מדיטציה ליום השוויון 21 במרץ 2014–03–21

העולם מושלם כפי שהוא אין צורך לשנות אותו

ברוכים הבאים נמצאים איתנו היום יש בו אנפות, שחפים, השמש זורחת ורוח נעימה, ממש גן עדן.

בואו נעצום עיניים ונתרכז בדופק הלב ובנשימה. דופק הלב מחבר אותנו לגוף והנשימה מחברת אותנו לנשמה שלנו.

תנשמו אור כחול לתוך הבטן ותנשפו כל מה שאתם לא צריכים בתוך הגוף. פחד, חרדה, או כעס.

כעת כשאתן שוכבות על האדמה תדמיינו אנרגיה מגיעה מתוך האדמה לתוך כל אחת מהצ'קרות שלכן ופותחת אותן. תמשיכו למשוך אנרגיה מתוך האדמה כדי להתעצם.

ותשלחו לתוך האדמה אנרגיה שאינכם זקוקים יותר בתוך הגוף שלכן ותיצרו סירקולציה של אנרגיה בתוך הגוף.  תראו שאתם מקבלים עוצמות ויכולת והגוף שלכם מתנקה ומטהר.

נמצאים איתנו כאן המאסטרים של החמלה, מאסטר קטהומי, מאסטר מטטרון, ישויות האור, יהווה.

באנו לומר לכם היום שהעולם כפי שהוא, הוא מושלם.  התפקיד שלכם לא לשנות את העולם. כל דבר שקורה בעולם שלכם הוא בסדר. כל האנשים שאתם חושבים שהם פחות טובים, אנשים ששוברים את הכלים, כל מה שקורה זה בסדר. כל המלחמות זה בסדר. העולם לא צריך תיקון. והתפקיד שלכם הוא לא לתקן את העולם ולא לתקן את האדם השני. אף אחד לא אשר במה שקורה. העבודה שלכם היא פנימית. אתם צריכים לשנות את הדפוסים שנמצאים בתוך הגוף והנפש שלכם. לשנות את עצמכם מבפנים. כל השינוי מתחיל באינדיבידואל, באדם היחיד שעושה שינוי. כאשר הוא עושה שינוי הוא מקרין את השינוי מסביב ואז האנשים סביבו עושים את השינויים כל אחד בתורו. לכן אנו אומרים לכם שאינכם צריכים לשנות אף אחד שעומד מולכם. אתם גם לא יכולים לרפא אף אחד אם הוא לא רוצה לקבל ריפוי. כל אחד יש לו את היכולת שלו והעוצמה שלו לרפא ולהכיל את עצמו. רק אדם שמבקש עזרה אתם יכולים לעזור לו. לכן אתם לא יכולים לעזור לאדם שלא מבקש עזרה כי הנשמה שלו בחרה בדרך הזאת. אפילו שאתם רואים שאדם שאתם אוהבים הולך בניגוד לכל הכללים, תניחו לו כי הנשמה שלו מכוונת אותו למקום הזה כי הוא צריך ללמוד מתוך החוויה ולהתעצם מתוכה.  כאשר אתם עוברים חוויה ומתגברים עליה אתם לומדים הרבה מאוד על עצמכם. זהו לימוד עצמי ואתם לומדים מתוכה. ככל שהחוויה קשה יותר אתם לומדים יותר על עצמכם. הלימוד הוא מתוככם פנימה. וכאש ראתם לומדים אתם מתעצמים. יש לכם יותר יכולת, הבנה, תובנה ועוצמה. ככל שהחוויה קשה יותר אתם לומדים יותר על עצמכם. כאשר אתם לומדים אתם מתעצמים, יש לכם יותר יכולת הבנה תובנה ועוצמה.

כעת אתם נמצאים בתוך מרכבה וכולכם נכנסתם לתוך מרכבה של אור כחול. בקצות המרכבה עומדים ישויות אור ומלאכים מיכאל גבריאל אוריאל ורפאל ושכינת האל ויהווה. והמרכבה מתחילה לעלות ולהתעצם. המרכבה עולה למעלה למעלה מעבר לגלקסיות והכוכבים ומעבר לממדים.

כאשר אתם נמצאים שם מעבר לממדים ברקיע השביעי אתם יכולים לראות את הדברים כפי שהם כהווייתם. אתם יכולים לראות את האמת. אתם יכולים לראות את האמת שלכם ושל כדור הארץ הפלנטה שלכם של הגלקסיה שלכם ושל היקום.

