המקדש הפנימי

 

book3_inner_temple_m

המקדש  הפנימי הינו המקום המוצפן ביותר בתוך האדם שבו נמצא כל הידע, החוכמה והתובנה האלוהית. כפי שבכל אדם קיים הניצוף האלוהי שמהווה את המהות הפנימית והליבה של האדם. נמצא בתוכו גם המקדש הפנימי שהוא המקום של השלווה, הרוגע, החמלה, האהבה והידיעה שהאדם ראוי לאהבה.

הדרך אל המקדש הפנימי עוברת בשער שפותח ספר מקסים שה.

קיראו קטע מהספר:

מלאכים יורדים ב"סולם יעקב"

 

מידי פעם מתקיימות במרכז לאיזון שלמות ואור מדיטציות קבוצתיות. המדיטציה הפעם התחילה כאשר הנוכחים התבקשו לדמיין שהם מתמלאים באור לבן.

לפתע נפתחו השמים ונוצר מין מעבר אנרגטי בתוכם בצורה של קונוס מלמעלה כלפי מטה. בתוך הקונוס הוצב סולם. מלאכים רבים התחילו לרדת בסולם והגיעו לחדר שבו ישבנו. הם האירו את כל החדר בנוכחות שלכם. לכל אדם הגיע מלאך שנגע לו במרכז המצח בעין השלישית ובמרכז הלב. לאחר מכן המלאך נעמד מאחורי אותו אדם ופתח עבורו את הכנפיים המלאכיות שלו.

 המלאכים יצרו אש ענקית במרכז החדר ובה התבקשו האנשים להשליך את כל הפחדים והחרדות והעכבות שלהם בהמשך המדיטציה המשתתפים התחילו לראות ולחוש דברים שמעולם לפני כן לא הרגישו ולא ראו. הם ראו מלאכים, ישויות שבאו ממקומות רחוקים מאוד ביקום.

 

לישויות הללו הייתה צורה של דבורה עם כנפיים של דבורה שהיו שקופות. היו ישויות שנראו כמו אריה או כמו נמר או כמו נשר ועוד… כל האנשים שנכחו במפגש הזה קיבלו הילינג בזמן אמת ולאחדים מהם נפתרו בעיות בריאותיות שנמשכו שנים רבות. הם גם דיווחו כי הם מרגישים הרבה יותר טוב. כולם התמלאו באור ובאנרגיות טובות ומזינות והתאזנו.

 

לרכישה לחצו כאן