כאשר כתבתי את המהדורה הראשונה של ספרי הראשון "היופי הפנימי" לפני יותר מעשרים שנה, הספר עוכב שוב ושוב ע"י המו"ל. תקשרתי עם המדריך הרוחני שלי ושאלתי למה הספר מתעכב ולא יוצא לאור? התשובה הייתה: "אנחנו מכניסים אנרגיה של ריפוי לכל אות ואות בספר. תתאזרי בסבלנות והספר ייצא בקרוב". וכך היה. מאז כל ספר שאני מוציאה "מתעכב" מעט ואני יודעת שהמלאכים מכניסים אנרגיה של ריפוי לתוך כל האותיות בספר. אז לקרוא את הספרים שלי זה לא רק לקרוא משפטים, אלא גם ובעיקר לקבל ריפוי דרך האותיות שבספר. תיהנו. תור הזהב הוא העידן החדש שאנו נכנסים אליו, הכנה אנרגטית לעידן הזהב. עידן הזהב הוא מקום שהאנושות תגיע אליו, כאשר כל בני האדם יעשו שינוי פנימי ויתפתחו לרמות מודעות ותודעה גבוהים יותר. הדיקשה או החניכה הינה תהליך שמביא את האדם לחיבור לרבדים עמוקים בתוכו כדי לנקות ולאזן את עצמו ולהתאחד עם הנוכחות האלוהית שבתוכו. החיבור לנוכחות האלוהית מביאה לו אהבה חמלה וחיבור לעצמי הגבוה ולאנשים סביבו. בשלב מאוחר יותר של התפתחותו האדם יכול לחוש שכל היקום הוא אחד. זוהי אחדות ברמת מודעות גבוהה אליה יגיע המין האנושי בעידן הזהב... קראו קטע קצר מהספר תור הזהב השתקפות האדם שמולכם הוא המראה שלכם. כל מה שאתם לא אוהבים בעצמכם אתם רואים באדם שמולכם. כל הפגמים, הפחד, השנאה, הטינה, הקנאה, הכעס, החרדה, כל מה שאתם לא אוהבים בתוך עצמכם אתם רואים באדם שמולכם כי הוא המראה שלכם בחיים האלו. זה כאילו שאתם הולכים כל החיים עם מראה מגדילה צמודה לפרצוף שלכם ואתם כל הזמן רואים את הפצעים שהייתם רוצים להסתיר כדי שאף אחד לא ידע עליהם. כל הפגמים מועצמים פי עשר כי המראה הזו מגדילה ומעצימה ולא תמיד אתם אוהבים את מה שאתם רואים...


25 45-44.44%
  • משלוח: 

קרא עוד


תור הזהב הוא העידן החדש שאנו נכנסים אליו. 

כדי שהמעבר לעידן הזהב יהיה קל יותר, אפשר לעבור חניכות מיוחדות שעוזרות להתאים את התדר האנרגטי שלנו לתדר החדש. 

דיקשה זוהי חניכה שבה מועברת אנרגית זהב מהרובד האתרי ותומכת במסע האדם להארה.

הדיקשה מחברת אותנו לנוכחות האלוהית שבתוכנו ועוזרת לנו להתגבר על קשיים ואתגרים שהצבנו לעצמנו במהלך החיים שלנו בכל הגלגולים.

האחדות שאנו חווים במהלך הדיקשה היא חוויה פנימית. כאשר כל אחד מאיתנו חווה אחדות בתוכו אנו עוברים לעידן האחדות הוא עידן הזהב.

ככל שיותר בני אדם יחוו את האחדות בתוכם, נמצא ונחווה בפנים את עידן תור הזהב.

עידן הזהב איננו מקום שצריך להעפיל אליו, הוא לא נמצא אי שם ברבדים עליונים.

עידן הזהב הוא מקום בתוכנו שהאנושות תגיע אליו כאשר כל בני האדם יעשו שינוי פנימי ויתפתחו לרמות מודעות גבוהות יותר.


אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, ב-PayPal או בהעברה בנקאית.

תשלום מאובטח עבור כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרכארד וישראכרט ניתן לבצע באמצעות חברת EzPay (איזיפיי) בקישור זה - לחץ כאן

תשלום מאובטח בכרטיס אשראי מכל סוג שהוא ניתן לבצע באמצעות אתר PayPal (פאייפל)

(אין חובה להירשם, יש להמשיך אל סל הקניות "להזמנה", לבחור בתשלום PayPal ולאחר מכן לבחור באופציה - PAY WITH CREDIT OR DEBIT CARD)

לכל שאלה או עזרה בנוגע לתשלום, אנא צרו קשר במייל idanhazahav888@gmail.com, בטלפון 054-4737282 או בטופס שליחת הודעה ואחזור אליכם בהקדם.