כשאתם מתבוננים מלמעלה מהרקיע שביעי הכל מתבהר. לכן תנסו מהמקום הזה שאתם נמצאים עכשיו להתבונן על החיים שלכם מהיום שנולדתם ותנו לסרט הזה לרוץ בתוך הראש שלכם. ומלמעלה מהמקום הזה שאתם נמצאים ברקיע השביעי להושיט יד או לחשוב ולשנות במחשבה שלכם את התהליכים שחוויתם. את האירועים שעברתם. את הטראומות שחוויתם בעבר. כי כאשר אתם משנים משם מהרקיע השביעי את התהליכים שאתם עוברים במימד הרביעי והחמישי אז החיים שלכם מתחילים להשתנות. החיים שלכם הפיזיים משתנים כי אתם רואים את עצמכם באור אחר, באור שיש בו הרבה מאוד ענווה, יצירה, שמחה, שלווה ושקט. תתבוננו על החיים שלכם ותראו איך הם משתנים לנגד עיניכם. אם אתם רוצים זוגיות אז תראו את הזוגיות שלכם נוכחת, מתהווה, נוצרת. אם אתם רוצים עבודה אז תראו את עצמכם במקום העבודה החדש. אם אתם רוצים בית חדש אז תדמיינו את עצמכם בתוך הבית החדש ותראו אותו לפרטי פרטים.

ממש מעלינו יש להקה של ציפורים שעושים סיבובים כמו ספיראלה. ממש מעל איפה שאנחנו יושבות בתוך הפארק. ממש מדהים.

כפי שאמרנו אתם יכולים לשנות את המציאות שלכם מהמקום הזה של הרקיע השביעי. אתם גם יכולים לשנות את ההיסטוריה שלכם. ההיסטוריה זה אומר שכל החוויות שחוויתם בגלגולים קודמים אתם מושיטים יד ומשנים אותם. הכל פתוח לפניכם עכשיו. אתם יכולים לראות הכל, לדעת הכל, יש לכם פרספקטיבה הרבה יותר גבוהה על החיים שלכם. ואתם רואים את הכל מלמעלה.

שימו לב מה אתם רואים, מה אתם מרגישים, מה אתם חווים, שימו לב מה קורה לכם בגוף. תרגישו את הזרימה של האנרגיה בתוך הגוף, את הפתיחה, כעת תראו שאתם עדיין יושבים בתוך המרכבה ואתם מתבוננים על הגוף שלכם שהוא נעשה יותר אוורירי. יותר עוצמתי, יותר מכיל,  יותר אנרגטי.  וכאשר אתם מתבוננים על כפות הידיים שלכם אתם רואים שיוצאת משם אנרגיה של ריפוי.

כאשר אתם נוחתים עם המרכבה אתם יכולים לגשת ולגעת באנשים, במקומות, כדי לרפא אותם. כדי לתת להם אנרגיה אלוהית שהיא אנרגיה מרפאה. אתם לא דוחפים לאנשים את האנרגיה, אתם רק מציעים להם. מה שרוצה יקבל ומי שלא רוצה אז זה גם בסדר. תיגשו לאנשים שאתם מכירים אם זה בתוך המשפחה,  חברים לעבודה, בני זוג ותגעו בהם.  תגעו להם בתוך הלב בתוך צ'קרת הלב. כאשר צ'קרת הלב נפתחת אז אתם מוכנים לקבל את האהבה הקוסמית.

תראו שכאשר אתם נוגעים באנשים יוצא מכפות הידיים שלכם אנרגיה של ריפוי, אנרגיה של אהבה קוסמית. אתם יכולים לשלוח את האנרגיה הזאת למקומות שבהם יש מלחמה או חוסר איזון כמו לסוריה ולבנון ומצרים וירדן ותוניס ורוסיה וקרים ואוקראינה ותורכיה ואיראן ולקרובי המשפחה של המטוס שנעלם. תגעו בהם בלב כדי לשדר להם הכל בסדר. כל מה שקורה זה בסדר. תבינו ששום דבר לא קורה סתם והכל מכוון מלמעלה. גם הדברים הטובים וגם הדברים ה"רעים".  הכל כתוב.

לכן אנחנו אומרים לכם שאתם לא יכולים לשנות את העולם. העולם בסדר כפי שהוא כי ככה צריך להיות. אם אדם נהרג אז ככה צריך להיות. אם אדם מאבד את הכספים שלו אז ככה צריך להיות. אם קורה אסון אז ככה צריך להיות. כי יש חוזרים למעלה. הישויות עושים חוזה ומחליטות מה הן הולכות לחוות על פני כדור הארץ. וכאשר הן נמצאות בתוך גוף האדם חייב להשלים את החוזה שלו. אין אנשים טובים או רעים. יש חוזה שצריך להשלים. וככה אתם צריכים לראות את הדברים. כאן על פני כדור הארץ אתם הפרדתם טוב ורע גבוה ונמוך שמן רזה עבה ודק גדול קטן, דואליות. אבל ברבדים הגבוהים אין דואליות. אין שיפוט, אין ביקורת, אין פחד, אין חששות, אין טראומות, זה פשוט לא קיים, לכן אפשר לראות את האמת מהממדים הגבוהים. וכאשר אתם רואים את האמת ואתם מקבלים אותה כפי שהיא, רק אז אתם מתחילים לחיות באמת את החיים שבחרתם לחיות. ואז אתם חיים מתוך שמחה, הכלה וזרימה.

וכך הוא