כאשר כתבתי את המהדורה הראשונה של ספרי הראשון "היופי הפנימי" לפני יותר מעשרים שנה, הספר עוכב שוב ושוב ע"י המו"ל. תקשרתי עם המדריך הרוחני שלי ושאלתי למה הספר מתעכב ולא יוצא לאור? התשובה הייתה: "אנחנו מכניסים אנרגיה של ריפוי לכל אות ואות בספר. תתאזרי בסבלנות והספר ייצא בקרוב". וכך היה. מאז כל ספר שאני מוציאה "מתעכב" מעט ואני יודעת שהמלאכים מכניסים אנרגיה של ריפוי לתוך כל האותיות בספר. אז לקרוא את הספרים שלי זה לא רק לקרוא משפטים, אלא גם ובעיקר לקבל ריפוי דרך האותיות שבספר. תיהנו. היופי הפנימי משמעותו הכרה אהבה והערכה עצמית שמביאים אותנו לחיים טובים יותר. הדרך אל היופי הפנימי עוברת בשער אותו פותח ספר מקסים זה. זהו ספר על איזון גוף נפש כיצד ליצור איזון בתוך הגוף בין כל החלקים האנרגטים והרוחנים וליצור בריאות טובה וחיים יפים וזורמים מהדורה ראשונה של הספר יצאה בשנת 1998 מהדורה שנייה יצאה בשנת 2019 המלצות על הספר היופי הפנימי: יש בו משהו טהור ואוצר בלום יש לו פוטנציאל עצום להצליח. מתי נתנאל - קורא נלהב קראו קטע קצר מהספר היופי הפנימי מחלות זקנה ומוות כל בני האדם חולקים תודעה קולקטיבית משותפת אחת, ומתוכה נובעת בין השאר ההסכמה כי כל אדם שנולד סופו להתבגר, להזדקן ולמות, וגם לחלות מידי פעם. אנו נוהגים לומר שאין מה לעשות, זו דרכו של האולם. הזקנה הינה תהליך ביולוגי המתרחש בגוף, אבל הגוף לא חייב להזדקן, והוא גם לא חייב לחלות. אנחנו לא חייבים להזדקן, אנחנו לא חייבים לחלות ואנחנו גם לא חייבים למות. כל אלו הם תוצאה של אותה תודעה קולקטיבית שאנו חולקים והמוסכמות עליהם גדלנו וחונכנו. מכיוון שרוב בני האדם מאמינים בזה, הם אכן יוצרים את המציאות הזאת, ומגיל מסוים הם כבר מקבלים ללא עוררין את העובדה כי הגיעו אל סוף חייהם...


45 98-54.08%
  • מק"ט / ברקוד:: כולל דמי משלוח
  • משלוח: 

קרא עוד


את התפתחותי הרוחנית החילותי לפני כשש שנים. היום אני מלמדת התבוננות פנימה, הילינג, רייקי ותיקשור ומנחה בסדנאות תרפיה בגילגולי חיים.

ההתפתחות הרוחנית שלי לא הייתה קלה, כפי שיעידו אנשים רבים אשר עברו את הדרך הרוחנית לבדם. את התפתחותי האמיתית והמסיבית אני יכולה לזקוף לזכות המדריך הרוחני שלי שנמצא איתי ומראה לי את הדרך הנכונה והמדויקת עבורי, ולעולם לא ישן ולא נח…

ראיה רחבה...

לישות יש את החיים שלה ואת הזיכרון. שלה. הישות הינה אין סופית וגם הזיכרון שלה הינו אין סופי. היא יודעת וזוכרת את כל מה שהיא חוותה מאז ומעולם. יש לה הרבה מאוד ידע וחוויות בתוכה. הישות רואה מעבר לזמן ולמרחב.

האדם מנסה להגביל את עצמו ואת הזיכרון שלו בגלל פחד. כאשר האדם נולד, יורדת מעין עננה אשר מכסה את התת מודע שלו ואת "עיניו הקדומות" אלו הן העיניים אשר רואות מעבר לזמן ומרחב, אלו העינים של הישות.

כאשר האדם ישחרר מתוכו את הפחד, הוא יוכל לראות ולדעת דברים מעבר לזמן ולמרחב, בדיוק כמו הישות…