קורסיםקורס תקשור - להתחבר לעצמי הגבוה ולנשמה

בקורס תקשור נלמד לפרש את החלומות שלנו, שהם האמצעי שבו המדריכים הרוחניים שלנו יוצרים איתנו קשר יום יומי ונלמד גם להתחבר לעצמי הגבוה ולנשמה ולמדריכים האישיים שלנו על מנת לקבל מסרים והכוונה בזמן אמת. 

זה מאוד חשוב להיות בקשב מתמיד עם המדריך הרוחני והנשמה שלנו מאחר שהיא שלחה אותנו לחוות את החוויות על פני האדמה ועלינו ליישם את מה שנקבע מראש כבר לפני עידנים רבים. אף אחד לא יכול לברוח מהקארמה הזאת ועלינו ליידם אותה כלשונה.

תקשור זה להיות מחוברים לעצמנו לקבל מסרים דרך חלומות, מקריות, מדיטציות, תובנות, הבנות וידע קוסמי. כאשר אתם מחוברים לעצמכם אז אתם מחוברים למקור ולנשמה שלכם.

קראו עוד
קורס שיחזור גלגולים - לצלול לנבכי התודעה הפנימית

קורס שיחזור גלגולים מאוד עוצמתי מבחינה אנרגטית ועוזר לנו לחשוף את כל החוויות הקשות שעברנו בגלגולים קודמים ומאפשר לנו להתבונן עליהם מזווית אחרת ושונה ונותן לנו כלים לנקות אותם וליצור לעצמנו חיים חדשים ויפים יותר כאן ועכשיו.

כל החוויות שאנו חווים היום מחוברים לחוויות שחווינו בעבר וכל האנשים שאנחנו בקשר אישי או אחר איתם לקחו חלק בדרמות שחווינו בגוגלים קודמים. כל האנשים שהכי קשה לנו איתם הם אלו שמלמדים אותנו על עצמנו.

בקורס נזהה את החוויות האלו אפילו שאיננו מודעים אליהם במודע, נתיחס אליהן ונשנה את התסריט של החויה. זהו תהליך של סליחה וחיבור לחמלה ולאהבה.
כאשר אנחנו סולחים אז אנחנו משחררים מתוכנו מעמסה כבדה של אנרגיה מכבידה וקשה.

זהו קורס חשוב לכל אחד מפני שהוא מאפשר לשחרר את כל הפחדים החרדות והכאוס שמתחוללים בחיים שלנו היום.

קראו עודקורס הילינג - ריפוי מלאכי - איך לרפא את עצמכם והסובבים אתכם?

החיים ניתנו לנו במתנה ועלינו לשמור עליהם וללמוד על עצמנו דרך ההתנסויות והחוויות שאנו חווים. כולנו נולדים עם חיבור למקור אבל במהלך החיים אנחנו מאבדים את החיבור והזיקה שלנו לעצמנו ולאלוהים שבתוכנו.

במהלך קורס הילינג תוכל להתבונן על החיים שלך מזווית גבוהה יותר ולהבין דברים שלא הבנת קודם לכן, להיות העד, הצופה, לא להכניס את הרגשות והמחשבות ולקבל בזמן אמת הבנות, תובנות, ידע וריפוי ישירות מהמלאכים.
קראו עוד