דף הבית
   הקלטת הוובינרים - הדרכה בשידור חי
   טיפולים בתטא הילינג
   אודות וחזון
   קריאת התקשורים
   פורום
   מאמרים
   סרטים שנותנים השראה לחיים
   גלריית תמונות
   תהיו בקשר
   אמצעי תשלום
   האזנה לתקשורים חדשים
   מסרים מרב המלאכים מטטרון
   ספרים ודיסקים מפרי עטי
   תוכניות הרדיו שלי "קורי האור"
   שיתופים
   סרטים להעצמה פנימית
   אתרים מומלצים
חדשות
רשימת דיוור:
* כתובת אימייל:

 שם:

שער אנרגטי 7/7 הוורטקס וכוכב כדור הארץ

כבר שנתיים אנחנו חוגגים את הימים האלו של שערים מאוד אנרגטיים במהלך השנה. הרבה אנשים טענו היום שהם מרחפים, לא מרוכזים ושהם עוברים תהליך שהם לא יכולים להסביר.

יש 7 שערים על פני כדור הארץ וביום הזה השערים נפתחים יותר מהרגיל והרבה מאוד אנרגיה נכנסת לתוך כדור הארץ. אנחנו מרגישים את זה והגוף שלנו מגיב לתדרים החדשים. מה שחשוב זה שאנחנו ניקח אחריות על עצמנו ועל כדור הארץ ונעזור להביא את התדרים האלו כדי לעזור לעגן אותם בכדור הארץ.  זהו תהליך של התעצמות והתמרה ועלייה אנרגטית. 

מדברים על כך בסוף השנה הזאת 2012 יהיה שינוי גדול. אנחנו מרגישים את זה כבר כעת.  עד שנת 2010 הרגשנו את השינויים שחלים על פני כדור הארץ וההתנגדויות של אנשים ומדינות לתהליך שקורה. ההתנגדויות ימשיכו להיות, אבל מאחר שלקחנו אחריות קצת יותר, אנשים רבים עולים בתדרים, מתחברים לאור ואנחנו רואים היום את השינוי. בסוף 2012 אמורים להגיע לכאן אנרגיות מאוד עוצמתיות ואנחנו כאנושות אמורים להיות מוכנים. יהיה שינוי מאוד עמוק. שינוי זה יהיה לא רק בכדור הארץ אלא גם ביקום כולו. תהליך כזה קורה פעם ב-13000 שנה. מבחינתנו זה אתגר מאוד גדול. כישויות בחרנו להיות כאן בזמן הזה ולחוות את התהליך הזה כחוויה מאוד גדולה ועוצמתית. כבני אדם אולי קשה לנו אבל בעצם כישויות אנחנו בחרנו להיות כאן במקום הזה ובזמן הזה ולהיות חלק מהתהליך.

היום נעשה מדיטציה ונמלא את השערים באור. כל צ'קרה של כדור הארץ נמלא באור. צ'קרה זה גלגל. הגלגל מסתובב ומפיץ את האנרגיה סביבו.

בכל 7 המרכזים האלו ניצור את הוורטקס הזה כדי שהאנרגיה תתפזר. יש 7 מרכזים, אחד מעל הפירמידה הגדולה במצרים, אחד מעל הר הבית בירושלים, אחד מעל אבן הכעבה בערב הסעודית,  מעל הסטונאייג', מעל הרי הרוקי ומעל הרי ההימלאיה ואחד מעל תרבות הרי האנדים באמריקה.

מדיטציה

נעצום עיניים נתרכז בדופק הלב ובנשימה. נדמיין כדור אור לבן מעל הראש נכניס אותו פנימה ונתמלא באור לבן.

