כאשר כתבתי את המהדורה הראשונה של ספרי הראשון "היופי הפנימי" לפני יותר מעשרים שנה, הספר עוכב שוב ושוב ע"י המו"ל. תקשרתי עם המדריך הרוחני שלי ושאלתי למה הספר מתעכב ולא יוצא לאור? התשובה הייתה: "אנחנו מכניסים אנרגיה של ריפוי לכל אות ואות בספר. תתאזרי בסבלנות והספר ייצא בקרוב". וכך היה. מאז כל ספר שאני מוציאה "מתעכב" מעט ואני יודעת שהמלאכים מכניסים אנרגיה של ריפוי לתוך כל האותיות בספר. אז לקרוא את הספרים שלי זה לא רק לקרוא משפטים, אלא גם ובעיקר לקבל ריפוי דרך האותיות שבספר. תיהנו. חוכמת האחד הוא ספר מתנה לחיים. הספר מביא ידע, תובנות וכלים שימלאו את חייכם באהבה, שפע ויופי. בספר מובאים מסרים לשינוי המודעות שמשפיעה על התודעה ומשנה אותה. שינוי התודעה מביא לשינוי פנימי ואז השינוי החיצוני קורה מאליו. כאשר משנים את התודעה הגוף משתנה והופך להיות בריא וצעיר יותר והוא ניזון ישירות מהאנרגיה האלוהית. נאמר כי אין מלבדו. בספר זה תוכלו לקרוא את המסרים שהתקבלו מהמלאכים במשך שנה שלימה, וגם שאלות מהמשתתפים ותשובות של המלאכים. קראו קטע קצר מהספר חכמת האחד המלאך לוציפר היה בעבר מלאך מאוד מואר ומאוד אהוב ומוערך על ידי הבורא והיה יד ימינו של הבורא. הוא ידע כל מה שהבורא ידע. המלאך לוציפר היה כל כך עוצמתי שידע את המחשבות והרעיונות של הבורא. הוא קלט כי היקום מחולק למקום מואר ועוצמתי כפי שהיה המקום שבו נמצאו כל המלאכים הלבנים והשקופים, ומעבר לאותו יקום ישנו יקום שונה ובו ישויות שאינן מתחברות לאנרגיות הגבוהות שהוא מכיר...


45 65-30.77%
  • משלוח: 

קרא עוד


איננו יכולים לשנות את העולם אלא את עצמנו בשינוי פנימי מביא לשינוי הסביבה ואז גם העולם סביבנו משתנה - רק אהבה מביאה אהבה.

האנשים שהכי קשה לנו איתם הם המורים הטובים ביותר שלנו מאחר שהם נוגעים במקומות עמוקים ביותר בתוכנו ומאלצים אותנו להתבונן פנימה ולהשתנות.

זהו הספר ההשישי בסדרת ספרי המודעות שהוצאתי לאור.


זהו ספר מתנה לחיים

הספר נותן תובנות וכלים שימלאו את חייכם באהבה שפע ויופי.

הספר מלא בתקשורים שניתנו לי בנוכחות קהל.

בהמשך נשאלו שאלות על ידי המשתתפים ונתקבלו תשובות מהמלאכים בתקשור.


אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, ב-PayPal או בהעברה בנקאית.

תשלום מאובטח עבור כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרכארד וישראכרט ניתן לבצע באמצעות חברת EzPay (איזיפיי) בקישור זה - לחץ כאן

תשלום מאובטח בכרטיס אשראי מכל סוג שהוא ניתן לבצע באמצעות אתר PayPal (פאייפל)

(אין חובה להירשם, יש להמשיך אל סל הקניות "להזמנה", לבחור בתשלום PayPal ולאחר מכן לבחור באופציה - PAY WITH CREDIT OR DEBIT CARD)

לכל שאלה או עזרה בנוגע לתשלום, אנא צרו קשר במייל idanhazahav888@gmail.com, בטלפון 054-4737282 או בטופס שליחת הודעה ואחזור אליכם בהקדם.