גשר של אור

נוכח: רב המלאכים מטטרון

האנושות חווה היום היפרדות והתרחקות. ישנן ישויות שפועלות דרך בני האדם כדי ליצור הפרדה והתרחקות בין בני האדם לבין עצמם ובין אומות שונות לבין עצמן. גם כאומות וגם כבני אדם אינדיבידואלים אתם נוטים להפריד את עצמכם מהאחרים. אתם יוצרים הפרדה בין מי שאתם לבין בני אדם או מקומות אחרים. לכן אינכם מרגישים שאתם שייכים למקום כלשהו ואינכם מרגישים שאתם שייכים למישהו או שמישהו שייך לכם.

ההפרדה הזאת יוצרת  עצבות, בדידות, התרחקות, אי שייכות ומותירה אתכם להיאבק בתהליכי החיים שאתם חווים אותם כקשים מנשוא.

תבינו יקירים שכאשר אתם נפרדים אז אתם חלשים. והחולשה הזו מתבטאת בכל חוויה במהלך היום. החולשה הזו זוחלת ומכסה עוד ועוד חלקים בגוף ובחיים שלכם. וכך אתם מאבדים את הכוחות והעוצמות הפנימיות שלכם ואתם מגיעים למצב של אפיסת כוחות. כאשר זה קורה, אתם מנסים להעצים את עצמכם שוב ומושכים אנרגיה מהאנשים אשר סביבכם. אבל אותם בני אדם לא מוכנים לוותר על האנרגיות שלהם, ולכן נוצר ביניכם מתח, כעס, פחד, חרדה ותחושה שאתם נאבקים ללא הרף ונחלשים עוד יותר וחוזר חלילה.

התהליך הזה קורה גם בין בני אדם אינדיבידואלים וגם בין עמים ואומות גדולות יותר. הרצון לכבוש ולשלוט היה ותמיד יהיה אחת התכונות הקשות ביותר של בני האדם. בני האדם רוצים לכבוש ולשלוט זה ובזה וגם רוצים לכבוש ולשלוט על עמים ואדמה אחד של השני. זה קרה מאז ומעולם וזה קורה גם היום.

העידן שנכנסתם אליו בתחילת שנת 2013 נקרא עידן הזהב. עידן זה שיימשך 25 שנים יביא אתכם למקום אחר, למקום של אהבה, חמלה ונתינה איש לרעהו.

אבל דעו שעידן הזהב הוא עידן שבו דברים זזים ומשתנים כהרף עין. אתם נמצאים כעת במימד החמישי. אותו מימד שאתם יכולים ליצור את המציאות שלכם כהרף עין. אז מצד אחד אתם במימד החמישי ומצד שני התודעה שלכם עדיין נמצאת במימד השלישי. זאת הסיבה שאתם מבולבלים ועדיין נאבקים זה בזה בשליטה ובכיבוש.

במימד החמישי הכיבוש היחידי שאתם צריכים להיות מחוברים אליו הוא כיבוש האגו והשליטה היחידה שאתם צריכים לשלוט בה היא שליטה על הפחד. כאשר תגיעו למקום הזה, תוכלו להיות חופשיים ולהתחבר לאהבה ולחמלה שנמצאת כבר בתוך הלב שלכם. ואז תוכלו גם להתחבר לאנרגיה של אלוהים. כי אלוהים איננו נמצא גבוה בשמים, אלא נמצא בלב של כל אחד ואחת מכם. עליכם רק להסיר את האבק מעל צ'קרת הלב ולגלות שם את האנרגיה של אלוהים

כאשר תגלו את האנרגיה של אלוהים תוכלו ליצור גשר של אור מלב אל לב, מעם לעם, מאומה לאומה ומכדור הארץ ליקום. זה יהיה החיבור שלכם לאלוהים שברא את כל מה שיש. ואז תיצרו את גן העדן שתמיד חלמתם עליו.