תראו שמטטרון מגיע בתוך מרכבה כחולה יחד עם מאסטר תות וישוית מלאכיות. אנחנו נכנסים לתוך המרכבה ועומדים מעל כדור הארץ ויכולים לראות את כל הכדור. אנחנו רואים מלמעלה את המרכז האנרגטי מעל הר הבית. תראו את האנרגיה שמגיעה מלב האל לתוך המרכז הזה ויוצרת וורטקס כלומר מעגל אנרגטי מעל הר הבית והאנרגיה נכנסת לתוך האדמה וממשיכה להסתובב. הוורטקס הולך וגדל ומתרחב.  האנרגיה ממשיכה להגיע להר הבית ומנקה את מה שיש שם ומטעינה את המקום באנרגיה חדשה לבנה וזוהרת. תראו שכל האזור הזה של ירושלים, ים המלח, כל האזור הזה האנרגיה מתפזרת לכל עבר בתוך הוורטקס הזה. האנרגיה ממשיכה להגיע מלב האל להר הבית וממשיכה לחדור. כל הזמן מגיעה ולא מפסיקה. עוד ועוד אנרגיה מגיעה מלמעלה.

כעת תראו שמעל הפירמידה הגדולה מגיעה קרן של אור מלמעלה מהשמש המרכזית לתוך הפירמידה ולתוך האדמה ומסתובבת מסביב ויוצרת וורטקס בתוך האדמה ומעל האדמה. כל האזור מתמלא באור. האנרגיה ממשיכה להגיע לתוך הפירמידה הגדולה. הקוטר שלה הוא על כל האזור של מצרים ואפריקה. תראו שהאנרגיה ממשיכה לזרום פנימה לתוך הפירמידה ולתוך האדמה. וכל הישויות התקועות בתוך הפירמידה ובתוך האדמה עולות בתוך האנרגיה של הוורטקס למעלה.

כעת תראו שעוד קרן אור מגיעה מהשמש המרכזית לתוך אבן הכעבה בערב הסעודים ויוצרת וורטקס בתוך האדמה. האנרגיה ממשיכה להסתחרר ולנקות את האבן ואת האדמה. האנרגיה ממשיכה להסתחרר ולנקות ולהגיע מלב האל ולנקות ולהסתחרר. תראו שכל הזמן האנרגיה ממשיכה להגיע לתוך אבן הכעבה ולתוך האדמה. עוד ועוד אנרגיה ועוד וורטקס.  תראו שהאנרגיה נכנסת לתוך האבן ומתחתיה. לערב הסעודית, איראן וכו'. וכל האזור מתחיל להיות יותר זוהר. תמשיכו לראות את האנרגיה זורמת לתוך האבן וגם לתוך הפירמידה הגדולה ולתוך הר הבית. כל הזמן האנרגיה זורמת עוד ועוד.

תראו שאנרגיה מגיעה מלב האל לתוך הסטונאייג' בבריטניה נכנסת לתוך האדמה ומעל האדמה יוצרת וורטקס. תראו שעוד ועוד אנרגיה מגיעה לתוך האדמה ועוד ועוד אזורים מתמלאים אנרגיה. האנרגיה מרפאה, מאזנת וממלאה. כל האזור הזה מתמלא באנרגיה. בריטניה, אירופה וכל היבשת.

כעת תראו שאנרגיה ממשיכה להגיע מלב האל מעל הרי הרוקי. גם כאן האנרגיה מסתחררת ונכנסת לתוך האדמה והוורטקס הולך וגדל ומתרחב.

כעת תראו שמגיעה קרן של אור מעל הרי האנדים וגם שם האנרגיה מסתחררת ויורדת לתוך האדמה וממלאה את כל מה שיש. האנרגיה ממשיכה לגדול ולנקות ולהטעין עוד ועוד מקומות.

כעת תראו שמלב האל יורדת קרן של אור מעל הרי ההימלאיה. האנרגיה בכל השערים מסתחררת. כל האנרגיות מתלכדות ויוצר וורטקס מאוד גדול בתוך כדור הארץ. עוד ועוד אנרגיה מגיעה לתוך כדור הארץ ומסתחררת בתוכו.

כעת תתבוננו על כדור הארץ ותראו אותו זוהר. האנרגיה נכנסת לתוכו והכדור זוהר. הוא הופך להיות כוכב זוהר. כוכב זוהר בשמים. כדור הארץ הופך להיות כוכב. דף הבית | לראש הדף | הוסף למועדפים | צור קשר
 נבנה באמצעות מערכת בניית האתרים www.ima-adama.co.il