הספר מסע בזמן ממחיש לנו שגלגולי החיים הם אמת ומהווים מחזוריות אינסופית של החיים מתוך בחירה שלנו כבני אדם וכישויות. ספר זה נכתב על מנת להמחיש לאנשים כי גלגולי החיים הנם ממשיים בדיוק כפי שהחיים שלנו כאן על פני כדור הארץ ממשיים עבורנו כאשר אנחנו בעיצומו של תהליך החיים. החיים על פני האדמה נחווים על ידי כל אחד ואחת מאיתנו מאות ואפילו אלפי פעמים. בכל פעם שהישות חווה את החוויות שלה בגוף פיזי מסוים שהיא אצמה בוחרת אותו, היא לומדת דרך הגוף ודרך החוויות שהיא חווה באותו הגוף. בכל פעם שהאדם נפטר הוא לוקח לגלגול שאחריו את החוויות שחווה בגלגולים הקודמים. מאחר שהאדם מסתכל על החוויות שלו כעל טראומה, הוא מעמיס על עצמו אנרגיות שליליות ורגשות קשים כמו כעס, שנאה, טינה, פחד, חרדה ותסכול ומעביר אותן לגלגול שאחריו. לפעמים אנחנו מביאים אתנו אנרגיות שליליות מגלגולים שעברנו לפני מאות ואפילו אלפי גלגולים ואיננו מודעים לכך כלל...


30 
  • משלוח:  

קרא עוד


גלגולי החיים הם חלק מהחיים שלנו כאנשים.

הספר מסע בזמן ממחיש לכולנו כי גלגולי החיים הם אמת ומהווים מחזוריות אין סופית של החיים מתוך בחירה שלנו כבני אדם וכישויות.

תוך כדי קריאה יכול אדם להגיע לתובנות והבנות של עולמו הפנימי והחיצוני. הבנה עמוקה זו מביאה לשינוי ושיפור חייו.

הספר מסע בזמן הינו אוטוביוגרפיה בגלגולים של המחברת שמביאה חלק מחוויותיה והתנסויותיה בגילגולים.

אנשים שקראו את הספר דיווחו על תובנות והבנות שהגיעו אליהם וזה פתח עבורם צוהר חדש, להסתכל על החיים מזווית ראיה שונה ומפוקחת יותר.


אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, ב-PayPal או בהעברה בנקאית.

תשלום מאובטח עבור כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרכארד וישראכרט ניתן לבצע באמצעות חברת EzPay (איזיפיי) בקישור זה - לחץ כאן

תשלום מאובטח בכרטיס אשראי מכל סוג שהוא ניתן לבצע באמצעות אתר PayPal (פאייפל)

(אין חובה להירשם, יש להמשיך אל סל הקניות "להזמנה", לבחור בתשלום PayPal ולאחר מכן לבחור באופציה - PAY WITH CREDIT OR DEBIT CARD)

לכל שאלה או עזרה בנוגע לתשלום, אנא צרו קשר במייל idanhazahav888@gmail.com, בטלפון 054-4737282 או בטופס שליחת הודעה ואחזור אליכם בהקדם.