חיים קסומים


כאשר אתם עושים שינוי פנימי עמוק אז אתם משנים את המחשבות, האמונות והמעשים שלכם ואז החיים שלכם משתנים. חיים קסומים הוא ספר משנה חיים.


  • קטגוריה: ספרים - ספר שני ב-10 ש"ח

מחיר:20


קנה עכשיו!

תיאור

את התפתחותי הרוחנית התחלתי לפני כחמש עשרה שנים בחיפוש אחר נוסחה לחיים טובים ומאושרים יותר. גיליתי שלחיות באושר ושמחה זוהי בחירה שלי והשקט הפנימי נובע מתוכי. כאשר יש שקט בתוכי אז יש גם שקט סביבי. גיליתי כי השקט הפנימי הרבה יותר חזק ועוצמתי מכל רעש חיצוני ומשפיע הרבה יותר חזק על כל האספקטים של חיי.

במהלך החיים ניסיתי להצליח בכל דבר שעשיתי. גיליתי שכאשר אני שקטה מבפנים, כלומר כאשר המחשבות והספקות לא מכרסמים מבפנים, אני יכולה לעשות כל דבר על הצד הטוב ביותר ותמיד להצליח. גיליתי שהכוח האמיתי שלי הוא באמונה שלי. גיליתי שאני עומדת מאחורי כל כישלון ומאחורי כל הצלחה. גיליתי וקיבלתי את העובדה שאני אחראית במאה אחוז לכל מה שקורה לי בחיי.

תגלית זו גרמה לי להפסיק להאשים אחרים בכל מה שקורה לי. הבנתי שכל מה שקורה לי – זוהי תוצאה ישירה של המחשבות והמעשים שלי. אז התחברתי לחופש. אז הבנתי שאני נותנת לעצמי חופש ובוחרת את כל הבחירות של חיי. גיליתי שאני יוצרת את המציאות שלי ואחראית לה. גיליתי שאני המאסטר של החיים שלי. 

את התגלית הזו אני משתפת אתכם הקוראים בספר מדהים זה.

ספר זה מציע לכם קוראים יקרים כלים כיצד לחיות בקסם. 

אני מקווה שתיהנו מהספר ותמליצו עליו לאנשים שאתם אוהבים.

באהבה והערכה
תקוה אברהם


אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, ב-PayPal או בהעברה בנקאית.

תשלום מאובטח עבור כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרכארד וישראכרט ניתן לבצע באמצעות חברת EzPay (איזיפיי) בקישור זה - לחץ כאן

תשלום מאובטח בכרטיס אשראי מכל סוג שהוא ניתן לבצע באמצעות אתר PayPal (פאייפל)

(אין חובה להירשם, יש להמשיך אל סל הקניות "להזמנה", לבחור בתשלום PayPal ולאחר מכן לבחור באופציה - PAY WITH CREDIT OR DEBIT CARD)

לכל שאלה או עזרה בנוגע לתשלום, אנא צרו קשר במייל idanhazahav888@gmail.com, בטלפון 054-4737282 או בטופס שליחת הודעה ואחזור אליכם בהקדם.