לראות מעבר לחמשת החושים, לראות אנרגיה ולצנר אנרגיה.

תראו שכולנו נמצאים בתוך מרכבה. המלאכים עומדים בקצוות המרכבה והיא מתחילה להסתחרר ולעלות למעלה.

תראו שהמרכבה ממשיכה לעלות ולעלות והיא מגיעה למקום שיש שם אור לבן זוהר ובוהק.

האור הלבן הבוהק זהו אור של ידע. תנו לאור הזה ולידע לחדור לתוך הכתר שלכם ולהזין אתכם בידע חדש. ידע יקומי, ידע שייתן לכם זווית ראיה אחרת על החיים שלכם ועל מהות החיים בכלל.

שימו לב תתבוננו על הגוף שלכם ושימו לב מה קורה לגוף שלכם בפנים. האם אתם מרגישים יותר רגועים, יותר מכילים, תראו שהגעתם להיכל ואתם עומדים במרכז ההיכל ומסביב יש הרבה ישויות אור ומלאכים סביבכם. תתבוננו שיש לידכם כמו קפסולה שנפתחת.  אתם יכולים להיכנס פנימה. תכנסו ותסגרו אותה. זוהי קפסולה של אור. בתוך הקפסולה אתם עוברים טרנספורמציה של האנרגיה שנמצאת בתוך הגוף שלכם. האנרגיה שיש לכם בגוף נשאבת ואתם מקבלים אנרגיה חדשה במקומה. אנרגיה שתעצים אתכם ותיתן לכם יכולת הרבה יותר גבוהה.

שימו לב מה אתם מרגישים, מה אתם רואים, מה אתם מרגישים בתוך התהליך הזה, הטרנספורמציה הזאת שאתם עוברים.

כעת תראו שהקפסולה נפתחת ואתם יוצאים החוצה מתוכה. כשאתם מתבוננים מסביב אתם רואים שאתם נראים כמו המלאכים. אתם בנויים מאור לבן וזוהר ויש לכם כנפיים מלאכיות. כל אחד ואחד מכם הוא מלאך כלומר שליח.

כעת משעשיתם את השינוי, יש לכם את היכולת לעזור ולרפא אחרים. תראו שכל אחד מכם מקבל אבן ירקן כחולה והוא מתבקש לשים את האבן הזו בתוך הלב כדי לפתוח את הלב ולעבוד מתוך אהבה וחמלה.

כעת תתבוננו על כפות הידיים שלכם ותראו שהן מלאות אור. יש לכם עכשיו את היכולת לשים יד על מי שיבקש ולרפא אותו באמצעות האנרגיה האלוהית שהתחברתם אליה מחדש. תבינו שלא אתם מרפאים אלא האנרגיה מרפאה, אלוהים מרפא.

כעת תכנסו חזרה לתוך המרכבה ותראו שהיא עולה ומסתחררת וחוזרת באותה דרך, דרך הכוכבים והגלקסיות והשמשות אל המימד של כדור הארץ.  ולתוך החדר הזה.

שימו לב איך אתם מרגישים בגוף בנפש ברוח מה קורה לכם, עכשיו אתם יכולים ללכת למי שמבקש מכם ריפוי ועזרה ולגעת בו באזור הכואב או לגעת בו בלב.  ככה זה ירפא ויפתח אותו לריפוי.

לאט לאט תחזירו את המודעות שלכם לתוך הגוף ותפקחו עיניים. שימו לב מה קורה לכם, איך אתם מרגישים, תניעו ידיים, רגלים, ראש מצד לצד, תראו את החדר, את האנשים, האם אתם רואים את החדר אחרת, איך אתם מרגישים.

וכך הוא

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.