10 Jan
10Jan

מזה מספר שנים מורים רוחניים רבים מדברים איתכם וכותבים ספרים על הקפיצה הקוונטית. היינו רוצים להקרין מעט אור על הנושא שמעסיק אתכם יום ולילה בשנים האחרונות.

דיברנו אתכם בעבר על השינוי שכדור הארץ עומד לעשות.  גם אתם כבני אדם החיים על פני כדור הארץ, הולכים לעבור שינויים משמעותיים מאוד. השינויים הם גם פיזיים ובעיקר רוחניים.

מאחר שכדור הארץ  מחובר בתוך שדה אנרגיה ענקי עם כל מה שיש ביקום, הוא איננו נפרד מכל מה שקורה מסביב. היקום סביבכם משתנה כל הזמן. כוכבים וגלקסיות מעתיקים את מיקומם ביקום, או מתכלים, ישנם סערות קוסמיות שמגיעות אליכם ומשנות את האקלים על פני כדור הארץ, מאחר שאתם מתחילים להתקרב יותר לשמש  וגם מאחר שמעטפת האוזון אשר  שמרה על כדור הארץ מפני קרינת השמש החזקה הולכת ונשחקת, אתם חשופים היום לתנאים מאוד קשים שילכו ויחמירו בעתיד.

אם המצב יחמיר, יש חשש שבעתיד כדור הארץ לא יוכל להמשיך ולהתקיים בתנאים שהוא מתקיים כיום.

מאחר שרבים מכם מודעים לשינויים המתחוללים, ביקשתם עזרה מהיקום ומהישויות העליונות והמלאכים ואכן העזרה הגיעה.

העזרה הגיעה בדמותם של ישויות אור ומלאכים אשר עוזרים ויעזרו גם בעתיד לשמור על כדור הארץ ולהעתיקו למקום טוב ושופע עם תנאים טובים יותר לעתידו ולשגשוגו.

לזה אתם קוראים הקפיצה הקוונטית. כדור הארץ יעשה קפיצה קוסמית ויעתיק את מיקומו מהמקום שהוא נמצא כעת  בשביל החלב, למקום אחר רחוק אלפי שנות אור מהמקום שבו אתם נמצאים כיום.  זהו חלק מתהליך שכל כוכב וכל פלנטה עוברים. זהו חלק מהאבולוציה. היקום כל הזמן מתקדם ומתפתח, הוא אף פעם לא עומד במקום. כל הזמן ישנה תנועה וזרימה אינסופית. גם כוכבים ופלנטות אחרות מועתקות ומשנות את מיקומן ביקום. זו גם לא הפעם הראשונה שכדור הארץ מעתיק את עצמו למקום אחר, היו זמנים בעבר בהם התהליך הזה קרה, וכעת הוא קורה שוב.

כדי שהעתקת כדור הארץ תצלח, עליכם להיות במצב של מודעות רוחנית ופיזית גבוהה מאוד. יהיה עליכם אנשי האור ומכילי האור להכיל את האנרגיות הגבוהות שיוקרנו על כדור הארץ, לא רק עבורכם באופן אישי אלא גם על כל בני האדם סביבכם. יהיה עליכם להתאחד כאיש אחד ולאחד את האנרגיות של כל בני האדם המודעים והרוחניים על מנת ליצור מעטפת אנרגטית אנושית ורוחנית שתעטוף את הכדור מסביב ותשמור עליו בזמן המעבר. את זאת איננו יכולים לעשות מכאן, אתם חייבים לעשות זאת מהמקום שאתם נמצאים בו, מתוך כדור הארץ, מתוך הגופים הפיזיים שלכם. אתם חייבים לשתף גם את הפלנטה עצמה, כלומר לעטוף את כדור הארץ גם מבחוץ וגם מבפנים. להכיל את האנרגיות של הפלנטה.

