כאשר כתבתי את המהדורה הראשונה של ספרי הראשון "היופי הפנימי" לפני יותר מעשרים שנה, הספר עוכב שוב ושוב ע"י המו"ל. תקשרתי עם המדריך הרוחני שלי ושאלתי למה הספר מתעכב ולא יוצא לאור? התשובה הייתה: "אנחנו מכניסים אנרגיה של ריפוי לכל אות ואות בספר. תתאזרי בסבלנות והספר ייצא בקרוב". וכך היה. מאז כל ספר שאני מוציאה "מתעכב" מעט ואני יודעת שהמלאכים מכניסים אנרגיה של ריפוי לתוך כל האותיות בספר. אז לקרוא את הספרים שלי זה לא רק לקרוא משפטים, אלא גם ובעיקר לקבל ריפוי דרך האותיות שבספר. תיהנו. המקדש הפנימי הינו המקום המוצפן ביותר בתוך האדם שבו נמצא כל הידע, החוכמה והתובנה האלוהית. כפי שבכל אדם קיים הניצוף האלוהי שמהווה את המהות הפנימית והליבה של האדם, נמצא בתוכו גם המקדש הפנימי שהוא המקום של השלווה, הרוגע, החמלה, האהבה והידיעה שהאדם ראוי לאהבה. הדרך אל המקדש הפנימי עוברת בשער שפותח ספר מקסים זה. קראו קטע קצר מהספר המקדש הפנימי בריחה האדם הינו יצור מאוד מתוחכם. כאשר הוא נקלע למצב שהוא איננו יכול להתמודד עימו הוא יוצר לעצמו פתרונות על ידי בריחה מהמצב. ישנם כמה סוגים שלבריחה שהאדם אימץ לעצמו...


25 45-44.44%
  • משלוח: 

קרא עוד


מתוך הספר: מלאכים יורדים ב"סולם יעקב" 

מדי פעם מתקיימות במרכז לאיזון שלמות ואור מדיטציות קבוצתיות. המדיטציה הפעם התחילה כאשר הנוכחים התבקשו לדמיין שהם מתמלאים באור לבן. לפתע נפתחו השמים ונוצר מין מעבר אנרגטי בתוכם בצורה של קונוס מלמעלה כלפי מטה. בתוך הקונוס הוצב סולם. מלאכים רבים התחילו לרדת בסולם והגיעו לחדר שבו ישבנו. הם האירו את כל החדר בנוכחות שלכם. לכל אדם הגיע מלאך שנגע לו במרכז המצח בעין השלישית ובמרכז הלב. לאחר מכן המלאך נעמד מאחורי אותו אדם ופתח עבורו את הכנפיים המלאכיות שלו.

המלאכים יצרו אש ענקית במרכז החדר ובה התבקשו האנשים להשליך את כל הפחדים והחרדות והעכבות שלהם בהמשך המדיטציה המשתתפים התחילו לראות ולחוש דברים שמעולם לפני כן לא הרגישו ולא ראו. הם ראו מלאכים, ישויות שבאו ממקומות רחוקים מאוד ביקום.

לישויות הללו הייתה צורה של דבורה עם כנפיים של דבורה שהיו שקופות. היו ישויות שנראו כמו אריה או כמו נמר או כמו נשר ועוד… כל האנשים שנכחו במפגש הזה קיבלו הילינג בזמן אמת ולאחדים מהם נפתרו בעיות בריאותיות שנמשכו שנים רבות. הם גם דיווחו כי הם מרגישים הרבה יותר טוב. כולם התמלאו באור ובאנרגיות טובות ומזינות והתאזנו.


אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, ב-PayPal או בהעברה בנקאית.

תשלום מאובטח עבור כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרכארד וישראכרט ניתן לבצע באמצעות חברת EzPay (איזיפיי) בקישור זה - לחץ כאן

תשלום מאובטח בכרטיס אשראי מכל סוג שהוא ניתן לבצע באמצעות אתר PayPal (פאייפל)

(אין חובה להירשם, יש להמשיך אל סל הקניות "להזמנה", לבחור בתשלום PayPal ולאחר מכן לבחור באופציה - PAY WITH CREDIT OR DEBIT CARD)

לכל שאלה או עזרה בנוגע לתשלום, אנא צרו קשר במייל idanhazahav888@gmail.com, בטלפון 054-4737282 או בטופס שליחת הודעה ואחזור אליכם בהקדם.