ערב שער 2/2 - שער ילדי היהלום - התינוקות של עידן היהלום מגיעים


מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

ילדי היהלום אלו הם התינוקות החדשים שנולדים על פני כדור הארץ.ילדי היהלום הם המורים החדשים שלכם. אתם אמורים לקבל אותם באהבה גדולה ולחנך אותם לפי הערכים של הטבעונות. הם יהיו טבעונים וילדמו אתכם לשמור על כדור הארץ וליצור הרמוניה כך שאתם והכדור תהיו אחד.


  • תאריך: 01/02/2018 08:00 PM
  • מקום: ביאליק 150, חולון, ישראל (מפה)

תיאור

אנחנו ישויות מכוכב אוריון ובאנו אליכם היום כדי לדבר איתכם על הילדים החדשים שנולדים בבתיכם בזמן הזה. בעבר דיברנו איתכם על ילדי האור וילדי האינדיגו וילדי הקריסטל והיום מגיעים ילדים הרבה יותר פתוחים שאנו קוראים להם ילדי היהלום. 

דיברנו איתכם בעבר על השערים שנפתחים על פני הפלנטה שלכם וכיוונו אתכם לפתיחה של השערים הללו וביקשנו מכם להיות פתוחים לקבל את האנרגיות שמגיעות משם בתאריכים מסוימים.

כעת אנחנו אומרים לכם להיות מוכנים ללידה מחדש של תינוקות עם תדר מיוחד תדר היהלום. תדר זה הוא עוצמתי וגבוה במיוחד. התינוקות הללו ילמדו אתכם על אהבה חמלה ופתיחות. הם יגיעו מלאי אהבה וחמלה.

הילדים הללו יהיו טבעוניים וילמדו אתכם לחזור לטבע וליצור איזון והרמוניה בתוך עצמכם וסביבכם. הם יהיו המורים שלכם וילמדו אתכם כיצד לחיות חיים מלאים מבלי להרוס את התשתית ולגרום לחבלה בכדור הארץ.

ילדי היהלום הם המורים שלכם והם מגיעים על גבי קרן או היהלום שמגיעה מרבדים עליונים ביותר ומכניסים את התדר החדש לכל מקום על פני כדור הארץ. הם יוולדו בכל הבתים ויהיו העוגן שלכם על פני כדור הארץ ואתם אמורים לקבל אותם כך שהם ירגישו שייכים, אהובים ומקובלים...

המשך התקשור על ילדי היהלום יתקיים ביום חמישי