מלכיהו מלך יהווה

מלך-יה-הוא-יהווה – מלכיהו – עולם קפוא

כאן מלכיהו מלך יהווה – בורא ויוצר הגלקסיות הכוכבים והפלנטות ביקום שלכם ויוצר בעלי החיים והאדם, אלוהי אבותיכם אברהם יצחק ויעקב יוסף ומשה.

הנה כמה מסרים חשובים להמשך החיים שלכם על פלנטה ארץ:

כדור הארץ שלכם עובר טרנספורמציה עמוקה מאוד. ישויות אור ומלאכים הגיעו אליכם בתקופות שונות בהיסטוריה של כדור הארץ כדי לומר לכם זאת. הם השתמשו בבני אדם פתוחים שיכלו לקבל להכיל ולהפיץ את המסרים שקיבלו. חלק גדול מהמסרים שהעברנו לא התקבלו על ידכם בגלל פחד גדול. תמיד היה לכם פחד ממה שאתם לא רואים ולא יודעים. כל מה שהיה מעבר לחמשת החושים שלכם היה מופלא או מפחיד בעיניכם. זאת הסיבה שרבים מהנביאים ומעבירי המסרים במהלך ההיסטוריה מצאו את עצמם מעונים ונרצחים. והם בסך הכל רצו להעביר את המסרים שקיבלו מאחר שהיו פתוחים יותר מהאחרים באותה תקופה בה חיו.

סופות ההוריקן החורפיות שמקפיאות את עולמכם היום ימשיכו עוד זמן רב. אנשים רבים יבחרו לעזוב את גופם הפיזי. דרגות הקור הנמוכות ימשיכו לרדת והטמפרטורות יגיעו במקומות מסוימים על פני כדור הארץ גם ל- 60 מעלות מתמת לאפס.

בקו המשווה יורגש קור כמו בקטבים. זה מה שאמרנו לכם כבר בשנת 2012. כדור הארץ שלכם משנה את פניו.

בשנים הבאות המגמה שלכם תהיה לבנות ערים מתחת לפני האדמה כדי להימנע מהתמודדות עם האקלים שיהיה קשה יותר ויותר בכל שנה יותר מקודמתה. בני אדם יתחילו לנדוד למקומות חמים יותר. ואלו שיישארו במקומם יבנו לעצמם ערים תת קרקעיות. הערים ייבנו גם מתחת לימים והאוקיאנוסים בתוך כדור הארץ פנימה. כמו למשל הרכבת שבניתם שמחברת את צרפת עם אנגליה. הרכבת הזו נבנתה מתחת למי התעלה. שם הרכבת נוסעת. הטכנולוגיות שלכם יתפתחו לכיוון הזה וגם הבנייה העתידית. במקום לבנות לגובה תבנו לעומק.

יהיו מקומות על פני כדור הארץ שבהם יהיה נדיר לראות את השמש. כי לא תהיה שמש נגלית במקומות האלו. כל התעשייה והחקלאות ירדו מתחת לפני הקרקע. וכך גם כל החיים יתנהלו שם.

תהיו ערניים לדברים שמשתנים. תהיו ערניים למזג האוויר שמשתנה, לאדמה שמשתנה, לגובה המים שמשתנה – המים שהופכים לקרח במקום אחד והקרח שמפשיר והופך למים במקום אחר. תתכוננו לשנים קשות יותר מבחינת האקלים, שיטפונות, רוחות חזקות, הצפות, צונאמי, רעידות אדמה במקומות רבים על פני כדור הארץ.

המנהיגים שלכם צריכים להיות מודעים ולנקוט בפעולות כדי למזער את הנזקים ברכוש ובנפש. וגם כל אחד מכם צריך לדאוג לעצמו ולבני משפחות. לעבור לגור במקום מרוחק מהים. אל המדבר.

המקומות שהם מדבר היום – יהפכו לים בהמשך. מקומות שהיום מיושבים באוכלוסיה צפופה – יהפכו למדבר. מקומות שהיום סובלים מקור עז וסופות שלגים יהפכו למדבר ובמקומות מדבריים יהיו שלגים כבדים.

זה יראה לכם כאילו העולם משתגע. דעו כי כך זה היה מאז ומעולם. יש מחזוריות בטבע ואחד מהמחזוריות הללו הוא מחזוריות של אקלים. אינכם יודעים את ההיסטוריה במלואה מאחר ששרפתם הרבה מאוד ספרים שנשאו מידע חשוב ביותר. אבל יש מקום אחד על פני כדור הארץ ששם יש את הספרייה העשירה ביותר והספרים בעלי האיכות הטובה ביותר גם מבחינת ידע של ההיסטוריה האנושים והפלנטארית שלכם. המקום הזה הוא הוותיקן. ממלכת הוותיקן היא ממלכה שהכתירה את עצמה. לפני כארבע מאות שנים בזמן מסעות הצלב, כאשר אילצו בני אדם להאמין בנצרות, רבים מהספרים שהיה בהם מידע חשוב נשרפו ואחרים אוחסנו בספרייה מיוחדת בוותיקן. עד היום יש שם ספרייה מפוארת שנושאת בתוכה מידע רב מאוד על פלנטה ארץ והיקום כולו. וגם על התחברות אל מלאכים וישויות שונות.

בשנים 2016 עד 2024 אלו יהיו השנים שבהן הוותיקן יפתח את שעריו ויאפשר לכל אדם לקרוא בכתבים המקודשים שנמצאים בספרייה הזו. כאשר תקראו בהם תבינו הרבה מאוד דברים על התהוות היקום ועל הסיבה שבזכותה אתם כאן. בזכותה אתם נמצאים בעולם הזה שלכם וחווים את החוויות שלכם. הכל יהיה נגלה לעינכם.

ואז גם תוכלו לקחת את הכוח והעוצמה שלכם ולבנות לעצמכם עולם יפה יותר. אז גם תבינו איזו עוצמה מגולמת בתוך המילה הנאמרת, המילה הכתובה והדמיון שלכם. אז גם תבינו ותדעו כיצד להשתמש ביכולות שלכם כדי לשנות את עולמכם.

אתם יכולים לשנות את העולם שלכם. יש לכם את כל התכונות לעשות את השינוי. נחוצים לכם עוד שכל ישר, אהבה קוסמית, חמלה וידיעה שאתם יכולים.

בהצלחה

וכך הוא.