למה יש מלחמות

נמצאים איתנו מאסטר קטהומי, מאסטר מטטרון והמלאכים מיכאל גבריאל רפאל ואוריאל.

שאלתי למה יש מלחמות?

תשובה: המלחמות הן מלחמות של אגו ושליטה.

הנשמה הייתה חלק מכל היש, חלק מהבורא כל שישנו.

כחלק מהמקור הנשמה לא חוותה זהות נפרדת. היא לא הכירה את עצמה. האנרגיה שלה הייתה משולבת עם האנרגיה של הבורא.

כדי לחוות את עצמה כנפרדת מהבורא, היא ניתקה את עצמה מהבורא ונשלחה לחוות את עצמה מחוץ לאנרגיות הבורא. כדי לעשות זאת היה עליה לרדת באנרגיות כדי להיכנס לתוך העולם הפיזי ולחוות אותו מקרוב. כך קרה שהנשמה נכנסה לתוך גוף כדי שיהלך על פני האדמה על מנת לחוות את עצמו בנפרדות מהאלוהים.

כדי לחוות את עצמו כנפרד מהאלוהים היה עליו ליצור אנרגיה שתחזיק אותו בעולם הפיזי. ולכן הוא בנה לעצמו את האגו. האגו מחזיק את האדם ניפרד מאלוהים ומעצמו ונותן לו את התחושה שהוא שולט בדברים. לכן אנחנו אומרים לכם שכל המלחמות שלכם הם מלחמות של אגו ושליטה.

ככל שאתם יורדים יותר נמוך באנרגיות אתם מתרחקים יותר מהבורא, וככל שאתם מתרחקים יותר מהבורא כך אתם חשים בודדים ולכן אתם מנסים ליצור סביבכם כאוס כדי להצדיק את הבדידות שלכם.

בני האדם שיש להם אגו הכי חזק הם האנשים החלשים ביותר. כאנשים חלשים הם מנסים לשלוט וליצור רושם הפוך כלפי חוץ ולכן הם נלחמים עד חורמה כדי שהצד השני לא יראה ולא ידע שהם מובסים.

אתם שואלים כל הזמן למה יש מלחמות וכיצד ניתן להפסיק את המלחמות הבלתי פוסקות בעולם שלכם.

הדבר הראשון והחשוב ביותר זה לשנות את המודעות ואת התודעה שלכם כבני אדם אינדיבידואלים וכאנושות. לשנות את התודעה זה להתבונן על האדם שמולכם ולראות בו את עצמכם. לשנות תודעה זה להיכנס לנעליו של האדם שמולכם ולהרגיש את מה שהוא מרגיש. לשנות תודעה זה לעטוף את האדם השני באהבה קוסמית וחמלה.

כאשר תגיעו למצב הזה תוכלו לומר שעשיתם שינוי בתודעה. וכאשר זה יקרה, אז כל המלחמות שלכם יפסקו. גם מלחמות האגו וגם המלחמות על כיבוש ושליטה באדמה זו או אחרת.

אתם נמצאים כעת בתהליך של שינוי התודעה על פני כדור הארץ. התהליך הזה ימשיך עוד פרק זמן רב. עד שלא תבינו שעצם ההישרדות שלכם כאנושות תלויה  בשינוי התודעה שתעשו, הדברים לא יתקדמו ותמשיכו ליצור מלחמות בכל מיני מקומות על פני כל כדור הארץ. המלחמות לא יסתיימו אלא יעברו ממקום למקום. ובמשך עוד דורות רבים תחיו על חרבכם.