היופי הפנימי משמעותו הכרה אהבה והערכה עצמית שמביאים אותנו לחיים טובים יותר. הדרך אל היופי הפנימי עוברת בשער אותו פותח ספר מקסים זה. זהו ספר על איזון גוף נפש כיצד ליצור איזון בתוך הגוף בין כל החלקים האנרגטים והרוחנים וליצור בריאות טובה וחיים יפים וזורמים מהדורה ראשונה של הספר יצאה בשנת 1998 מהדורה שנייה יצאה בשנת 2019 וכעת הוא זמין גם בגרסה הדיגיטלית לטעימה מהספר העתיקו את הקישור לדפדפן: https://www.tiktakti.co.il/catalog/tikva-abraham/inner-beauty לאחר התשלום תקבלו קישור לספר הדיגיטלי כולל שם משתמש וסיסמה. ***המלצות על הספר היופי הפנימי*** "יש בו משהו טהור ואוצר בלום יש לו פוטנציאל עצום להצליח." מתי נתנאל - קורא נלהב


20 55-63.64%
  • מק"ט / ברקוד:: כולל דמי משלוח
  • משלוח: 

קרא עוד


את התפתחותי הרוחנית החילותי לפני כשש שנים. היום אני מלמדת התבוננות פנימה, הילינג, רייקי ותיקשור ומנחה בסדנאות תרפיה בגילגולי חיים.

ההתפתחות הרוחנית שלי לא הייתה קלה, כפי שיעידו אנשים רבים אשר עברו את הדרך הרוחנית לבדם. את התפתחותי האמיתית והמסיבית אני יכולה לזקוף לזכות המדריך הרוחני שלי שנמצא איתי ומראה לי את הדרך הנכונה והמדויקת עבורי, ולעולם לא ישן ולא נח…

ראיה רחבה...

לישות יש את החיים שלה ואת הזיכרון. שלה. הישות הינה אין סופית וגם הזיכרון שלה הינו אין סופי. היא יודעת וזוכרת את כל מה שהיא חוותה מאז ומעולם. יש לה הרבה מאוד ידע וחוויות בתוכה. הישות רואה מעבר לזמן ולמרחב.

האדם מנסה להגביל את עצמו ואת הזיכרון שלו בגלל פחד. כאשר האדם נולד, יורדת מעין עננה אשר מכסה את התת מודע שלו ואת "עיניו הקדומות" אלו הן העיניים אשר רואות מעבר לזמן ומרחב, אלו העינים של הישות.

כאשר האדם ישחרר מתוכו את הפחד, הוא יוכל לראות ולדעת דברים מעבר לזמן ולמרחב, בדיוק כמו הישות…