מסע בזמן

 

book2_journy-150x150


גלגולי החיים הם חלק מהחיים
שלנו כאנשים.

 

הספר מסע בזמן ממחיש לכולנו כי גלגולי החיים הם אמת ומהווים מחזוריות אין סופית של החיים מתוך בחירה שלנו כבני אדם וכישויות.

תוך כדי קריאה יכול אדם להגיע לתובנות והבנות של עולמו
הפנימי והחיצוני. הבנה עמוקה זו מביאה לשינוי ושיפור חייו.
הספר מסע בזמן הינו אוטוביוגרפיה בגלגולים של המחברת
שמביאה חלק מחוויותיה והתנסויותיה בגילגולים.

אנשים שקראו את הספר דיווחו על תובנות והבנות שהגיעו
אליהם בעקבות קריאת הספר וזה פתח עבורם צוהר חדש להסתכל על החיים מזווית ראיה שונה ומפוקחת יותר.

מומלץ ביותר.

קיראו קטע מהספר:

לשחות עם דולפינים

הייתי בריף הדולפינים באילת ויצאתי לצלול בריף יחד עם מדריך הצלילה הצעיר. המדריך הנחה אותי בכל הנוגע לצלילה עם כל האביזרים. לאחר שעשיתי מספר הדגמות מחותץ למים החלטנו לצלול.

הצלילה לא הייתה אמורה לארוך יותר מחצי שעה. צללנו יחד כאשר הגענו לשונית שמסביבה שחו להם מספר דולפינים בצורה מלכותית ואלגנטית. הם הסתובבו מסביבנו במע

גלים ונתנו לנו לגעת בהם וללטף אותם. ליטפתי את עורם עם הרבה אהבה ושידרתי להם את אהבתי ואהבתם של כל בני המין האנושי. הדולפינים נתנו לי להבין כי אני צריכה לאחוז בהם ולתת להם להוביל אותי. כך עשיתי וכך עשה גם מדריך הצלילה שלי אף על פי שראיתי את ההשתוממות וההשתאות שבפניו מעבר למסכת הצלילה. הדולפינים משכו אותנו הלאה ולמטה אל מעמקי המים הקרים של ים סוף מבלי לעשות שום דבר על מנת להשוות את הלחצים באוזניים. כך צללנו במשך זמן מה שנראה ארוך מאוד כאשר לפתע ראינו ספינה שקועה עמוק בתוך המים. הדולפינים הובילו אותנו למטה לעבר פתח בספינה שנפתח מעצמו כאשר הגענו אליו ועברנו בתוכו תוך כדי צלילה. כאשר עברנו את הפתח נעלמו המים והפתח נחסם מבפנים והדולפינים הפכו לישויות לבנות ומוארות.

הישויות תקשרו אתנו טלפתית והורו לנו להסיר את המסכות ולהתנתק מבלון החמצן וכך עשינו. האוויר בתוך הספינה היה צלול ונעים כמו אויר של בוקר רענן. התחלנו ללכת בתוך הספינה לאורך המסדרון הצר שהוביל לחדר גדול ומואר באור מאוד חזק ומסנוור. מדריך הצלילה לא יכול היה לעמוד בפני האור המסנוור ואמר שאיננו יכול יותר להמשיך. אחזתי בידו ואמרתי לו שאנו חייבים לעבור דרך האור שהיה בעצם אש עצומה על מנת להיטהר. עברתי יחד אתו דרך האש וכאשר יצאנו מצידה השני היינו נקיים יותר ומוארים יותר. הפכנו להיות אנשים אחרים. היה משהו בתוכנו שהשתנה. משהו מת בפנים ומשהו חדש נולד. זו הייתה ההרגשה. המשכנו ללכת ופתאום הרגשנו שאנחנו לא נמצאים עוד בתוך המים אלא נמצאים באוויר גבוה למעלה. הספינה הפכה לפתע לספינת חלל עצומה שנמצאים בתוכה עשרות ישויות גבוהות ומוארות אשר הובילו אותנו אל עבר חדר גדול ומואר במרכז החללית. שם הורו לנו לשכב על מיטת טיפולים. שכבתי על המיטה הראשונה ומדריך הצלילה שכב על המיטה השנייה שלצידה.

הישויות חיברו אותנו למכשירים זעירים אשר בעזרתם יכולנו לראות מעבר לזמן ולמרחב. ראיתי את כל גלגולי החיים שהיו לי בעבר וראיתי גם את תקופות הביניים שבהם הייתי ישות בלבד והבנתי מי אני ומהי המטרה הרוחנית שלי והבנתי גם מה אני עושה כאן ועכשיו על פני כדור הארץ. הבנתי שאני הנני ישות גבוהה מאוד, ישות מוארת וטהורה אשר לא הייתה צריכה לחזור לחיים הפיסיים והחזרה לכאן הייתה מתוך בחירה כדי לעזור לאנושות להתעורר מתרדמתה הארוכה. הבנתי גם שאינני יכולה עוד לברוח מהיעוד שלקחתי על עצמי ואני חייבת להיחשף לפני העולם והיקום ולומר "הנני".

 

לרכישה לחצו כאן