שיתוף הפעולה שלכם מאוד חיוני כדי שהעבודה תיעשה גם ברובד הרוחני דרכנו וגם ברובד הפיזי דרככם. אתם נושאי האור ומכווני האור התנדבתם לפני שנים רבות, עוד לפני שהגעתם לכדור הארץ בתוך גופים פיזיים, לעזור בהתמרתו של כדור הארץ ובהפיכתו למקום אחר טוב ויפה יותר לחיות בו. העבודה הזו היא לא רק עבורכם, כי אם עבור הדורות  הרבים הבאים אחריכם. וכפי שאתם כבר יודעים, הדורות הבאים זה הישות שלכם בגופים אחרים.

התהליך הזה חיוני עבורכם כבני אדם, עבור בעלי החיים, עבור הצומח, האדמה וכל מה שקיים על פני כדור הארץ ובתוכו פנימה.

ברצוננו להדגיש שקיומו והצלתו של כדור הארץ בתהליכי השינוי שעוברים עליו חיוניים לא רק עבורכם ועבור הפלנטה עצמה, כי אם עבור היקום כולו מאחר שהיקום מחובר בתוך שדה אנרגיה ענקי שמאחד את כל מה שיש ל- "אחד".  כל מה שקורה ויקרה לכדור הארץ ישפיע על פלנטות וכוכבים רבים מאוד אפילו שהם רחוקים אלפי שנות אור מכם ואתם אינכם מודעים כלל שהם קיימים. בכל זאת אתם יכולים להשפיע עליהם והם יכולים להשפיע עליכם.


מדיטציה להכיל את האנרגיה הקוסמית

תשבו בנוח ותתרכזו בדופק הלב ובנשימה. הנשימה מחברת אתכם לנשמה שלכם והדופק מחבר אתכם לגוף שלכם. שבו ותתרכזו בדופק ובנשימה ותתחילו להרגיע את המחשבות והגוף שלכם.

תתחילו להניע את הפוקוס שלכם לצקרת הלב ותראו שם פרח לוטוס לבן ותתחילו לפתוח את עלי הכותרת שלו עלה אחר עלה.  בתוך הפרח תראו יהלום. תראו ותחושו את האור שמופץ מהיהלום לכל חלק בגוף שלכם.

תניעו את תשומת לבכם לעבר צקרת הכתר ותראו גם שם פרח לוטוס לבן ותפתחו אותו לרווחה עלה אחר עלה.

תשימו לב לישויות ולמלאכים שנעים ועושים סביבכם עבודה אנרגטית.

הביטו מאחורי הגב שלכם ותראו שם ישות מלאכית פותחת לרווחה את הכנפיים המלאכיות שלכם, כי הרי אתם מלאכים בלבוש אנוש.

תראו כיצד הכנפיים נפתחות לרווחה ואתם מרגישים את נפנוף הכנפיים והיכולת להתנתק מהמציאות ולעוף לאינסוף.

תנו למלאך השומר שלכם להוביל אתכם למקומות אחרים שונים ויפים ולהראות לכם ולהחכים אתכם בידע ובחוויות. תלכו אחר המדריך הרוחני שלכם ותאמינו בו ותאמינו בתהליך שאתם עוברים כאן ועכשיו.

ברגעים אלו אתם עוברים טרנספורמציה פנימית מאוד עמוקה. תנו לתהליך להיות. תנסו לא להכניס את המחשבות או הפחדים שלכם לתוך התהליך ותזרמו עם כל מה שאתם רואים או חשים.

התהליך הזה של השינוי ימשיך גם לאחר סיום המדיטציה ואתם נקראים לנוח ולתת לאנרגיה לעבוד דרככם.

תהליך שינוי זה שאתם עוברים מכין אתכם לימים הבאים שהם מאוד חשובים גם עבורכם וגם עבור הפלנטה והעולם שלכם. אתם הופכים כעת מאנשים רגילים לישויות אור שיכולות לעזור לבני אדם רבים על פני הפלנטה.

אינכם צריכים לדעת כעת מה לעשות וכיצד לעשות זאת, כל מה שאתם צריכים זה לא להפריע לתהליך עם הפחדים שלכם. תרפו מהפחדים ותנו לאנרגיה לעבוד דרככם. התוצאות ידהימו אתכם במשך דורות רבים בעתיד.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.