חוזה הנשמה מדיטציה 7 ביולי 2014

נמצאים איתנו המאסטרים מטטרון וקטהומי ישויות אור והמלאכים מיכאל גבריאל רפאל ואוריאל.

תעצמו עיניים ותתבוננו בדופק הלב ובנשימה. תדמינו כדור אור לבן מעל הראש ותכניסו אותו פנימה ותתמלאו באור לבן. כעת תדמיינו שמגיעה קרן אור מלמעלה נכנסת דרך צ'קרת הכתר וממלאה אתכם באור לבן מוזהב. תראו שהאור הלבן המוזהב נכנס מהכתר יוצא דרך צ'קרת הבסיס לתוך האדמה ומקבע אתכם שם. והאנרגיה הזאת יוצאת מכל הצ'קרות ומסתדרתמסביב לגוף בתוך בועה של אור ואתם עולים בתוכה כלפי מעלה.

אנחנו רוצים לדבר איתכם על המצב שנוצר על פני כדור הארץ בכלל ובארץ ישראל בפרט. האנרגיות על פני כדור הארץ הולכות ומתעצמות ונעשות יותר חזקות  ויותר שערים נפתחים מידי יום כדי לאפשר לאנרגיות להיכנס. וכאשר האנרגיות נכנסות הן נכנסות מאוד עמוק ומרימות ומעלות על פני השטח את מה שיש. אם יש רגשות קשים כמו למשל פחדים, כאבים, חששות, מלחמות פנימיות וחיצוניות או מלחמות בין עמים זה מעלה את מה שיש כלפי מעלה. אם יש שנאה אז היא מתגברת אם יש חששות הם מתגברים זה קורה גם ברובד האישי וגם ברובד הלאומי בין העמים. גם אצל האנשים הפרטיים וגם אצל העמים. גם במיקרו וגם במאקרו. הכל קורה ביחד.

לרוב בני האדם קשה להתמודד עם מה שקורה. ואז הם לוקחים תרופות או סמים, ומנסים להתמודד עם המצבים בכל מיני דרכים שהם מכירים. אנחנו אומרים לכם שאפשר להתמודד על ידי דרך אחת והיא עלייה אנרגטית. כאשר אתם עולים אתם משילים מעליכם את כל מה שלא נחוץ לכם ברבדים גבוהים יותר. כאשר אתם משילים מעליכם את כל הדפוסים והמחשבות והרגשות והאנרגיות הקשות אז אתם יכולים פשוט לעוף לגובה ולעשות שינוי.

עוד לפני שהגעתם לכדור הארץ חתמתם על חוזה. כל אחד מכם חתם על חוזה שנקרא חוזה נשמתי. ובו רשמתם את התנאים וההגבלות שיהיו לכם במהלך החיים שלכם. ובמהלך החיים האלו אתם מיישמים את החוזה שחתמתם אפילו שאינכם מודעים שיש חוזה כזה. אבל התת מודע שלכם יודע והוא משדר לכם את התשדורות האלו כדי שתלכו לפי החוזה שחתמתם עליו שנכנסתם לתוך הגוף. החוזה הנשמתי הזה נחתם לא רק לחיים האלו אלא הולך איתכם לאורך כל הגלגולים מהרגע שהנשמה שלכם נוצרה ועד שהיא תפסיק להתקיים בזכות עצמה. לכן כאשר אתם חווים איזו שהיא חוויה, אז לא סתם אתם חווים אותה אלא זהו חוזה שאתם מיישמים כאן ועכשיו. זה לא משנה כמה קשה החוויה שאתם מסתכלים עליה. דעו שהנשמה מובילה אתכם לשם.

לפעמים אתם מסתכלים על ילד קטן שיש לו סרטן או אדם שעשה תאונה קשה או שחולה במחלה קשה או נהרג או נרצח ולא מבינים מדוע בחור צעיר או ילד או נער נרצח. ואתם שואלים איפה אלוהים. דעו שאלוהים לא מתערב בשום מקרה. האנרגיה האלוהית היא אנרגיה של נוכחות. אנרגיה של אהבה. אנרגיה של כל היש. וכל החוויות שאתם חווים שכל אחד מכם חווה בעצם זוהי חוויה שהנשמה שלו שלחה אותו לחוות כדי ללמוד, להתפתח, להחכים, לדעת. ואפילו שהאדם נפטר או נהרג אז הנשמה שלו לומדת מתוך האירוע הזה. אתם נמצאים כאן בסוג של בית ספר ולכן כל חוויה שלכם נרשמת על ידי הנשמה ומתקבלת כשיעור שהנשמה לומדת ממנה.  יש לכם הרבה שיעורים: שיעור על אהבה, שיעור על סבלנות, שיעור על סובלנות, שיעור על יופי, שיעור על נתינה, שיעור על קבלה ושיעור על אפשור. רק כאשר תלמדו את כל השיעורים החוויות שלכם יפסקו ואז תסיימו את השיעורים שלכם על פני כדור הארץ ותחזרו לנשמה, תחזרו למקום שממנו באתם.

אז במקום להתבונן על החוויות שלכם ולחשוב שהן קשות או להאשים אדם זה או אחר או להאשים את אלוהים, תתבוננו על החוויות ותבינו שהנשמה שלכם שלחה אתכם כדי לחוות, ללמוד, להבין, לדעת להתעצם ולגדול ולצמוח. כל חוויה שאתם חווים זוהי חוויה שמכוונת מלמעלה על ידי הנשמה שלכם.

אז כאשר אתם עולים כלפי מעלה בתוך הבועה של האור, תראו שאתם מגיעים להיכל מאוד גדול ורחב. היכל של אור. תבקשו להתמזג עם הנשמה שלכם. לנשמה אין צורה של דמות. זה יכול להיות צורה מופשטת, או אנרגיה או תדר או צבע של אנרגיה מסוים, מה שזה לא יהיה, תתמזגו איתו. מתוך ההתמזגות הזאת יעלו לכם הבנות, תובנות וידע לגבי החיים שלכם. תהיו בשקט פנימי. אל תחשבו על שום דבר ותנסו להבין מה הנשמה שלכם אומרת לכם. מה השיעור שלכם שבאתם ללמוד כאן על פני כדור הארץ. מה באתם לעשות כאן. אילו חוויות אתם צריכים עוד לחוות ומה השיעור שאתם צריכים ללמוד מהחוויות שהיו לכם.

תהיו בשקט פנימי ותקשיבו.