הלב הקוסמי הגלובלי

 

הלב האישי הפיזי  הוא מרכז הגוף שלכם. הלב  ממונה על העברת החמצן באמצעות הדם לכל חלקי הגוף. הלב הוא המשאבה ששואבת ומעבירה את כל מה שהגוף זקוק על מנת לחיות ולהיות נוכח מבחינה פיזית.

 

הלב הקוסמי שלכם נמצא בסמיכות ומעל ללב האישי והוא המקום שמרכז בתוכו את האנרגיה הקוסמית שמגיעה מרבדים עליונים ומנתב אותה לחלקי הגוף השונים. הגוף שלכם איננו חי רק מהאוכל הפיזי שאתם אוכלים ולא רק מהאוויר והחמצן שאתם נושמים אלא גם מהאנרגיה שאתם מצנרים מהיקום. זוהי בעצם האנרגיה שמחזיקה את הגוף הפיזי שלכם ב

חיים. זוהי האנרגיה שנותנת את החיות והחיוניות שאתם זקוקים כדי לחיות ולפעול.

 

בתוך האנרגיה הזו שמועברת לכל מקום יש גם ידע קוסמי שמועבר באמצעותה. הידע הקוסמי  הוא ידע שחלקו הקטן  נחשף אבל מרביתו

עדיין לא נחשף על ידי בני האדם.

 

הלב הקוסמי האישי מתחיל להיפתח כאשר האדם מפתח את עצמו מבחינה רוחנית ואנרגטית ומתחיל להיות פתוח לקבל ולצנר את האנרגיה הקוסמית שמגיעה מרבדים עליונים ולהיזון ממנה. כאשר תהיו צינור אור וצינור אנרגיה תוכלו לחיות מבלי לאכול הרבה אוכל פיזי מאחר שהגוף שלכם יהיה קל ו

עדין יותר ויוכל להתקיים מאנרגיה טהורה שמצונרת בזרימה מהיקום.

 

הלב הקוסמי הגלובלי נמצא ביקום במקום כלשהו והוא מקום שבו נאגרת האנרגיה הקוסמית של היקום ומנותבת לחלקים שונים ביקום ולכל הברואים ולכל מה שקיים, לכל מה שיש. הלב הקוסמי הגלובלי הוא המשאבה האנרגטית הגדולה ביותר שמעבירה אנרגיה לכל חלקי היקום.

 

כפי שהלב האישי שלכם הוא משאבה ששואבת דם ומנתבת אותו לחלקים שונים בגוף, כך הלב הקוסמי הגלובלי אוסף אנרגיה קוסמית מהאחד, אנרגיה של אחרי הבריאה, אנרגיה טהורה ומאוזנת  ומנתב  אותה  למקומות השונים ביקום על מנת להעיר ולהאיר את החלקים השונים  של האחד, אותם חלקים שפוזרו לכל עבר ומחכים לרגע שבו יוכלו לחזור ולהתאחד עם האחד.
 
 
 
                                           תקשורים